19 Kasım 2013 Salı Reyting Sonuçları

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Maç ne çok iyi me çok kötü.
Çalıkuşu için tehlike çanları çalıyor. Yeni saatide yaramamış diziye, bi kaç haftaya biter.
Biü düşmüş ama hala totel oranları iyi.
Seksenler de iyi gitmiş bu hafta.
O ses rakip falan tanımıyor. Farkla önde.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
acumninati adına maç bile etki etmemiş :F

çalıkuşu totalde 3 ab 4 almış gör de inanma aman gör de gül geç :F
seksenler ab de eski performansına uzak kalmış
biü totalde çok iyi show için

as a bak maşallah 4.70 :F yok böyle dizi efsane enfesto :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Acun iki grupta da şov yapmış tebrikler. Boşluğun da etkisi var tabii.

Çalıkuşu'nun pt-2'de düşeceği belliydi ve düşmüş de. Kanal D böylelikle en iyi reyting alan 3.dizisini bitirmiş oldu.

Benim İçin Üzülme iki grupta da düşmüş ama ab'de düşüşü sert olmuş.

Maç çok iyi giderek Kanal D'ye nefes aldırmış ama ab'si beklediğimden düşük gelmiş.

Seksenler iki grupta da yükseliş yakalayarak iyi gitmiş.

Arka Sokaklar Beni Affet'i geçmiş sonunda.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Acun iki grupta da şov yapmış tebrikler. Boşluğun da etkisi var tabii.

Çalıkuşu'nun pt-2'de düşeceği belliydi ve düşmüş de. Kanal D böylelikle en iyi reyting alan 3.dizisini bitirmiş oldu.

Benim İçin Üzülme iki grupta da düşmüş ama ab'de düşüşü sert olmuş.

Maç çok iyi giderek Kanal D'ye nefes aldırmış ama ab'si beklediğimden düşük gelmiş.

Seksenler iki grupta da yükseliş yakalayarak iyi gitmiş.

Arka Sokaklar Beni Affet'i geçmiş sonunda.
Kanal d nin en iyi dördücü dizisi Arka sokakların dünkü Tekrarı Taksim ve cihangirdeydi özellikle caminin ordan ne yazacaklar camiyi mi patlatcaklar ben konu felan versem camiyi felan patlatan sırp mafyası koyardım @Bully @xemrexxx bide yada yandaş hacker olan hükümetle gönderme yapardım

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kanal d nin en iyi dördücü dizisi Arka sokakların dünkü Tekrarı Taksim ve cihangirdeydi özellikle caminin ordan ne yazacaklar camiyi mi patlatcaklar ben konu felan versem camiyi felan patlatan sırp mafyası koyardım @Bully @xemrexxx bide yada yandaş hacker olan hükümetle gönderme yapardım
Arka Sokaklar'ın sbt'deki tekrarı 5.37 almış. Yeni bölümü 5.71 almıştı sbt'de. Tekrarı yeni bölümü geçecek nerdeyse. :F

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
O Ses Türkiye düellolarda da coşmaya devam ediyor! :Z:Z

Umarım hep böyle yüksek kalır.

Düelloların formatında oynama yapılmış.:ok:

Artık düelloda elenen yarışmacıyı diğer jüriler alabilecek ve tekrar yarışmacı seçme rekabeti yaşanacak. :cool::gangnam:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Arka Sokaklar'ın sbt'deki tekrarı 5.37 almış. Yeni bölümü 5.71 almıştı sbt'de. Tekrarı yeni bölümü geçecek nerdeyse. :F
bunlar hep Hükümetin işi Arka sokaklar dizisi hiç bişeyi sansürlemiyor sigarayı ve içkiyi diziYE mhp den dolayı bulaşmak imkansız olduğu için Kale bank ı felan sansürlemediler adlarını felan dershanenin adlarını bile sansürlemiyor ne Türk bayrağını sansürlemiyorlar nede atatürk resmini ne milli eğitim bakanlığın amblemini sansürlemiyor dizi hiç bişeyi sansürlemiyor dizide @Bully

hızlı gonzales

Favori Üye
Reaksiyon puanı
647
Puanı
224
o sesin maçı yiyip bitirceği zaten belliydi...özel maçı ne yapsın millet...kazansan ne olur kaybetsen ne olur...maç hastaları hariç kimse izlemedi bu maçı...yinede zor günler geçiren kanal d ye nefes vermiş bi haftacıkda olsa...günün kaybedeni kaçakı yayınlamayan atv olmuş...yayınlasaydı maçı geçerek totalde 2. olabilirdi...maalesef strateji hatası yapabilen tek kanal kanal d değilmiş bu hususta....çalıkuşu biter diyenlere ondan önce intikam , a.ş.k. , kayıp gibi daha az izlenen diziler bitmeden çalıkuşunu bitirmenin bi nevi yılın hatası olabileceğini vede kaçaka yol gösterceğini hatırlatırım...ben hatırlatayımda siz anlamayın yinede..:A:A:A:F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
çaıkuşu AB grubunda güzel gitmiş

B.İ.Ü totalde iyi ab de her zamanki gibi berbat gitmiş

bu arada benim favori çizgi dizim ARI MAYA muhteşem oranlar almış yakında bir liderlik bekliyorum:)

@destere senin Çalıkuşuda böyle giderse gidici :)

çalıkuşunun dünki sonuçları saat değişimine rağmen bence çok iyi bir çok insan izleyememiştir ..
önümüzdeki hafta TEKRAR liderliği ele geçirir:)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
çaıkuşu AB grubunda güzel gitmiş

B.İ.Ü totalde iyi ab de her zamanki gibi berbat gitmiş

bu arada benim favori çizgi dizim ARI MAYA muhteşem oranlar almış yakında bir liderlik bekliyorum:)

çalıkuşunun dünki sonuçları saat değişimine rağmen bence çok iyi bir çok insan izleyememiştir ..
önümüzdeki hafta TEKRAR liderliği ele geçirir:)
Ab grubunda idare eder ama beklenileni veremiyo Totali desen düşük bakalım ne olcak Diladan sonra bu diziyide kaybetme Tek elinde Karadayı kalcak. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ab grubunda idare eder ama beklenileni veremiyo Totali desen düşük bakalım ne olcak Diladan sonra bu diziyide kaybetme Tek elinde Karadayı kalcak. :)

dilanın bitmesi umrumda değilde bunun bitmesini istemem:)
karadayı bir haftaya bedel bir dizi zaten gerisine gerekte yok umarım bozmaz gidişatı:)

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Benim İçin Üzülme AB de parlak sonuçlar almasa da TOTAL de Show tv için şu an bulunmaz hin kumaşı bence.

Seksenler ufak ufak yükselse de geçen sezonki oranlarını yakalaması zor gözüküyor.

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Çalıkuşu final mi ney. :)))))))))

Fatih ve Çalıkuşu bitti. Sıra Aşk ve İntikam'da. :Z:kiki:

Tims başarısızlığa devam ediyor. :F