''19'' Ekranlara Ara Verdi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''19'' Ekranlara Ara Verdi!

kanal-dnin-yeni-yarismasi-19-basliyor_131402612574642087.jpg

Kanal D'nin sevilen programı ''19'' ekranlara ara verdi!

Güllerin Savaşı, Oyunbozan, Evlat Kokusu gibi dizilerde izlediğimiz Barış Kılıç’ın sunumuyla ekrana gelen programda 19 soru, her soru için 19 saniye, büyük ödül ise 19 milyon TL... Reytinglere hızlı giriş yapan, son zamanlarda ise reytinglerde istediğini bulamayan program yayın akışından çıkarıldı.

Programın şimdilik ekranlara verdiği, daha sonra kaldığı yerden devam edeceği öğrenildi.
Orijinal formatta oku

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
İyi olmuş izlenmeyen bilgi yarışmasında verilen ödül çöpe gidiyor gibi hissediyorum sende de oluyor muydu. @Yiğitt :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Reytinglere hızlı giriş yapmamıştı sadece perşembe akşamları Vatanım Sensin'in etkisiyle yükseliyordu. Bir ara Çağlar Patır sayesinde üst sıralara çıktı ama o gidince reytingler de buhar oldu. Açıklık getireyim dedim. :A @Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İyi olmuş izlenmeyen bilgi yarışmasında verilen ödül çöpe gidiyor gibi hissediyorum sende de oluyor muydu. @Yiğitt :F
Hahaha olmaz mı. :F

Düşünsene o kadar para veriyorsun, sonra program yayından kaldırılıyor falan. :A Neyse ki bu program bi ara reytinglerde iyi çıkış yakaladı. Çıkarmıştır o parayı .ss

Reytinglere hızlı giriş yapmamıştı sadece perşembe akşamları Vatanım Sensin'in etkisiyle yükseliyordu. Bir ara Çağlar Patır geldi onun sayesinde üst sıralara çıktı ama o gidince reytingler de buhar oldu. Açıklık getireyim dedim. :A @Yiğitt
VS ile alakası yok Kanal D'nin akıllı ve zekice taktiği sayesinde çok iyi reytingler aldı. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061

Düşünsene o kadar para veriyorsun, sonra program yayından kaldırılıyor falan. :A Neyse ki bu program bi ara reytinglerde iyi çıkış yakaladı. Çıkarmıştır o parayı .ss

VS ile alakası yok Kanal D'nin akıllı ve zekice taktiği sayesinde çok iyi reytingler aldı. :Z
5519KANAL D23:17:1724:43:460.904.12

Evet çok iyi reyting aldığı için kaldırıldı haklısın. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Milyonluk Resim'le kâr ettiğimiz yarışma olacak sonunda inşallah. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5519KANAL D23:17:1724:43:460.904.12
Evet çok iyi reyting aldığı için kaldırıldı haklısın. :A
''Reytinglere hızlı giriş yapan, son zamanlarda ise reytinglerde istediğini bulamayan program'' farklı bir şey söylememişiz zaten. :A

Milyonluk Resim'le kâr ettiğimiz yarışma olacak sonunda inşallah. :A
İnşallah tutar, Selçuk Yöntem efsanesi tutturur umarım. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben severek izliyordum. :bhr: Barış Kılıç'a Evlat Kokusu'ndan sonra ayrı bir sempatim var umarım en kısa sürede döner :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061

Ben severek izliyordum. :bhr: Barış Kılıç'a Evlat Kokusu'ndan sonra ayrı bir sempatim var umarım en kısa sürede döner :D
Şimdilik yayına devam ediyor. Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...