19 Ağustos 2021 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Seksenler | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,634
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.101059

Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu!

Star TV ekranlarında yayınlanan Randers - Galatasaray maçı günü zirvede tamamladı.
TV8 de yayınlanan Fenerbahçe - Helsinki maçı da ufak farkla ikinci sırada yer aldı.
ATV'nin yayınladığı Trabzonspor - Roma maçı da günü üçüncü sırada tamamladı.
Seksenler dizisi de oranlarını korumayı başardı.

screenshot-1-kUal.jpg

4psyps.jpg

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
O zaman spor konusunu açmanın anlamı kalmadı. Müzik konusu açıp yorumluyorsan, spor açıp da yorumlaman lazım. :A
Açtığım klip konularının %10'unu bile yorumlamıyorum :A 'klip eklendi' yorumunu saymaya gerek yok.
Ve yönetici olan kişi alan bölüm ayırt etmeden foruma katkı sağlamalı ;)

• İlginç
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Açtığım klip konularının %10'unu bile yorumlamıyorum :A 'klip eklendi' yorumunu saymaya gerek yok.
Ve yönetici olan kişi alan bölüm ayırt etmeden foruma katkı sağlamalı ;)
Üyeler de insan değil mi, üyeler de konu açamaz mı, üyeler de katkı sağlayamaz mı? Son cümlen tam anlamıyla buraya çekmelik. :A Yine zaten müzik ağırlıklı da olsa, bütün konuları açıyosun zaten, spor olmasa da olur. :A Gerçi sen rekabet seviyorsun. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Üyeler de insan değil mi, üyeler de konu açamaz mı, üyeler de katkı sağlayamaz mı? Son cümlen tam anlamıyla buraya çekmelik. :A Yine zaten müzik ağırlıklı da olsa, bütün konuları açıyosun zaten, spor olmasa da olur. :A Gerçi sen rekabet seviyorsun. :A
Beni sadece bir alanda tutup, spor kısmında konu açmamdan rahatsız olduğunu belirtip duruyorsun. Ben de yetki verilmişse gerekli diyorum. Ben zaten üye olarak her alanda konu açıyordum ama o bile göze batıyordu. Yönetici oluncada sadece ilgi alanında konu açmayı doğru bulmuyorum. Hoş nerdeyse her alan ilgi alanım ama ben moderatör olununca bana Spor kısmında yetki verildi. Eee ben bu yetkiyi boşuna mı aldım? Spor kısmına katkı sağlamam ve orayı canlı tutmam için yetki verildi.

• İlginç
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Beni sadece bir alanda tutup, spor kısmında konu açmamdan rahatsızlık olduğunu belirtip duruyorsun. Ben de yetki verilmişse gerekli diyorum. Ben zaten üye olarak her alanda konu açıyordum ama o bile göze batıyordu. Yönetici oluncada sadece ilgi alanında konu açmayı doğru bulmuyorum. Hoş nerdeyse her alan ilgi alanım ama ben moderatör olununca bana Spor kısmında yetki verildi. Eee ben bu yetkiyi boşuna mı aldım? Spor kısmına katkı sağlamam ve orayı canlı tutmam için yetki verildi.
İyice ciddileşmeye başladı. Biz taş yiyelim burada, sen her kategoride konu aç. :A

• Olmamış
Reactions: Dosi