18 Kasım 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
bu mesajda ne demek istedin! beyazsoy.... pompy ile konuşurken senide kaybettik sanırım :)
dernek, denek, tünek hepsi karışmış?:)
cepten yaziyoz t9 klavye bazen gariplik yapıyor işte idare edecen)) ayricana biz pompy ile anlasiyoz merak etme)))

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
E sen degil misin "demek ki o kadar kaliteli degilmis" diyen. Reytingleri gördükten sonra bu yorumu yaptin. Yoksa izledin de kaliteli degil mi diyorsun :eek:

emre bu mesaja ne cevap verdi merak ettim?
tam oturtmuşsun lafı?:)

pompy le muhabbet eden kişinin kafası gel git oluyor kelimeler yer değiştiriyor adamın aklını alıyor:F

yavaş yavaş bizi kendisine benzetti onda bir değişim yok:))

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
emre bu mesaja ne cevap verdi merak ettim?
tam oturtmuşsun lafı?:)

yavaş yavaş bizi kendisine benzetti onda bir değişim yok:))

Bu cevabi vermis :D

izlemedim :) yorumları okudum zaten canlı anltaım var forumda :F ayrıca izlememe gerek de yok konusunu biliyorz-ab reytinglerini biliyoruz-yapım şirketi malum (her dizide uzatmayı,boş sahneleri sever),oyuncuları belli yani 40 metre öteden de anlaşılır :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Iyi degil aslinda, birakmak gerek bu huyumuzu. O yüzden cikiyor zaten hep bu tartismalar :D

pek iyi bir huy değilde, bazı dizileri bir iki bölüm hatta yarım saat izleyince ortalama kalitesini çözebiliyoruz

şimdi o gün tıfıl gelini bir 25 dakika izledim anladım oyunculuğunuda ,senaryo kalitesinide işlenişinide bundan sonra her hafta bu dizi hakkında berbattır diyebilme hakkına sahibim bence yani bir eleştiri yapmak için tahammül edilemez diziyi her hafta izlemek zorunda kalmak hiçmi hiç insani ve vijdani kurallara sığmaz:) bünye top atar:))

tabi karadayı bu bahsettiğim tıfılların kategorisine uzaktan yakından giremez karadayıda en azından dizinin oyunculuğu görüntü kalitesi bir yere kadar senaryosu çok özenle hazırlanmış arada bir hatalı yerler olursa eleştiriyoruz zaten.

onda bir değişim yokta bize evrim geçirtiriyor

bugün yazdığı mesajın yüzde ellisini anladım :)

sence o mu değişti benmi ona benziyorum:)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
pek iyi bir huy değilde, bazı dizileri bir iki bölüm hatta yarım saat izleyince ortalama kalitesini çözebiliyoruz

şimdi o gün tıfıl gelini bir 25 dakika izledim anladım oyunculuğunuda ,senaryo kalitesinide işlenişinide bundan sonra her hafta bu dizi hakkında berbattır diyebilme hakkına sahibim bence yani bir eleştiri yapmak için tahammül edilemez diziyi her hafta izlemek zorunda kalmak hiçmi hiç insani ve vijdani kurallara sığmaz:) bünye top atar:))

tabi karadayı bu bahsettiğim tıfılların kategorisine uzaktan yakından giremez karadayıda en azından dizinin oyunculuğu görüntü kalitesi bir yere kadar senaryosu çok özenle hazırlanmış arada bir hatalı yerler olursa eleştiriyoruz zaten.

bizi evrimleştirdi kendine benzetti:F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
TOTAL - AB geçen haftaki sonuçlarla farklar
O ses Türkiye +0.06 | +0.64
Karadayı +0.73 | +0.62
Kayıp +0.30 | +0.22
Beni Böyle Sev +0.25 | +0.16

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
tns de ab ile totoş birbrine karıştı

karadayı dünkü bölümü gerçekten harikaydı macunun karadayıyı geçmiş olması tns denek seçimindeki muhteşem eserini! gösteriyor.
dün beni unutma kayıp dizisini geçmiş ab grubunda? tns denekleri pemboş dizi seven ab grubu bulmuş tepe tepe kullansın:)
Geçebilir :) ana bu karadayının totel dizisi olmasını değiştirmez sonuçlara bakarsak :)

Kimse burda karadayının oranlarını kötülemiyor, çok iyi oranları. Ama akşam fazla abarttınız yok acunu geçer vs vs:D biz sadece bunun inkansızlığını imkanlıymış gibi kılan mesajlara tepki veriyoruz :kiki:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Geçebilir :) ana bu karadayının totel dizisi olmasını değiştirmez sonuçlara bakarsak :)

Kimse burda karadayının oranlarını kötülemiyor, çok iyi oranları. Ama akşam fazla abarttınız yok acunu geçer vs vs:D biz sadece bunun inkansızlığını imkanlıymış gibi kılan mesajlara tepki veriyoruz :kiki:

ben macunu geçer diye bir iddiada bulunmadım ama geçseydi mükemmel olurdu, gerçek bir ölçümdede geçerdi:) geçip geçmemeside karadayıyı total dizisi macunuda ab proğramı yapmaz,

sadece vurguladığım olay karadayının dünkü bölümünün bugüne kadar yayınlanmış en kusursuza yakın bölüm olması izlenme oranlarında macunun geçmiş olması karadayının dünkü bölümünü gölgede bırakmaz, macunun zaten sadece dün değil her gün proğramı bence hakettiğinden çok daha fazla alıyor.

ben sana beni unutmanın ab grubunda kayıp dizisini geçtiğini bunun nasıl olduğunu sormuştum yakup bununla ilgili fikirlerinide alalım:)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
ben macunu geçer diye bir iddiada bulunmadım ama geçseydi mükemmel olurdu, gerçek bir ölçümdede geçerdi:) geçip geçmemeside karadayıyı total dizisi macunuda ab proğramı yapmaz,

sadece vurguladığım olay karadayının dünkü bölümünün bugüne kadar yayınlanmış en kusursuza yakın bölüm olması izlenme oranlarında macunun geçmiş olması karadayının dünkü bölümünü gölgede bırakmaz, macunun zaten sadece dün değil her gün proğramı bence hakettiğinden çok daha fazla alıyor.

ben sana beni unutmanın ab grubunda kayıp dizisini geçtiğini bunun nasıl olduğunu sormuştum yakup bununla ilgili fikirlerinide alalım:)
O zaman Her dizi imana bağlasın camide bombalar felan patlasın mesela cuma namazında AkşAm namazı Sabah namazıda olur öğlen namazı ilkindi namazıda olur Reyting artık onlardan geliyor bir dizide 4 cami felan patlasa 20 reyting eder @destere yazdığım burda o sonradan kazayla oldu

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061

Dogru diyorsun tabi. O zaman Karadayi gibi kalitenin ismi olan bir diziyi karalamaya calisanlar o aksiyonsuz 25 dk.ya denk gelmisler :)