18 Kasım 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
ben macunu geçer diye bir iddiada bulunmadım ama geçseydi mükemmel olurdu, gerçek bir ölçümdede geçerdi:) geçip geçmemeside karadayıyı total dizisi macunuda ab proğramı yapmaz,

sadece vurguladığım olay karadayının dünkü bölümünün bugüne kadar yayınlanmış en kusursuza yakın bölüm olması izlenme oranlarında macunun geçmiş olması karadayının dünkü bölümünü gölgede bırakmaz, macunun zaten sadece dün değil her gün proğramı bence hakettiğinden çok daha fazla alıyor.

ben sana beni unutmanın ab grubunda kayıp dizisini geçtiğini bunun nasıl olduğunu sormuştum yakup bununla ilgili fikirlerinide alalım:)
İlk kayıp'ın cevabını vereyim:) tns o kadar yanar dönerli ki, prime time harcindeki pembe diziler çoşarken, ask, çalıkuşu, b saraylısı vs gibi pembe diziler çok kötü gidiyor. :) yani burda aslında tns'nin tutarsızlığı. Düşün küçük gelin bile kayıp'ı ab de geçiyor. Herşey bu tutarsızlıktan ibaret, yada belli ideolijilere karşı çifte standartta denebilir reyting sisteminin:)
İkincisi karadayı da isterse 10 kişi vurulsun,20 araba uçurumdan atlasın yine geçemez, tns'nin belli çizgisi var ve sbt, agb deki gibi bi dizi büyük çıkış zor yapar. Sanki belli tel örgüler örülmüşte onun içinde dolansın gibi.:)
İntikamında her bölümü vadinin kinden çok çok daha kaliteli ama sonuçları görüyoruz. Yani bölümün iyiliği önemli değil tns de. Belirlenen denek kitlesi ne yazıkkı bu yönde davranıyor da diyebiliriz.:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlk kayıp'ın cevabını vereyim:) tns o kadar yanar dönerli ki, prime time harcindeki pembe diziler çoşarken, ask, çalıkuşu, b saraylısı vs gibi pembe diziler çok kötü gidiyor. :) yani burda aslında tns'nin tutarsızlığı. Düşün küçük gelin bile kayıp'ı ab de geçiyor. Herşey bu tutarsızlıktan ibaret, yada belli ideolijilere karşı çifte standartta denebilir reyting sisteminin:)
İkincisi karadayı da isterse 10 kişi vurulsun,20 araba uçurumdan atlasın yine geçemez, tns'nin belli çizgisi var ve sbt, agb deki gibi bi dizi büyük çıkış zor yapar. Sanki belli tel örgüler örülmüşte onun içinde dolansın gibi.:)
İntikamında her bölümü vadinin kinden çok çok daha kaliteli ama sonuçları görüyoruz. Yani bölümün iyiliği önemli değil tns de. Belirlenen denek kitlesi ne yazıkkı bu yönde davranıyor da diyebiliriz.:)

toplu cevabın süper olmuş:)

yani olay karadayının dünkü bölümünün kalitesiyle alakalı hiç değil.... tns denekleriyle alakalı, o yüzden bundan sonra benim için tns de hangi dizinin ne kadar oran aldığıyla kalitesi arasında hiçbir doğrusal bağ yok:)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
toplu cevabın süper olmuş:)

yani olay karadayının dünkü bölümünün kalitesiyle alakalı hiç değil.... tns denekleriyle alakalı, o yüzden bundan sonra benim için tns de hangi dizinin ne kadar oran aldığıyla kalitesi arasında hiçbir doğrusal bağ yok:)
Kesinlikle öyle. Tabi bu tutarsızlık %100 değil ama %80'in altıda değil.:) tns çok ketum. :D
Ama ben burda karadayının oranları çok kötü vs demiyorum sadece acunu geçiceğiz diyenlere güldüm çünkü tns yi biliyorum. Ama herkes hurra bi yerden alıntıladı dün , gerçi cevaplarınıda aldılar ama..:)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,633
Puanı
1,060
o ses akşam elemeler bitti son eleme bölümü gayet iyidi ve total 12.26 ab 13.69 alarak her iki grupta oranlarını yükseltmiş ve zirvede:cool:akşam sbt yine yanlış sonuçlar vermiş:T:ve bu arada acun o sesin formatı değiştirmiş artık düellolardada jüriler dönüp yarışmacı için kapışacaklar reytingler daha da artabilir:)bu akşam Yasemin çıkıyo kazanmasını istediğim yarışmacılardan biri sabırsızlıkla bekliyorum
karadayı da her iki grupta yükselmiş ve çok iyi oranlar almış total 11.4 ab 10.83 tebrikler:)bu ikili olduktan sonra pazartesi bişey tutması zor gibi
kayıp total 2.93 ab 3.28 almış yetersiz dizi kaldırılabilir her an

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Karadayı müthiş gitmiş. Helal! :Z Harika bölümüydü dün. Eminim hangi gün olursa olsun en az 1 grupta zirveyi alırdı. Şu an için en zor günde. O Ses Türkiye iki grupta da çok güçlü. O da çok iyi gitmiş tebrikler ama dün sıkıcı bölümüydü.

Pazartesi boş diyorsunuz ama en yüksek reytingli iki A/B yapımı ve totalde ilk 3 yapımın ikisi bugünde. Bugüne ne gelirse gelsin ancak en iyi ihtimalle 3. Olabilir ki o da olmayabilir. Özetleri harika çünkü. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Acun yine iyi gitmiş tebrikler. :) Gözlerim tebrik mesajları aradı ama. :A @EveN

Kayıp halen yetersiz torpilli olmasa devam edemezdi. :)

Altındağlı günün komedi açığını değerlendirebilir Show kötü bir gün geçirmiş. :(

Karadayı iyi gitmiş yine tebrikler. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
O Ses Türkiye beklediğim gibi iki grupta da zirvede yer almış. Tebrikler. :)

Karadayı çok iyi oranlar almasına rağmen zirvede olamıyor ama zirvede olacağı zamanlar gelecektir.

Pazartesi Kanal D için yine "Kayıp" bir gün olmuş.

Kim Milyoner Olmak ister iyi gitmiş tebrikler. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
benim anlamadığım tns'de geçen yıl ab reytingimiz totalden fazla gelirdi,bu yıl tam tersi oldu karadayının reytingi totalde fazla ab'de düşük geliyor.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
benim anlamadığım tns'de geçen yıl ab reytingimiz totalden fazla gelirdi,bu yıl tam tersi oldu karadayının reytingi totalde fazla ab'de düşük geliyor.
Çoğu zaman A/B'de yüksek çıktı. Aslında A/B dizisi bu bariz belli oluyor. Ama o günkü rakipler de çok önemli. O ses A/B'de güçlü olduğu için ara ara totalde yüksek çıkıyor.

Geçen sene de O ses bittikten sonra Karadayı ile Yalan Dünya el ele verip Survivor'u total yapımı yapmıştı. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Çoğu zaman A/B'de yüksek çıktı. Aslında A/B dizisi bu bariz belli oluyor. Ama o günkü rakipler de çok önemli. O ses A/B'de güçlü olduğu için ara ara totalde yüksek çıkıyor.

Geçen sene de O ses bittikten sonra Karadayı ile Yalan Dünya el ele verip Survivor'u total yapımı yapmıştı. :)
o sesin 13 reytinglerde takılıp kalmasına ne diyorsun,bölüm iyi kötü olsada hep 13 reyting alıyor
dünkü bölümü izleyenler sıkıcı olduğundan dert yanıyordu,bu sbt anlıklarına da yansıdı geçtiğimiz hafta 4 anlık 12 reyting almıştı,bu hafta sadece bir anlık 12 reyting aldı,diğer anlıklarda karadayıya geçildi.sonuçlara bakıyorsun yine 13 reyting almış.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
o sesin 13 reytinglerde takılıp kalmasına ne diyorsun,bölüm iyi kötü olsada hep 13 reyting alıyor
dünkü bölümü izleyenler sıkıcı olduğundan dert yanıyordu,bu sbt anlıklarına da yansıdı geçtiğimiz hafta 4 anlık 12 reyting almıştı,bu hafta sadece bir anlık 12 reyting aldı,diğer anlıklarda karadayıya geçildi.sonuçlara bakıyorsun yine 13 reyting almış.
Ben zaten bu sene TNS'ye güvenimin azaldığını söylemiştim. Kim ne derse desin kim dalga geçmek isterse istesin gerçekler bunlar.

Yalan Dünyanın ani düşüşü, Kanal D'nin toplamda ani düşüşü hiçbiri tesadüf değil.

Geçen sene A/B'de Yalan Dünyanın özeti kadar izlenen ağır total dizisi Karagülün A/B'de Yd'yı geçmesi, Fatih Harbiyenin A/B'de ani yükselişi, Karadayının A/B'de O Sesin özetinin gerisinde kalması. Bunların hiçbiri tesadüf değil. Verileri dikkatlice incelerseniz bu yapımların bir hafta yükselip bir hafta düştüğünü görürsünüz. Şefkat Tepe hep 2 alıyordu A/B'de daha geçen 5 reytinge dayandı. Ne derseniz deyin de Şefkat Tepe ile Yalan Dünyanın A/B reytinginin 1 sayı ile farklandığını söylemeyin bana..

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,633
Puanı
1,060
o ses bazılarına sıkıcı gelmiş olabilir ama son elemelerdi ve çok iyidi reytinglerde bunu göstermiş

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
o ses bazılarına sıkıcı gelmiş olabilir ama son elemelerdi ve çok iyidi reytinglerde bunu göstermiş

Acun düelloların formatında oynama yapmış sanırım.

Artık bi jürinin düelloda elediği yarışmacıyı başka jüri alabilecekmiş. :D Dengeler sürekli değişecek. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Dizi harcanıyor bence Pazartesi. :kiki: Kaçak Kayıp'la aynı gün olursa kaçacak yer arar. :kiki:
:kiki: evet ama karşılıkla olmayacak bi karşılaşma :kiki: kayıp 12 de sessizliğin olduğu bi akıntıda çoşacak ve ertesi sabah listede geçecek :kiki: ancak böyle kaçırta bilir ha birde maç kaçırtır o da vardı :kiki: