18 Haziran 2014 Çarşamba Reyting Sonuçları

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Arkadaşına can ciğer kuzu sarma davranıp ta kameranın karşısına tek geçip arkasından konuşana ne demeli merak ediyorum ayrıca Merveyle oynadığı oyunların çoğunu kaybetti turabi:D
Merveyle olan oyuların çoğunu yendi hep Merve şans eseri kazandı pazartesi Turabi hepsini gömdü bunu unutamazsın.Salı da gömdü.Turabi ada konseylerinde hep klasik bir şov yapar diğerlerei gibi iyi sözler söylemez

Satan değil merve onun yüzüne karşı söyledi seni yazıcam diye serenay gibi tolgaya ben seni asla yazmam deyip gitti konseyde onun adını yazdı ama merve serenaya ben seni yazıcam dedi önceden işte bu arkadaşını satma olmaz.Serenayın yaptığı satma olur.
Sonra hiç pişman değilim iyi ki yazdım dedi Serenayı dedi Merve

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Merveyle olan oyuların çoğunu yendi hep Merve şans eseri kazandı pazartesi Turabi hepsini gömdü bunu unutamazsın.Salı da gömdü.Turabi ada konseylerinde hep klasik bir şov yapar diğerlerei gibi iyi sözler söylemez

Sonra hiç pişman değilim iyi ki yazdım dedi Serenayı dedi Merve
Merve pazartesi salı hep turabiden önce geldi ve son atışlarda kaybetti:DMerve Turabiden daha hızlı izliyormusun sen acaba survivoru merak ediyorum:DO sapan gibi top atma oyununda turabi ile 4 oyun oynadı 3 ünü merve aldı dün de 3-2 merve yendi turabiyi:D
Merve pişman değilim dedi benim kalbim rahat dedi çünkü serenay arkamdan bıçakladı beni demişti merveye.Mervede senin yaptığın asıl arkandan bıçaklama sen tolgaya seni yazmicam deyipte tolgadan habersiz ismini yazdın demişti merve en azından ben senin karşına çıkıpta adını yazacağımı söylüyorum demişti...
Örnek olarak Arkadaşın senin arkandan birşeyler yapar ama senin haberin olmaz son anda haberin olur bu insanı şok eder.Ama biri sana önceden haber verir ben bunu bunu yapıcam haberin olsun der sonra yapar.İşte ikisi arasındaki farkbu...Arkasından bıçaklamak dediğimiz şey serenayın tolgaya yaptığıdır.

MY de bu hafta final yapsaydı kara para aşk ile hemen hemen aynı oranları alırdı dünya kupası+survivor olunca o kitleden çok az kişi geldi :D
Hemen hemen aynı oranlarımı 10 reytingle veda etti Muhteşem yüzyıl kpa ise totali 4.9 ab si.5.5

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Merve pazartesi salı hep turabiden önce geldi ve son atışlarda kaybetti:DMerve Turabiden daha hızlı izliyormusun sen acaba survivoru merak ediyorum:DO sapan gibi top atma oyununda turabi ile 4 oyun oynadı 3 ünü merve aldı dün de 3-2 merve yendi turabiyi:D
Merve pişman değilim dedi benim kalbim rahat dedi çünkü serenay arkamdan bıçakladı beni demişti merveye.Mervede senin yaptığın asıl arkandan bıçaklama sen tolgaya seni yazmicam deyipte tolgadan habersiz ismini yazdın demişti merve en azından ben senin karşına çıkıpta adını yazacağımı söylüyorum demişti...
Örnek olarak Arkadaşın senin arkandan birşeyler yapar ama senin haberin olmaz son anda haberin olur bu insanı şok eder.Ama biri sana önceden haber verir ben bunu bunu yapıcam haberin olsun der sonra yapar.İşte ikisi arasındaki farkbu...Arkasından bıçaklamak dediğimiz şey serenayın tolgaya yaptığıdır.

Hemen hemen aynı oranlarımı 10 reytingle veda etti Muhteşem yüzyıl kpa ise totali 4.9 ab si.5.5
Yok artık önde mi geldi yapma ya aç bak tüm oyunlarda Turabi önde geldi yanlış izlemişsin herhalde

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Yok artık önde mi geldi yapma ya aç bak tüm oyunlarda Turabi önde geldi yanlış izlemişsin herhalde
izliyorum bekle:D

44.bölüm ödül oyununda önde geldi ve yendi 47.bölüm ödül oyununda 1.si 2 sn ile önde geldi
3.sü yine önde geldi
dünkü oyunda da 3-2 yendi ben daha birşey demicem susuyorum:D

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İşte fark-ı Hayat Bilgisi fark-ı efsane, bir kez daha gösteriyor kendini. 963427. tekrarına rağmen yine ağır AB olarak AB grubunun yüksek sharelerini almış. Üstelik saat 8'de başlamasına rağmen. ;)

35HAYAT BILGISI (TKR)SHOW TV08:23:3510:09:540,9813,93

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
İşte fark-ı Hayat Bilgisi fark-ı efsane, bir kez daha gösteriyor kendini. 963427. tekrarına rağmen yine ağır AB olarak AB grubunun yüksek sharelerini almış. Üstelik saat 8'de başlamasına rağmen. ;)

Helal olsun işte dizi işte efsane :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Tabi tabi merve çok hızlıydı.Bir baktı ben 4 tane ezberledi sandım meğerse hepsini ezberlemiş merve çok iyi oynadı :DGökhana kaybetti kaybetmesinin sebebi ise gökhan çok hızlı salladı ve mervenin kilosu o hıza uymadı:D
Turabi hafıza sembollerini almış dizeceğine 2 saat takmıyor

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,660
Puanı
1,061

bomboş saat :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Survivor daha fazlasını hakediyordu.Bu akşam coşacak.
kara Para Aşk ortalama gitmiş ama o kadar haberin karşılığı gelmemiş.
Dikmen düşmüş.
maçlar orta devam ediyor.:D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Kara Para Aşk daha yüksek sonuçlarla sezon finali yapar bekliyordum..