Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Orda çocuğun annesine diyordu onu.O kadın hamile olduğu için öyle davranıyor bebeğe diyor onları bi nevi çünkü o çocuğu kendisine alcak :)
kime diyorsa desin ayoll muahh diye öpücük tarzımı var yeşilçamdakı kötü adamlar gibi hhaha :F :F :F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
yanlislikla liste kismini alinti yaptim mesaj yazma kismindan zor kurtuldum :)

neyse
@sürgünüm hergun reytingi sen paylasirsin umarim. tarafsiz yazilar yaiyorsn arti erken paylasiyorsun. sen yapmadigin gunler aksam ustu yayinlaniyor yada hic yayinlanmiyor.
bu arada normal konuda görunmuyor. en son mesajlara bakiyorum sabah paylasimini görebilmek icin
Ben her zaman tarafsız yorum yaparım. Eşkıya çok sevdiğim bir dizi ama ''Anne için Çarşamba gecelerinin vazgeçilmez'' bir dizisi yazabiliyorum. Reytingleri de tam saatinde paylaşıyorum, buna rağmen bazı elemanlara yine yaranamıyorum. Kendi dizileri yeterince övülmediği için ellerinden oyuncakları alınmış çocuklar gibi ağlamaya başlıyorlar. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Bazıları bir cümleyi büyütüp laf çarpmaya ne kadar da bayılıyor. Ben sadece iki grupta lider olduğu için Vatanım Sensin'in resmi olabilir dedim, yorum veya konu hakkında olumsuz bir yorum yapmadım. Yoksa Cesur ve Güzel'in olması beni rahatsız etmedi, bu tür şeylere kafa takacak biri değilim. Keşke laf sokmak için harcanan efor biraz da yorumu iyi anlamaya harcansa. Ve zaten tarafsız olman gerektiği için ayrıyeten teşekkür edecek de değiliz. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Benim son mesajım sana değil, üstünüze alınmayın. Birkaç gün önce de laf atan oldu birikmiş bir cevap diyelim. :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ben her zaman tarafsız yorum yaparım. Eşkıya çok sevdiğim bir dizi ama ''Anne için Çarşamba gecelerinin vazgeçilmez'' bir dizisi yazabiliyorum. Reytingleri de tam saatinde paylaşıyorum, buna rağmen bazı elemanlara yine yaranamıyorum. Kendi dizileri yeterince övülmediği için ellerinden oyuncakları alınmış çocuklar gibi ağlamaya başlıyorlar. :)
senin yorumunu begeniyorum. dilerim böyle erken saarlerde yayinlamaya devam edersin.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
senin yorumunu begeniyorum. dilerim böyle erken saarlerde yayinlamaya devam edersin.
Teşekkürler bacım. :)

Konuyu önceden hazırlayıp çıkar çıkmaz paylaşıyorum zaten. :) Bazen reytingler geç yayınlanabiliyor onda benim yapabileceğim bir şey yok.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Cesur ve Güzelin tutmasına sevindim. Göz atdım senaryo ortalama ve klişe ama izlenilebilir dizi.
Vatanım Sensin baya tutdu A\Bde özellikle.

Evleneceksen Geli alarak gündüz kuşağını baya tutdurdu Show. Program Totalde uçuyor.

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Tebrikler Cesur ve Güzel'e.
İkinci haftasında Vatanım Sensin'i devirmiş :A