15 Mayıs 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Söz dizisinin şuana kadar en düşük ve belkide ilk eleştiri aldığı bölümdü yorumlardan gördüğüm kadarıyla çolak az olduğu ve asker havasından biraz baloya taşınmış bir bölümdü ilk kezde son sahnesi ilk 6 bölüm kadar etkileyici bitmedi :A

içerde totelde bir şans yakaladı bence etkileyci fragmanlar gelir umarım :Z
Söz'e bakmadım daha ama İçerde yeniden totali almalı bence hak ediyor :A

Bugün bölümü izledim ve seni yorum konusuna etiketledim, tek kelimeyle efsaneydi :Z Aynen bölüm süper olmasına rağmen fragmanlar düşüktü, etkileyici fragmanlar gelmeli bu hafta :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Söz'e bakmadım daha ama İçerde yeniden totali almalı bence hak ediyor :A

Bugün bölümü izledim ve seni yorum konusuna etiketledim, tek kelimeyle efsaneydi :Z Aynen bölüm süper olmasına rağmen fragmanlar düşüktü, etkileyici fragmanlar gelmeli bu hafta :D
gelen bildirimleri araç çubuğuna sıraladım ama senin içerdeden yok sanırım :A

aa kendim bakayım :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sevmez tabi bu Mertçi, sen bakma ona Bully :A Yusuf müdürün en sevdiğim sahnesi, Mert'i ne de güzel aşağılamıştı tüm ekibin önünde ama :Z :A

Aynen yerin dibine sokmuştu :A :Z Çıtı çıkamamıştı gıcık psikopatın :A

Yusuf müdür efsanesini unutursak yüreğimiz kurusun :( Sarp reyiz elbet intikamını alacaktır onun..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O adam efsane oyuncudur seni esefle kınıyorum :)
Aynen yerin dibine sokmuştu :A :Z Çıtı çıkamamıştı gıcık psikopatın :A

Yusuf müdür efsanesini unutursak yüreğimiz kurusun :( Sarp reyiz elbet intikamını alacaktır onun..
Sevmez tabi bu Mertçi, sen bakma ona Bully :A Yusuf müdürün en sevdiğim sahnesi, Mert'i ne de güzel aşağılamıştı tüm ekibin önünde ama :Z :A

benim tarafım belli ayoll yusuf müdürün yanına sarpta gidicek yakında :Z
367d82edeba01b206c013cc72f77c0b9.jpg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Gördük senin tarafını dizi karakteri oylamasında oy vermemişsin Celal babaya gitmişsin Emir'e oy atmışsın. @Bully ne yapmalı bu haine sen söyle :A
Bir de Çetin Tekindor'la şampiyonluk yaşamıştı bu kız, böyle ihanet görülmedi :A

En Favori Dizi'de de İçerde yerine Kara Sevda derse şaşırmayalım bence :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir de Çetin Tekindor'la şampiyonluk yaşamıştı bu kız, böyle ihanet görülmedi :A

En Favori Dizi'de de İçerde yerine Kara Sevda derse şaşırmayalım bence :A
Gördük senin tarafını dizi karakteri oylamasında oy vermemişsin Celal babaya gitmişsin Emir'e oy atmışsın. @Bully ne yapmalı bu haine sen söyle :A
mert celal finalinde içerdeciler bölünücek emir mert daha karlı benim için stratejik düşünmeliyim :A :A :A