15 Şubat 2024 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Aldatmak - 58. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Sakla Beni - 16. Bölüm | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
Hudutsuz Sevda, Galatasaray'ın muhteşem maçına rağmen ABC'de yükselmiş ben tüm gruplarda düşer zannettim :A

İyi iyi gelecek hafta da maç var ama yükseliriz gibi deplasman maçları çok reyting çalmaz @Emre Ozansoy @ömer karataş @batuhankaralar

İnci Taneleri maçtan bayağı etkilenmiş gelecek hafta yine yükselir TOTAL'de ama AB-ABC1'de düşüş olabilir.
evet ve 23.00'da zaten diğer maç

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
Dün gece maç çok heyecan vericiydi o yüzden düşüşler yaşanmıştır dedim ancak İnci Taneleri harici büyük düşüş yaşayan olmamış. Bu diziyi erkekler mi daha çok izliyor ne oluyor? :D

Bende bunu merak ediyorum, kitlesi çok değişik sanırım. @xemrexxx bir bakıp atsana detaylı sonuçları. :A Teyzeler izlemiyor mu bu diziyi.

Dilber kac kere sahneye cikti ona göre reyting alir :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
İnci Taneleri'nin düşüşünün maçtan değil izleyicilerin her bölüm uzun uzun Dilber danslarının izletildiği, tüm kadınların Yılmaz Erdoğan'a hayran kaldığı, Yılmaz Erdoğan'ın herkesi dize getirdiği, dil bilgisi dersleriyle yol gösterdiği saçma ve demode akıştan sıkılmaya başlamasından kaynaklandığını umuyorum çünkü hiç hak etmediği derecede yüksek reytingler alıyor ve bu durum acilen sona ermeli.

Kül Masalı tarzı bir işin TRT 1'de tutacağına inanan herkes için elimde çok güzel bir köprü var satmak isterim. :A Aslında hiçbir kanalda tutacak gibi değildi hem de perşembe gibi bir günde. Dizilerini erken bitirmeyen TRT iki yaz önce Sevda Erginci'nin dizisini 7 bölümde kaldırmıştı kendisi yine aynı kaderi yaşarsa şaşırmam. :A

• Beğendim
Reactions: ömer karataş