Dün akşam hangi yapımı izlediniz?

• Kuruluş Osman | ATV

Oy: 0 0.0%
  • O Kız | Kanal D

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    12

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
253
Puanı
75
iki kuşaklı sistem devam etse @Aserat

Dizi süreleriyle birlikte en temel problemlerden biri bu bence. Özetler hariç 9 - 12 arası uzun bir süre tv başında geçirmek için. Özetsiz genel izleyici 8 - 10 ve yetişkin 10 - 12 şeklinde iki kuşak olması lazım.

Şu an liseli öğrencilerle mafya çatışmasının aynı dizide olması gibi saçma durum var. (Gelsin hayat bildiği gibi)

Ertan Saban için izliyoruz, o ayrı. :lol:

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aseratcığım ben HŞ'nın nedense bilhassa totalde 5e kadar çıkacağını tahmin ediyorum (senaryo iyi işlenirse)
Bakalım artacak mı düşecek mi :confused::rolleyes:
------

GG'i aklamak gibi bir şeye tenezzül etmem hali zaten ortada ama onun 3 alması ile bir OGM işinin 5 alması aynı şey günümüzün sektör şartlarında bunu inkar etme lütfen :A
Bunu senin söylemenle @Aserat ın söylemesi çok farklı kendisi sürekli başka işlerle uğraşıyor önce kendi dizilerine baksın. :A

Ayrıca Star kaç sezon sonra OGM ile böyle yüksek oranlar görüyor. :A 1 reytingli Duy Beni bile devam ettiyse Çöp Adam OGM anlaşmasıyla, bu oranlarla ve yurtdışı satışıyla sezon sonuna kadar gider. :A Ortada felaket bir durum yok bence. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,047
Puanı
1,061
En zayıf işi olmadı. Gör bak en zayıfı Ab-ı Hayat olacak. :A

Allah kimseyi kendi izlediği diziler 2-3 bandında giderken başka dizilerin 5 reyting almasıyla dalga geçecek kadar şuursuz etmesin. :A
Orası hiç belli olmaz. :A Ayrıca yıllardır her işini çift haneli reytinglere ulaştıran Gülseren teyzenin yine aklına gelen her türlü absürt şeyi koymasına rağmen 6 reytingi göremediği diziye izin ver de güleyim. :A

Aseratcığım ben HŞ'nın nedense bilhassa totalde 5e kadar çıkacağını tahmin ediyorum (senaryo iyi işlenirse)
Bakalım artacak mı düşecek mi :confused::rolleyes:
------

GG'i aklamak gibi bir şeye tenezzül etmem hali zaten ortada ama onun 3 alması ile bir OGM işinin 5 alması aynı şey günümüzün sektör şartlarında bunu inkar etme lütfen :A
Aklamak nasıl bir kelime ya sanırsın suçlu. :T:

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,104
Puanı
410
#Hicran
Total | (35) | 1,31
AB | (44) | 0,73
ABC1 | (37) | 0,97
Deniz'in sayfasında gördüm Kanal D'nin 17:00'de esra erolun karşısına koyduğu yeni dizisi gayet iyi gidiyormuş, üstelik daha 6. haftasıymış...
------

Reyting anlamında cnm sakin ol :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Orası hiç belli olmaz. :A Ayrıca yıllardır her işini çift haneli reytinglere ulaştıran Gülseren teyzenin yine aklına gelen her türlü absürt şeyi koymasına rağmen 6 reytingi göremediği diziye izin ver de güleyim. :A

Haftaya 6 geliyor gör bak. :A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,104
Puanı
410
Ayrıca Star kaç sezon sonra OGM ile böyle yüksek oranlar görüyor. :A 1 reytingli Duy Beni bile devam ettiyse Çöp Adam OGM anlaşmasıyla, bu oranlarla ve yurtdışı satışıyla sezon sonuna kadar gider. :A Ortada felaket bir durum yok bence. :A
Star'ın durumu zaten ortada, sezonlarca çok kötüydü bu sezon nefes almaya başladı.
Tek flaş işi olan YÇ'nın yapımcısı OGM yaptığı için 2'lere düşmedikçe zaten bitirmezler :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,047
Puanı
1,061
Haftaya 6 geliyor gör bak. :A
20221215_110431.jpg

------

#Hicran
Total | (35) | 1,31
AB | (44) | 0,73
ABC1 | (37) | 0,97
Deniz'in sayfasında gördüm Kanal D'nin 17:00'de esra erolun karşısına koyduğu yeni dizisi gayet iyi gidiyormuş, üstelik daha 6. haftasıymış...
------

Reyting anlamında cnm sakin ol :A
Reyting anlamında da suçu yok cnm. :A

• Güldürdün
Reactions: offensive

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ekli dosyayı görüntüle 119564
------

Reyting anlamında da suçu yok cnm. :A
İzleyen herkes dün akşamki bölümün en iyi bölüm olduğunu yazıyor dünden beri. Bu bölümün etkisi de haftaya artışla olacak sana da nanik yaparım artık. :A
Star'ın durumu zaten ortada, sezonlarca çok kötüydü bu sezon nefes almaya başladı.
Tek flaş işi olan YÇ'nın yapımcısı OGM yaptığı için 2'lere düşmedikçe zaten bitirmezler :A
Zaten konu olarak çok gidecek bir iş değil gibi. Sezon sonuna kadar 25-30 bölüm olsun tadında bitsin en kötü. :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Çöp Adam kötü gitmiyor bence. Sadece diğer OGM dizileri ile kıyaslandığı için öyle gözüküyor. 5-6 reyting alan bir diziden ekipte, kanalda mutludur bence.

Fox'un yeni dizisi beklediğimden iyi gitmiş ama devamı bence de gelmez.

Sıfırıncı Gün keşke haftaya başlasaydı. Çarşamba günü beklenen atağı yapacak potansiyeli var. Bakalım başladığında dengeler nasıl şekillenecek

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Gizmen and Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,047
Puanı
1,061
İzleyen herkes dün akşamki bölümün en iyi bölüm olduğunu yazıyor dünden beri. Bu bölümün etkisi de haftaya artışla olacak sana da nanik yaparım artık. :A

Zaten konu olarak çok gidecek bir iş değil gibi. Sezon sonuna kadar 25-30 bölüm olsun tadında bitsin en kötü. :A
Demek ki sorun özetli yayınlanmasında değilmiş. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çöp Adam kötü gitmiyor bence. Sadece diğer OGM dizileri ile kıyaslandığı için öyle gözüküyor. 5-6 reyting alan bir diziden ekipte, kanalda mutludur bence.

Fox'un yeni dizisi beklediğimden iyi gitmiş ama devamı bence de gelmez.

Sıfırıncı Gün keşke haftaya başlasaydı. Çarşamba günü beklenen atağı yapacak potansiyeli var. Bakalım başladığında dengeler nasıl şekillenecek
Sonunda adam akıllı yorum yapan biri ya. :bhr: Milletin 2-3 reytinge sevindiği dönemde 5 reytinge burun kıvrılıyor gayet iyi bence de. :A
------

Demek ki sorun özetli yayınlanmasında değilmiş. :A
Yoo dün de çok uzundu özeti ama sana laf anlatamayacam iyi kötü bir kemik kitlemiz oluştu gayet iyi bir şey bu. :A

• Harika
Reactions: Cervantes

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Fox'un yeni dizisi aslında iyi başlamış. Aşırı klişe bir iş, Total'de bol tekrarla belki tutabilir.

Çöp Adam max 1 sezonluk iş olacak, belli oldu. Daha Çarşamba'ya Survivor gelince işi daha da zorlaşır. Şu an Masterchef Çarşamba ödül oyunu yayınlıyor, sadece ekranı doldurmak için. O yüzden rakip değil.

O Kız Total'de yine haftalardır aynı reytingde. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fox'un yeni dizisi aslında iyi başlamış. Aşırı klişe bir iş, Total'de bol tekrarla belki tutabilir.

Çöp Adam max 1 sezonluk iş olacak, belli oldu. Daha Çarşamba'ya Survivor gelince işi daha da zorlaşır. Şu an Masterchef Çarşamba ödül oyunu yayınlıyor, sadece ekranı doldurmak için. O yüzden rakip değil.

O Kız Total'de yine haftalardır aynı reytingde. :A
Çarşambaya Survivor gelmiyor Sıfırıncı Gün geliyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,047
Puanı
1,061
Sonunda adam akıllı yorum yapan biri ya. :bhr: Milletin 2-3 reytinge sevindiği dönemde 5 reytinge burun kıvrılıyor gayet iyi bence de. :A
------

Yoo dün de çok uzundu özeti ama sana laf anlatamayacam iyi kötü bir kemik kitlemiz oluştu gayet iyi bir şey bu. :A
Ağzımdan 5 reyting kötü diye bir şey çıktıysa ben de bu foruma bir daha girmeyeyim. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Öncelikle Elçin ve Sedef sultanlarımı kutlarım…

Sadede gelecek olursak… 6 reyting alan diziye de kötü gidiyor demezsiniz be kardeşim, üstelik kanalı Star. Binada bayram havası hakimdir şu aralar, izlediğiniz her dizi 10 reyting mi alıyor anlamadım ki. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ağzımdan 5 reyting kötü diye bir şey çıktıysa ben de bu foruma bir daha girmeyeyim. :A
Nerde sende o yürek. :A
Öncelikle Elçin ve Sedef sultanlarımı kutlarım…

Sadede gelecek olursak… 6 reyting alan diziye de kötü gidiyor demezsiniz be kardeşim, üstelik kanalı Star. Binada bayram havası hakimdir şu aralar, izlediğiniz her dizi 10 reyting mi alıyor anlamadım ki. :A
Yürü be Sherlock beyciğim, ağzına sağlık. :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,435
Puanı
1,060
Hayatımın Şansı dün çok tempolu başladı, artarak devam edecek inşallah. 😍🙏❤