13 Kasım 2013 Çarşamba Reyting Sonuçları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
total 4 ab 2 ne guzel :D sana diyorum ki sevdaluk diyortum zirveye oynar dyorum pis yediliyede uygun bi gun bulup sene sonunda bitirsinler :D
Zorlasalar 5'i geçer geçen hafta AB'de 3 aldı haftalıklarda TOTAL'de ilk 15 içinde Kanal D hafta içi 4'ü geçemiyor kolay değil ki 4 Reytinglik dizi yapmak ha Dilo olmasa Cuma derdim o gün iyi gierdi ertesi gün tatil olduğu için kitlesi izlerdi. :)

Pazartesi ya da Perşembe'de ısrarcıyım ben yinede. :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,633
Puanı
1,061
ASK güzel gitmiş tebrikler
çöpteşem yüzyıla bir göz attım ne var ne yok diye bişey yokmuş kapattım ama reytinglere bakılırsa muhteşem yüzyıl çöpteşem yüzyıla dönüşmesine rağmen hala lider helal olsun diyorum:)
çöplere düşesice:T:

gerçi nike hürrem gidip kardeşler kundura hürrem geldi haklı olabilirsin ama nurbanu boşluğu biraz kapatiyi :X

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224
Zorlasalar 5'i geçer geçen hafta AB'de 3 aldı haftalıklarda TOTAL'de ilk 15 içinde Kanal D hafta içi 4'ü geçemiyor kolay değil ki 4 Reytinglik dizi yapmak ha Dilo olmasa Cuma derdim o gün iyi gierdi ertesi gün tatil olduğu için kitlesi izlerdi. :)

Perşembe ya da Pazartesi'de ısrarcıyım ben yinede. :X
Yav abde 2 aliyo 2 20. Oldu ya sevdaluk gelse abye ortak olurtotaldede en az 5 6 alir show senin gibi dusunurse daha cok kere batar bos gunleri dolduralim mantigina artik bi son verelim :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
çöplere düşesice:T:

gerçi nike hürrem gidip kardeşler kundura hürrem geldi haklı olabilirsin ama nurbanu boşluğu biraz kapatiyi :X

dizide senaryonun biraz değişmesi lazım, entrika olayları hep aynı, tıpatıp benzer şeyleri tekrar edip duruyorlar. çok sıkıcı..... oyunculardan kaynaklı değil zaten senaryo hiç içaçıcı değil:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yav abde 2 aliyo 2 20. Oldu ya sevdaluk gelse abye ortak olurtotaldede en az 5 6 alir show senin gibi dusunurse daha cok kere batar bos gunleri dolduralim mantigina artik bi son verelim :D
Haftya ilk 10'a girer 3 , 4 hafta önce 1.88'e düşmüştü sonra ki hafta 3'e çıktı. :T: Ara sıra düşüyor böyle. :D

Ayrıa aza kanat etmeyen çoğu bulamazmış ne malum Sevdaluk'un tutacağı. :) :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,633
Puanı
1,061
dizide senaryonun biraz değişmesi lazım, entrika olayları hep aynı, tıpatıp benzer şeyleri tekrar edip duruyorlar. çok sıkıcı..... oyunculardan kaynaklı değil zaten senaryo hiç içaçıcı değil:)
meral oaky gibi 2.bir senarist olamayacağından ilk 2 sezondaki hava gelmez :X ama bence biraz düzelme ab nin totalle olan farkı açmasından belli meral okay elindeki her oyuncuyu kullanırdı yılmaz şahin geldi 120 dk lik dizinin yarısını hürremin üstüne yıktı meryem gidince vahide teyzenin taşıyamayacağını görüp hürremin rolünün yarıdan fazlasını kesti :X

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Muhteşem Yüzyıl düşmesine rağmen iki grupta da ilk 2'yi kapatarak iyi gitmiş.

A.Ş.K. ve Merhamet kötü gitmişler. Merhamet'teki şok düşüş dikkat çekici.. Yeni dizilerden biri Çarşamba'ya gelebilir.

Doksanlar orta karar gitmiş.

Pis Yedili'nin totali iyi, ab'si kötü..

Hıyanet Sarmalı yükselmiş..

Çocuklar Duymasın ab'de atağa kalkmış.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Vicdan Tahminen çarşambaya gelir
Salı daa inadına yaşamak

@Bully
çalıkuşu o kadar da kötü değil en azından ab de 5 altına düşmüyor üstelik 4 blok reklam veriyor. aşk ve merhametin yerine kesin inadına yaşamak gelcek, pazartesiye koyup risk alıcak konumda da değil kanal...:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,633
Puanı
1,061
kanal d bir diziye daha yazık etmesin çarşambaya koyup koyacaksa total dizisi as ı koysun 6 dan aşağı almaz en azından totalde :) hürrem bu sene menapoza girdi o sinirle önüne gelen rakibe hıncını öfekesini kusar rakip bırakmaz :X

çözer , kadın feci yükleniyor konuklara gerçi bana yüklense hiç sır vermem hep orda otururum yüklensin diye:) ama bayanlar çabuk pes edip konuşuyor:)
yan odada beren var itiraf et seni bir kere öpecek dese bülbül gibi şakırsın :F