13 Aralık 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kuruluş Osman - 140. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%
  • MasterChef Türkiye All Star - 178. Bölüm | TV8

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sadakatsiz'den sonra ilk kez bir dizi Çarşamba günü bir grupta da olsa lider oldu sanırım, şükür :A
Gönül Dağı çarşamba günü yayınlandığında olmuştu canım. :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,174
Puanı
460
Gönül Dağı çarşamba günü yayınlandığında olmuştu canım. :A

🎈 olduğunu kanıtlamıştı :A:A

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,327
Puanı
280
Şahane Hayatım da ilk 4 bölüm çok iyi yazılmıştı. Ama 5/6/7 niye bir anda frene basılıp tek düzeliğe indirildi anlam veremedim. Selahattin de geldi tam ooo aksiyon artacak dedim, adam bildiğin aksiyonu durdurdu. Geçmiş ile şimdiyi ilk dört bölümde güzel bağlamalar ile kurdu, sonra bir şey oldu ve olmadı oturmadı. Bir yerde bir olmamışlık var. Melissa bir türlü oturması dizide. Gerek var mıydı onu da bilmiyorum açıkçası. Çıkarsa dizi adına daha iyi olacak gibi.

Reaksiyon puanı
125
Puanı
44
fox dizileri normal olarak düşmeye başladı. kanal mimli olunca bir zaman sonra seyirci kaçıyor. survivor yeni gelecek kanalın dizilerinin durumunu belirleyecek gibi duruyor. yeni diziler tutmazsa eylüle sadece 5 dizi alıp öyle denesinler yılda 15-20 dizi alma işi tutmuyor çünkü sen dijital platform değilsin sınırları olan bir tv kanalısın.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
B İ N G O :oley:

Tutacağından hiçbir kuşkum olmadı, olsaydı diziyi izlemezdim zaten. :A

Özellikle Özge Kadın'dan sonra kariyerinde çok zorlu yollardan geçti. Bir türlü diğer projelerden şansı dönmedi, son olarak Aile denen dizi başlamadan önce ona yapılanları unutmadık. Gel gör ki şu an Sandık Kokusu üstüne koyarak ilerliyorken o malum dizi aldığı 3 reyting ile sezon sonunu görmek için bataklığın içinde çabalıyor gibi. Karma dedikleri bu olsa gerek. :)

Neyse, yolu uzun bir projeye adım attığı için mutluyum. Senaristler de umut veriyor. Hedef yeniden 81 bölüm. :Z

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
B İ N G O :oley:

Tutacağından hiçbir kuşkum olmadı, olsaydı diziyi izlemezdim zaten. :A

Özellikle Özge Kadın'dan sonra kariyerinde çok zorlu yollardan geçti. Bir türlü diğer projelerden şansı dönmedi, son olarak Aile denen dizi başlamadan önce ona yapılanları unutmadık. Gel gör ki şu an Sandık Kokusu üstüne koyarak ilerliyorken o malum dizi aldığı 3 reyting ile sezon sonunu görmek için bataklığın içinde çabalıyor gibi. Karma dedikleri bu olsa gerek. :)

Neyse, yolu uzun bir projeye adım attığı için mutluyum. Senaristler de umut veriyor. Hedef yeniden 81 bölüm. :Z
Yakamoz dizisinde de özgeye yanlış yapmıştı yapımcı..

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Perşembe belki ilk bölümde ama en geç ikinci Bölüm ile tüm kategorilerde birinci dizi olacakken Çarşambaları ikinci dizi olarak yoluna devam edecektir.
Maçtan dolayı Kuruluş Osman düşüş yaşamıştır. Yine artacaktır.
Sandık Kokusu’nun ikinci Bölüm fragmanı ilgimi çektiği için ilk bölüme baktım ama tamamlamadım. Çok durgundu. İkinci bölümü bir ara izlerim. Sürekli bakar mıyım bilmiyorum ama başarılı olmasını istiyorum.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,346
Puanı
1,060
Perşembe belki ilk bölümde ama en geç ikinci Bölüm ile tüm kategorilerde birinci dizi olacakken Çarşambaları ikinci dizi olarak yoluna devam edecektir.
Maçtan dolayı Kuruluş Osman düşüş yaşamıştır. Yine artacaktır.
Sandık Kokusu’nun ikinci Bölüm fragmanı ilgimi çektiği için ilk bölüme baktım ama tamamlamadım. Çok durgundu. İkinci bölümü bir ara izlerim. Sürekli bakar mıyım bilmiyorum ama başarılı olmasını istiyorum.
Yapboz halinde mi seyredeceksin ?

• Güldürdün
Reactions: Dosi