Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Aşk ve Gurur fazla kasvetli, insanı bayıyor. Biter yakında.
Çocuktan Al Haberi muhteşem gitmiş yine.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Fazla gurur reytinge vurur demişler o söz öyle degildi galiba dogrusunu @Çiğdem- ya da @destere söylesin sen de banla onlari:bhr:
bodrum masalı yine sarsmış pazarı dağıtmış ortalığı dünki bölüm harikaydı yalnız sanırım forumda benden başka dizinin izleyicisi kalmadı :) bir @Aserat var gibi o da sadece konuyu açıyor diziyi izlediğine dair net bir bilgim yok :)

o değilde ayoll o hayat benim bitse sen ve @cookies bodrum masalı bitse @destere ve @Bully sizde kurtulsanız ayoll hala devam ediyorlar ayoll :A :A :A

şu an ekrandaki en kaliteli dizi bence bodrum masalı beni kurtarma kendinde başla diziye :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
bodrum masalı yine sarsmış pazarı dağıtmış ortalığı dünki bölüm harikaydı yalnız sanırım forumda benden başka dizinin izleyicisi kalmadı :) bir @Aserat var gibi o da sadece konuyu açıyor diziyi izlediğine dair net bir bilgim yok :)

şu an ekrandaki en kaliteli dizi bence bodrum masalı beni kurtarma kendinde başla diziye :)
Evet hala izliyorum. Hatta dün yorum yazmıştım. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Bodrum Masalı keşke 5 reytingi geçse ama kaç haftadır ufak düşüş ve yükselişler dışında yerinde sayıyor. Neyse ki sezon sonuna kadar devam edeceği garantiymiş.

Baba Candır düşüşte ama yine de kemik kitlesini koruyor. TRT tutup tutmayacağı belli olmayan bir yapım için 60 bölümlük diziyi harcayacak resmen.

Yeni Gelin ciddi ciddi tutacak gibi, gelecek hafta 7-8 alırsa forumu bırakırım. :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bodrum Masalı keşke 5 reytingi geçse ama kaç haftadır ufak düşüş ve yükselişler dışında yerinde sayıyor. Neyse ki sezon sonuna kadar devam edeceği garantiymiş.

Baba Candır düşüşte ama yine de kemik kitlesini koruyor. TRT tutup tutmayacağı belli olmayan bir yapım için 60 bölümlük diziyi harcayacak resmen.

Yeni Gelin ciddi ciddi tutacak gibi, gelecek hafta 7-8 alırsa forumu bırakırım. :(
önümüzdeki sezon devam etmezmi diyorsun ? konu biraz kısıtlı ama devam etse güzel olurdu :)

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,167
Puanı
410
Aşk ve Gurur kötü tekrar reytinglerinden sonra haliyle düşmüş biraz, pek de umut vaat etmiyor. Kadro güzel ama senaryo inanılmaz bayık. Damla Sönmez, Güllerin Savaşı'nda olduğu gibi 2 erkek arasında... Biraz farklı şeyler istiyor seyirci.

Aynı günde bu kadar dizi var ama hepsi de birbirinin önünü kesiyor, 5 reytinge ulaşan yok :T: Ana haberler bile diziden çok izleniyor, reyting sistemi mi izleyici seçimleri mi berbat bilemedim :A