Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,016
Puanı
1,061
TT mi oldu SS :Z SS kolajımız iyiydi ama dün geceki tekrarı göremedim:T:
"SeviyorSevmiyor YarınAtvde" diye bir tag yaptılar, bir süreliğine TT'ye girdi. Rengarenk için öyle bir şey göremedim, demek ki izleyicisi fazla bağlı değilmiş. :A

Bir de SS'nin dünkü kolajı 01.30'da yayınlanmış, nasıl listeye girsin? :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dün de Rengarenk kaç kere TT oldu. :D Fanlar buakşam rengarenkvar gibi bir tag açmıştı, TT listesine girdiler. Sonra yayın başlayınca da TT oldular, reytingler ortada. :(
Twitter kullanıcı ile gençlik dizileri bir değil işte:X Dramalar uyuşuyor reytinglerle...
"SeviyorSevmiyor YarınAtvde" diye bir tag yaptılar, bir süreliğine TT'ye girdi. Rengarenk için öyle bir şey göremedim, demek ki izleyicisi fazla bağlı değilmiş. Bir de SS'nin dünkü kolajı 01.30'da yayınlanmış, nasıl listeye girsin? :A
@Yiğitt'in dediği gibi yan rol erkek için tt görmüştüm ben de rengarenkte...gece ikiye kadar olan reytingler yarına cıkması gerek(b)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,016
Puanı
1,061
Twitter kullanıcı ile gençlik dizileri bir değil işte:X Dramalar uyuşuyor reytinglerle...

@Yiğitt'in dediği gibi yan rol erkek için tt görmüştüm ben de rengarenkte...gece ikiye kadar olan reytingler yarına cıkması gerek(b)
Demek ki ben görememişim. Hem gecenin köründeki tekrar listeye girse ne olur, girmese ne olur? :A