11 Kasım 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
O Ses iki grupta da zirvede yer almış. Galiba Totalde aldığı en yüksek oran bu. Helal olsun.

Karadayı yine müthiş gitmiş. Yükselerek iki grupta da çift rakama ulaşmış.

Yapımcılar, senaristler ikiye ayrılır. Birisi diziyi yapar, reklam aralarında para kazanmak için, ki bu diziler 2 eytinge düşüp suyu çekilene kadar devam eder.

Diğeri ise bu işi aşkla yapar. Dizi efsane olsun diye onu tadında bitirir. Para kazanmak yerine diziyi efsaneleştirmeyi seçer. Ay Yapım bu yapımlardan. Dizilerini her zaman tadında bitiriyor. 23 reytingle biten Yaprak Dökümü, 27 reytingle biten Aşkı Memnu bunlara örnek. Umarım Karadayı da sene sonunda 13-15 reytingle final yapar. Efsaneler sırasına çoktan adını yazdırdı. :)

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Vay vay vay O Ses yine şov yapmış esmiş coşmuş. :Z:Z

O Ses Vadi'ye yetişti. :D

Bi O Ses Bi de Vadi... Başka bu reytingleri görebilen yok. :J

Tuğçe diye bi kız vardı dün akşam süperdi bu sezonun Ayda'sı olacak. Mükemmel bi sesi var. Acun ve jüri şaştı kaldı zaten kıza. :)

Kayıp yeni gününde dip yapmış, boy bile verememiş. :F:F

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,173
Puanı
1,061
Sorun çok da Karadayı'dan şikayet etme istersen. :T: İki grupta da 10+ alıyor daha ne istiyorsun? :T: Kanal D'nin en fazla aldığı oran totalde 6.6 küsür, ab'de 8.4.( Yaz sezonunu saymazsak).

TOTAL'den memnunum, AB'nin biraz daha yükselmesi gerek. 11'leri hak ediyor dizi AB'de :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
karadayı muhteşem gitmiş tıfıl gelinide geçmiş totalde helal olsun:)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
O Ses iki grupta da zirvede yer almış. Galiba Totalde aldığı en yüksek oran bu. Helal olsun.

Yapımcılar, senaristler ikiye ayrılır. Birisi diziyi yapar, reklam aralarında para kazanmak için, ki bu diziler 2 eytinge düşüp suyu çekilene kadar devam eder.

Diğeri ise bu işi aşkla yapar. Dizi efsane olsun diye onu tadında bitirir. Para kazanmak yerine diziyi efsaneleştirmeyi seçer. Ay Yapım bu yapımlardan. Dizilerini her zaman tadında bitiriyor. 23 reytingle biten Yaprak Dökümü, 27 reytingle biten Aşkı Memnu bunlara örnek. Umarım Karadayı da sene sonunda 13-15 reytingle final yapar. Efsaneler sırasına çoktan adını yazdırdı. :)

yaprak dökümü ne tat ne tat reşat nuri mezarında ters döndürdüler))) aşkı menu devam edecekti rtükten ceza bombandımanı yiyince geri adım attılar tabi bunlar agb reytingleri gerçek reytingi neydi fianal öncesi bilemiyeceğiz malum yaprak dökümü milli maçları bile ikiye katlardı gelde inanan o sonuçlara ))))[/quote]

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,655
Puanı
1,061
yaprak dökümü ne tat ne tat reşat nuri mezarında ters döndürdüler))) aşkı menu devam edecekti rtükten ceza bombandımanı yiyince geri adım attılar tabi bunlar agb reytingleri gerçek reytingi neydi fianal öncesi bilemiyeceğiz malum yaprak dökümü milli maçları bile ikiye katlardı gelde inanan o sonuçlara ))))
[/quote]
farkında değilsin galiba kumanda hala kadınların elinde küçük gelin,karagül,medcezir son dönemde tutan her iş onlara hitap ediyor :) ayeıca ikiye katladıklarnı sanmıyorum sadece geçmiştir :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
TOTAL - AB geçen haftaki sonuçlarla farklar
O ses Türkiye +0.69 | -0.56
Karadayı +0.84 | +0.22
Beni Böyle Sev -0.01 | -0.05
Kayıp | pazartesinde ilk haftası

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Program siralamalari ilk mesaja eklendi.

Yardimlari icin @Bully 'ye tesekkürler :)

Beni Böyle Sev'in sabit bir kitlesi var. Helal olsun o izleyiciye. Dizi oranlarindan neredeyse hic sasmiyor. @denizz19

Recep Ivedik fena gitmemis, AB'de bekledigimden iyi gitmis.

Supermen Dönüyor idare etmis.

Kayip yeni günündede iyi gidememis. AB'de 3 reyting almis.
Daha iyilerini de hakediyor ama neyse yeterli dizi için. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
farkında değilsin galiba kumanda hala kadınların elinde küçük gelin,karagül,medcezir son dönemde tutan her iş onlara hitap ediyor :) ayeıca ikiye katladıklarnı sanmıyorum sadece geçmiştir :)
Maçların yarısını alan dizi kaç tane))) Kumanda erkekte ve ergende kadınlar ondan fırsat bulunca alıyor)) yaparak dökümü bırak ikiyi üçe kapladığı oluyordu)))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,655
Puanı
1,061
Maçların yarısını alan dizi kaç tane))) Kumanda erkekte ve ergende kadınlar ondan fırsat bulunca alıyor)) yaparak dökümü bırak ikiyi üçe kapladığı oluyordu)))[/quote]
o da tns nin ayıbı ::))))))))

milli takımda bir ferhunde vardı da millet mi izlemedi :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Recep İvedik 2 onlarca kez yayınlanmasına rağmen 4.68 reyting alarak muhteşem gitmiş. :)

Esra Erol'la 3.81 reyting alarak çok iyi gitmiş. :)

Deniz Yıldızı ve Unutma Beni de muhteşem gitmişler. :)

Çocuklar Duymasın ise 2.71 alarak iyi gitmeyi başarmış fakat bugün daha da artış yaşayacaktır dizi. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
o ses çok iyi gitmiş vadiye kafa tutuyo 12 yi geçmiş totalde vay be :D
karadayı 10 u geçmiş gayet iyi gidiyo dün izleyemedim haftaya da izleyemem ondan sonra izlerim ancak :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Katılıyorum yalnız Yaprak Dökümü konu dışına çıktı yapımcı para için romanı ne hale getirdi....