eTV 10x10 - 12. Bölüm | Yeni Bölüm

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Favorim. :bhr:

fbfgbgf-jpg.57908

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xemrexxx Demek buymuş @MasacRE- ile ortak yönümüz doğru aslında :A :A :A

Buna gıcık oldum , büyücü favori oğlanımla sevgili :(
shadowhunters-michael-reisz-feature-jpg.57900

Buna sevindim sarı çiyan , Bellamy den uzak dursun kendi cinsiyle olsun :A
ggfbgfb-jpg.57904

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@xemrexxx Demek buymuş @MasacRE- ile ortak yönümüz doğru aslında :A :A :A

Buna gıcık oldum , büyücü favori oğlanımla sevgili :(
shadowhunters-michael-reisz-feature-jpg.57900

Buna sevindim sarı çiyan , Bellamy den uzak dursun kendi cinsiyle olsun :A
ggfbgfb-jpg.57904
İkinci fotoda soldaki FTWD'de oynuyordu ne oldu o iş ya iki dizide mi oynuyor yoksa çıktı mı oradan acaba ya da FTWD hala devam ediyor mu :A @Harunnn60

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,060
lezler hariç diğer bütün çiftleri beğendim eline sağlık :love1:yalnız şu türk kerim güneş ne alaka yabancı bi dizide

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Konu çok güzel ya, duygulandım. :'( Kesin şimdi bağzı heteroseksüeller gelir özenirler falan ahahah :Dd

Lito-Hernando nerede ya? 2. sezonda ayrılıyorlar mı yoksa? :( @xemrexxx

Skam'ın 3. sezonunu izleyeceğim sadece. Çok övdüler ama öyle çok seveceğimi sanmıyorum.

8-9'daki sağdaki erkekler iyiymiş. Maşallahımızı bırakalım.

4'tekiler yakışıyorlardı. :/ Sonra berbere kaçtı bizimki.

Bunlara ek olarak Modern Family'de evli-çocuklu Cam-Michael çifti var.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Öncelikle hayırlı olsun inşallah ortada bırakmazsın. Konunun uzmanı olmadığım için sadece eline sağlık demekle yetineceğim. :A @xemrexxx

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
10X10 yenilenen sunucusu ve sunumuyla bomba gibi geri dönüyor.

Kaknem Aserat'tan kurtulup 10 numara insan xemrexxx'e kavuşan programın ilk bölüm konusu ekrandaki unutulmaz LGBT çiftleri. 2010'lu yıllara damgasını 10 dizi çiftini birlikte inceleyelim:

10- PIPER &ALEX (Orange is the New Black) -Hapishanede yeşeren aşk, Piper'ın en uzun süreli ilişkisi oldu. 5.sezonda evlenme teklifi gelen ilişkide son durumda iki güzellik nişanlıydı.
Ekli dosyayı görüntüle 57899

9-ALEC & MAGNUS (Shadowhunters) -Forumumuzun cadolozu Çiğdem'i en çok çatlatan çifte gelelim.. Bir kadim büyücüyle gölge savaşçısının ilk sezonda başlayan duyguları, 2.sezonda resmen bir ilişkiye dönüştü. Kendilerine mutluluklar diliyoruz, kudur hogatha.
Ekli dosyayı görüntüle 57900

8-CONNOR & OLIVER (How to Get Away With Murderer)- Connor'ın bir dava için illegal yollardan bilgi almak istemesiyle başlayan ilişki zamanla dizinin en uzun süreli ilişkisi oldu. 3.sezon finalinde Oliver; 4.sezonda ise Connor evlenme teklif etse de ikili henüz birleşemedi.
Ekli dosyayı görüntüle 57902

7-ISAK &EVEN (SKAM) -SKAM isimlİ Norveç dizisinde sahneleri giderek artan çift, sosyal medyada yapılan anketlerde her çifti solluyor.
Ekli dosyayı görüntüle 57903

6-CLARKE & LEXA (THE 100)- Ergenlerin gözdesi CW kanalının ilk lezbiyen başrolü olan Clarke karakteri, 12 klanın lideri Lexa ile kısa süreli ama akıllardan çıkmayacak bir ilişki yaşadı.Lexa'nın ölümünden sonra onun mirasını korumaya çalışan Clarke, başka biriyle birlikte olmadı.
Ekli dosyayı görüntüle 57904

5-BRİTTANY & SANTANA (GLEE)- İlk 3 sezon biseksüel takılan güzellerimiz, 3.sezonda aşklarını itiraf etti. En başta Snatana'nın babaannesinin bu ilişkiyi kabul etmemesi ve ikilinin farklı şehirlerde yaşamaya başlamasıyla bir süre ayrı kaldılar. Son sezonda Brittany'nin doğduğu ahırda hayatlarını birleştirdiler.

Ekli dosyayı görüntüle 57906

4-PATRİCK & KEVİN (The Looking)- Patronu Kevin'e yanık olan Patrick oğlan uzun süre ''vermicem vermicem'' tavırlarıyla ilişkiden uzak durarak izleyiciyi kızdırdı. 1.sezon finalinde ateşli bir şekilde başlayan ilişkileri, dizinin 2.sezon finalinden sonra kaldırılmasıyla yarım kaldı.
Ekli dosyayı görüntüle 57907

3-EMİLY & MAYA (PRETTY LİTTLE LİARS) -Dizinin deli dolu karakteri Maya, Emily'nin gerçek anlamda ilk sevgilisiydi, Emily'nin kendi karakterini bulmasında yardımcı olan Maya, 7 sezonluk dizinin 2.sezon finalinde ölerek izleyiciyi hüzne boğdu.
Ekli dosyayı görüntüle 57908

2-NOMİ & AMANİTA (SENSE8) -Dizinin ilk bölümünden bu yana ayrılmayan çiftimiz adeta bir sadakat örneği gösteriyor.Ailesi tarafından reddedilen, peşinde gizli güçler bulunan Nomi'yi asla yanlız bırakmayan ve onu kurtarmak için her yolu deneyen Amanita resmen mükemmel sevgilinin vücut bulmuş hali.
Ekli dosyayı görüntüle 57911

1-BLAINE & KURT (Glee): Glee dizisinde 2.sezon sonuna doğru başlayan aşk, ikiliyi zamanla dizinin ana çifti haline getirdi. 5.sezonda Blaine'den gelen evlilik teklifinin ardından 6.sezonda evlenen ikili sonsuza dek mutlu yaşadı.
Ekli dosyayı görüntüle 57909

BONUS:
Patrick & Kaan (Dr. Klein)-Türk bir oyuncunun olmadığı bir liste yapmayayım dedim.Tunceli doğumlu 31 yaşındaki Türk oyuncu, Kerim Günes tarafından canlandırılan Kaan karakterinin, Patrcik karakterinin kuzeniyle başlayan heteroseksüel ilişkisi zamanla Patrick ile yaşadığı bir eşcinsel ilişkiye dönüşüyor. .Almanya'a 4.sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan dizide ikilinin durumu merak konusu.
Ekli dosyayı görüntüle 57910

piper alex favorim :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sense8'den Nomi'nin olayı anlamadım. Momi erkek doğmuş sonra ameliyat olmuş kadın olmuş sonra kadın ile ilişki yaşıyor. Erkek olarakta yapabilirdi bunu.:F @berkann @Çiğdem- @Harunnn60 @Ahmed @mrt-06

Bence Sense8'den Hernando ile Lito'yu koyman gerekirdi. Lito'nun kariyeri mahvoldu Hernando hiç vazgeçmedi.:A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Aaa ben konuyu yeni gördüm. :eek: Çok güzel görünüyirlar. :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sense8'den Nomi'nin olayı anlamadım. Momi erkek doğmuş sonra ameliyat olmuş kadın olmuş sonra kadın ile ilişki yaşıyor. Erkek olarakta yapabilirdi bunu.:F @berkann @Çiğdem- @Harunnn60 @Ahmed @mrt-06

Bence Sense8'den Hernando ile Lito'yu koyman gerekirdi. Lito'nun kariyeri mahvoldu Hernando hiç vazgeçmedi.:A
Sana daha ilgincini söyliyeyim Pretty Little Liars’da da Cece erkek doğup kız oldu sonra öz abisiyle yattı. Abisi de anlamamış bunun kardeşi olduğu üstelik bir süre çıktılar. :F