🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,445
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
108.563 kişiden biri olmak... :T:

FLKvAdfXsAAX2Fs
bence irlanda doğru yapıyor dördüncü doz biontechi istemesi @Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Üzücü
Reactions: EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,173
Puanı
1,061
Geçmiş olsun. :( Bugün ikinci günüm benim, umarım dediğin gibi olur da diğer günler hafif geçer. :(

Yatmakla geçir ilk 3 günü. İlaçlar olarak ne alıyorsun bilmiyorum ama ben sabah ve gece yatmadan ağrı kesici ve ateş düşürücü içiyorum. Sabahları herhangi bir vitamin al. Antibiyotik iyi gelmiyor diyorlar ama babam antibiyotik ile ayağa kalktı.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yatmakla geçir ilk 3 günü. İlaçlar olarak ne alıyorsun bilmiyorum ama ben sabah ve gece yatmadan ağrı kesici ve ateş düşürücü içiyorum. Sabahları herhangi bir vitamin al. Antibiyotik iyi gelmiyor diyorlar ama babam antibiyotik ile ayağa kalktı.
Günde 1 tane Parol kullanıyorum, ateşimi düşürdü ama ağrılar için pek bir şey yaptığı söylenemez. Vitamin de kullanmadım daha.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,173
Puanı
1,061
Günde 1 tane Parol kullanıyorum, ateşimi düşürdü ama ağrılar için pek bir şey yaptığı söylenemez. Vitamin de kullanmadım daha.

Ağrı kesici mutlaka al kardeşim. O öksürük birkaç gün daha devam edecek ve dediğin gibi, vücutta öyle derin bir ağrı sızı yapıyor ki, o fena. Ben hapşıracağım diye korkuyorum mesela, felç oluyormuşum gibi bir ağrı yapıyor o sarsıntı.

Vitamin güç verir, dirençli tutar. Bol çay iç, sabahları bal kaşıkla. İyi gelir. Arada bir odanı havalandır. Temiz hava iyidir, ayıltır.

Geçmiş olsun.