Şevket Çoruh ve Oya Okar 'Arka Sokaklar'a Dönüyor! | Kanal D

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,305
Puanı
1,060
Geri geldiği ilk bölümünü izlerim. Yakışıyordu diziye. Geri gelmesi iyi oldu ama bu kadar geri gelmem lafından sonra geri gelmesi de pek samimi gelmedi. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
860
Dön dolaş beşiktaş :A. Cuma boşa yer kaplıyor Kızılcık Şerbeti ve (Her ne kadar bu sezon dökülsede ortalama giden) Yalı Çapkını karşısında eli boş dönüyor kanal cumartesine çekse keşke belki oranları yükselir.

• Aynen
Reactions: Alemdar

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,399
Puanı
280
Dön dolaş beşiktaş :A. Cuma boşa yer kaplıyor Kızılcık Şerbeti ve (Her ne kadar bu sezon dökülsede ortalama giden) Yalı Çapkını karşısında eli boş dönüyor kanal cumartesine çekse keşke belki oranları yükselir.
Çok bir fark olmaz. Genel kanı Cumartesinin boş olduğu yönünde ama her gelen dizi bir zaman sonra postalanıyor.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
860
Genel kanı Cumartesinin boş olduğu yönünde ama her gelen dizi bir zaman sonra postalanıyor.
Evet cumartesi boş bir gün belki Arka Sokaklar bu güne renk katabilir. İzleyici düşük bu yüzden postalanıyor gelen diziler kendini izlettiren diziler değil gelenler.

Uzun lafın kısası diziler güçlü rakibi olduğu için bitmiyor izleyici düşük gelen diziler tırt :A

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,399
Puanı
280
Evet cumartesi boş bir gün zaten belki Arka Sokaklar bu güne renk katabilir. İzleyici düşük bu yüzden postalanıyor gelen diziler kendini izlettiren diziler değil gelenler.

Uzun lafın kısası diziler güçlü rakibi olduğu için bitmiyor yani izleyici düşük diziler tırt :A
Bu da bir bakış açısı tâbi. Ama var olan dizilere güçlü değiller demek 5. senelerine girecek Kardeşlerim ve Gönül Dağı yapımları için benim için biraz garip kaçıyor.

Mesela şöyle düşün benim elimde şuan bir senaryo olsa Salı gününe koydurmak istemem. (İyi bir senaryoda) Çünkü rakip güçlü. Az'a kanaat etseler amenna hepsi bir şekilde devam eder. Ama özellikle sürekli 1.'lik için çabalayan kanallar var ilk sıradan başka bir sonuç onlar için kötü sonuç olarak kabul ediliyor. Böyle olunca da dizilerin bitmesi kaçınılmaz oluyor.

Ama başta da dediğim gibi seninki de farklı bir bakış açısı.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
860
Bu da bir bakış açısı tâbi. Ama var olan dizilere güçlü değiller demek 5. senelerine girecek Kardeşlerim ve Gönül Dağı yapımları için benim için biraz garip kaçıyor.

Mesela şöyle düşün benim elimde şuan bir senaryo olsa Salı gününe koydurmak istemem. (İyi bir senaryoda) Çünkü rakip güçlü. Az'a kanaat etseler amenna hepsi bir şekilde devam eder. Ama özellikle sürekli 1.'lik için çabalayan kanallar var ilk sıradan başka bir sonuç onlar için kötü sonuç olarak kabul ediliyor. Böyle olunca da dizilerin bitmesi kaçınılmaz oluyor.

Ama başta da dediğim gibi seninki de farklı bir bakış açısı.
Kardeşlerim hala güçlü bir dizi mi? Değil. Dizi 2 sezondur patinaj çeke çeke kara duman atarak gidiyor sırf yurtdışı satışları var diye.

Gönül Dağı 7,8 yeri geliyor 9 alıyor diziyi kimlerin izlediği belli zaten. Kolay kolay bitmez bu yüzden.

Cumartesi boş bir gün ama kanallar iddiasız projeleri buraya tıkıştırıp duruyorlar.

Ortada farklı bir bakış açısı yok diziler çöp, izleyici izlemiyor ve nedendir bilmiyorum cumartesinin yıllardır izleyicisi düşük :A

• Okudum
Reactions: Hobbit

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,187
Puanı
410
Evet cumartesi boş bir gün belki Arka Sokaklar bu güne renk katabilir. İzleyici düşük bu yüzden postalanıyor gelen diziler kendini izlettiren diziler değil gelenler.

Uzun lafın kısası diziler güçlü rakibi olduğu için bitmiyor izleyici düşük gelen diziler tırt :A
Ben de aynı fikirdeyim Cumartesi akşamı türünden dizi olmadığı için Arka Sokaklar daha iyi gidebilir. Cuma akşamı hem Gaddar'ın gelişiyle AB'de çöktü dizi, hem de kadınlar TV'yi kaplıyor iki dizi ile (KŞ/YÇ).

Zaten dizi 10 yıl önce de Cumartesi yayınlanmıştı, saçma sebeple yeni sezonda Cuma'ya alıp diziye zorla ilk finalini yaptırmışlardı Karagül ve Medcezir karşısında :F

• Aynen
Reactions: Carpe Diem

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,491
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ben de aynı fikirdeyim Cumartesi akşamı türünden dizi olmadığı için Arka Sokaklar daha iyi gidebilir. Cuma akşamı hem Gaddar'ın gelişiyle AB'de çöktü dizi, hem de kadınlar TV'yi kaplıyor iki dizi ile (KŞ/YÇ).

Zaten dizi 10 yıl önce de Cumartesi yayınlanmıştı, saçma sebeple yeni sezonda Cuma'ya alıp diziye zorla ilk finalini yaptırmışlardı Karagül ve Medcezir karşısında :F
Karagül ve kiralık aşk vardı