Şener Şen Sevdaluk Dizi Setinde!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Şener Şen herhangi bir diziye girerse reytingleri kesinlikle artar

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Şener Şen ve Türkan Şoray'ın kulakları çınlasın yıllardır ikinci bahar gibi bir dizi daha seyredemedim...

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Bı Karadeniz diziisi daha

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
şener şenin oyunculuğunu kemal sunaldan braz daha fazla seviyorum itiraf etmem lazım :oops:
özellikle üç kağıtçı dolandırıcı ve köy ağası rolleri muteşemdi maho ağa tiplemesi efsanedir
:Z:Z:Z
Bak bak Çiğdem hanım burda ne demis ne itiraf etmiş,
Daha geçen @Bully nin yarışmacısı için Kemal Sunal bile olsa lafını kullanip Kemal Sunalı Şener Şenden daha cok sevdiğini ima ettin? burdada tam tersi.
Ariana dan sonra ikinci kanıt :A
@mrt-06 @denizz19

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bak bak Çiğdem hanım burda ne demis ne itiraf etmiş,
Daha geçen @Bully nin yarışmacısı için Kemal Sunal bile olsa lafını kullanip Kemal Sunalı Şener Şenden daha cok sevdiğini ima ettin? burdada tam tersi.
Ariana dan sonra ikinci kanıt :A
@mrt-06 @denizz19
hahah kemal sunalda şener sende efsanedir tabi cnm şener şenigörünce deniz bende kemal sunalı alırım diyordu kemal sunalda olsa yin ezel sahnesine veririm dedim tabi şener şen kemal sunal daha efsaneler ama güncel olarak ezelin yeri daha baska gönlümde şener şen maho ağa tiplemeri kemal sunalın biraz önünde kibar feyzo ,sefil bilo ve şalvar davasıydı sanırım o dizilerden sahnelerin bol olsun :A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
hahah kemal sunalda şener sende efsanedir tabi cnm şener şenigörünce deniz bende kemal sunalı alırım diyordu kemal sunalda olsa yin ezel sahnesine veririm dedim tabi şener şen kemal sunal daha efsaneler ama güncel olarak ezelin yeri daha baska gönlümde şener şen maho ağa tiplemeri kemal sunalın biraz önünde kibar feyzo ,sefil bilo ve şalvar davasıydı sanırım o dizilerden sahnelerin bol olsun :A :A :A
davarodan baya gelecek.
senin sözune inanmiyorum artık Ezel ezel dedin kabul ettik şimdide My çıktı başımıza. ikincilik sözunu unuttun ve ezelden gelinmeyince tam dedin ama artık onada inanmıyorum :ppp:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
davarodan baya gelecek.
senin sözune inanmiyorum artık Ezel ezel dedin kabul ettik şimdide My çıktı başımıza. ikincilik sözunu unuttun ve ezelden gelinmeyince tam dedin ama artık onada inanmıyorum :ppp:
HHAHAHA o muratın en sevdiğim sahnesiydi ayoll köseme bile başlattı beni artık 2.sıralar senin gibi birşey ezel hariçte 1 :F

ayoll zaten sen ne koysan 1.olmalı şampiyon şener şen olur eğer çeyrekte yada yarıda tuzağa düşürmezseler :A :A :A