Şampiyonlar Ligi'nde Gecenin Sonuçları!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Şampiyonlar Ligi'nde Gecenin Sonuçları!

130544.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2. tur maçları oynanan 2 mücadele ile devam etti.

Premier Lig'de istediği sonuçları alamayan Manchester City, sahasında konuk ettiği Monaco'yu 5-3'lük unutulmaz bir skorla yenmeyi başardı. Golleri Aguero (2), Sterling, Stones ve Sane atarken cevap Falcao (2) ve Mbappe'den geldi.

Gecenin bir diğer maçında Atletico Madrid, Bayer Leverkusen'i deplasmanda 4-2 mağlup etti. Atletico'nun gollerini Saul, Griezmann, Gamiero ve Torres kaydederken, ev sahibinin golleri Bellarabi ve Saviç (kk)'ten geldi.

Dört aylık futboldan men cezasını çeken Hakan Çalhanoğlu mücadele oynamadı.
Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
City'nin şampiyonluğu bir hayal. :D
Real Madrid ve Bayern gibi takımların hatta buna Atletico'yu da eklersek, dediğin gibi karşısında hiç şansları yok. Savunmaya 40'ar milyon Euro'luk her yıl transfer yapmalarına rağmen çok basit gol yiyorlar. Real ve Bayern yakalarsa affetmez.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Real Madrid ve Bayern gibi takımların hatta buna Atletico'yu da eklersek, dediğin gibi karşısında hiç şansları yok. Savunmaya 40'ar milyon Euro'luk her yıl transfer yapmalarına rağmen çok basit gol yiyorlar. Real ve Bayern yakalarsa affetmez.
En favori Bayern bana göre. Oturmuş kadroları ve Kupa adamı bir hocaları var.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Senin gördüğünü Şenol hoca görüyor mu acaba :)
Galatasaray ilk yarıda baskılı oynayıp tez yorulacak. Bu yüzden Napoli ve İsrail deplasmanında olduğu gibi orta saha Atiba, Necip, Tolgay veya (Gökhan İnler)'den kurulmalı. İlk yarı gol yemeyip ikinci yarı yorgun defansa Talisca ve Cenk'i aldık mı bam bam bam. :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Galatasaray ilk yarıda baskılı oynayıp tez yorulacak. Bu yüzden Napoli ve İsrail deplasmanında olduğu gibi orta saha Atiba, Necip, Tolgay veya (Gökhan İnler)'den kurulmalı. İlk yarı gol yemeyip ikinci yarı yorgun defansa Talisca ve Cenk'i aldık mı bam bam bam. :)
Demba Ba maçı izlemeye gelirse herşey biter :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
O uğursuz maça gelmesin. :)

Anladın değil mi sabırlı oynamalıyız. Geçen yıl Mario Gomez 77. dakikada atmıştı golü. İşin sırrı gol yememekte. Beşiktaş nasıl olsa 1 tane yazar.
2.yarı rakibin üstüne gideceğiz ve sonucu alacağız. Aboubakar yazacak net :) Kazanırsak Gs yarışdan tamamen kopar :)

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
En favori ikisi zaten. Kadro olarak Real Madrid, hoca olarak Ancelotti önde ama Zidane'ın da geçen yıl bu kupayı kaldırdığını hatırlatalım.
Unutmuyorum zaten. İyi futbolları var. Ancelotti alacak hissediyorum. :D Biraz da Bayern'in almasını istiyorum kaç sene final oynadılar.
Yine hüzünlendirdin beni. :(

Derbide Aboubakar ilk 11 çıkmalı diyen adam gibi adamlar? Şimdiden karayılan'ın golünü gördüm bile. :) @Yakamoz-Asi @FaJi
Abou daha çok zorlar. Ama Cenk'i düşünecektir hoca.