Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nde Maçların Başlama Saatleri Değişti!

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
IMG_20181002_162941.jpg

Yaz saati nedeniyle Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nde maçların başlama saatleri değişti:​

— Galatasaray’ın deplasmandaki Schalke maçı 23.00’de başlayacak​

— 19:55'te başlayan maçlar 20:55, 22:00'de başlayan maçlar ise 23:00'te başlayacak.​

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İyi ceza oldu Fenerbahçe ye son hafta maçı gece yarısı cumaya girince beşiktaş ballı @Çiğdem-

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu sene kış saati uygulamasına geçeceğiz benim bildiğim ve daha saatler geri alınmadı, tüm dünya şuan yaz saatinde. Yani bu maçlarda saatlerde herhangi bir farklılık olmaması gerekiyor.

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bu sene kış saati uygulamasına geçeceğiz benim bildiğim ve daha saatler geri alınmadı, tüm dünya şuan yaz saatinde. Yani bu maçlarda saatlerde herhangi bir farklılık olmaması gerekiyor.
Galatasaray'ın Schalke maçı saatlerin geri alındığı zamana denk geliyor zaten haberde yanlışlık yok.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Galatasaray'ın Schalke maçı saatlerin geri alındığı zamana denk geliyor zaten haberde yanlışlık yok.
İyi de biz de kış saatine geçmeyecek miyiz bu yıl, ben öyle biliyorum ki resmi olarak açıklandı sanırım. Kış saatine geçtiğimizde ise yine +2 saat diliminde kalacağız, yani şuan maçların saatleri nasılsa aynı kalması gerekiyor mantık olarak.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bildiğim kadarıyla iki Schalke maçı da Porto ile oynayacağımız maç gibi 21:00'da başlayacak. Kış saatine geçiş yapacağımız için bu sene. Emin olmak adına Google'ın kendi Şampiyonlar Ligi arayüzünden baktım. Ona göre de maç saati 21:00 olarak gözüküyor. Bu haberden emin miyiz? :A @Billy Kane

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İyi de biz de kış saatine geçmeyecek miyiz bu yıl, ben öyle biliyorum ki resmi olarak açıklandı sanırım. Kış saatine geçtiğimizde ise yine +2 saat diliminde kalacağız, yani şuan maçların saatleri nasılsa aynı kalması gerekiyor mantık olarak.

Bildiğim kadarıyla iki Schalke maçı da Porto ile oynayacağımız maç gibi 21:00'da başlayacak. Kış saatine geçiş yapacağımız için bu sene. Emin olmak adına Google'ın kendi Şampiyonlar Ligi arayüzünden baktım. Ona göre de maç saati 21:00 olarak gözüküyor. Bu haberden emin miyiz? :A @Billy Kane

Günaydın. Yaz saatine aynen devam. Ayrıca biz en son hangi yıl kış saatine geçmiştik?Hatırlamıyorum. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Günaydın. Yaz saatine aynen devam. Ayrıca biz en son hangi yıl kış saatine geçmiştik?Hatırlamıyorum. :A
Haber bugün çıkmış ben de şimdi gördüm. :A Bu ne rezilliktir ya nefret ediyorum şu saçmalıklardan artık. Kafayı yemiş bunlar, inatla yaz saatine devam ediyorlar. Ne kazanıyorsunuz bunun karşılığında çözemiyorum. Gün ışığından fazla yararlanmakmış kışın sabah buz gibi soğukta hava karanlık dışarı çıkarıyorlar insanları başka bir işe yaradığı yok, ki o da işe yaramak değil insanlara zarardan başka bir şey değil.

Ben de geç görmüşüm kusura bakma @Billy Kane. :A