Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Real Madrid!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
950realsevinc_3TC2L.jpg

Şampiyonlar Ligi'nde final heyecanı Milano'da yaşandı. Normal süresi 1-1 biten mücadelede Atletico Madrid'i penaltılarda deviren Real Madrid, tarihinde 11. kez kupanın sahibi oldu!

Maça iyi başlayan Real Madrid, 15. dakikada Sergio Ramos ile golü buldu ve Zidane'ın öğrencileri, uzun süre üstünlüğü korumayı başardı. 79. dakikada Juanfran'ın ortasında voleyi vuran Yannıck Carrasco skora eşitlik getirdi. Kalan dakikalarda başka gol olmayınca dev finalin normal süresi 1-1 bitti ve maç uzatmalara gitti.

İki uzatma devresinde de gol sesi çıkmadı ve 120 dakikası berabere biten mücadele, penaltı atışlarına gitti. Rakibine penaltılarda 5-3 üstünlük sağlayan Real Madrid şampiyon oldu.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Penaltılara Kalırsa Atletico kazanır. Yine de tahminim 90 dakika için 3-2 Real alır diyorum. :)
Sen Ozan'ı niye dişledin ki, ikisi de Madrid takımı kupanın Madrid'e geleceği kesin. :)

Benim skor tahmin, Diego Simeone hocam kale önüne otobüs çekip bulursa bir gol atacaktır. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Beni zerre enterese etmeyen bir maç ama izleyeceğiz tabi ki. :A Barca'ya yaptıklarından sonra Atletico'ya büyük bir nefret beslemekle beraber Real alırsa 11 olacak. Barca 5'te kalacak baya açılır fark. O yüzden Atletico alsın isterim. :A Ama nasıl sonuçlanacak derseniz muamma. Atletico klasik savunmasını yapar Real açmaya çalışır. Taa ki herhangi bir takım gol atana kadar, işte o zaman çekişme olur gerçek bir maç izleriz. Uzatmaya giderse de Atletico geçen yaptığını yapmazsa, direnebilirse kazanabilir. Tabi Real hücum oyuncularının formu da önemli burada. Bakalım göreceğiz artık. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Son 5 maça baktığımızda Atletico'nun 1 kez yenildiği gözüküyor. Hem 2 sene önceki finalden ders çıkarmış olmalılar, sanmıyorum Real'in 3-1 alacağını? :)
Öyle hissediyorum :A Anti Atletico Madridli olarak belki de böyle olsun istediğimdendir :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sen Ozan'ı niye dişledin ki, ikisi de Madrid takımı kupanın Madrid'e geleceği kesin. :)

Benim skor tahmin, Diego Simeone hocam kale önüne otobüs çekip bulursa bir gol atacaktır. :)

Havalar biraz daha ısınsın, o zaman soğuk esprilere gülebiliriz. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Valla bilemedim uzatma penlatılar olabilir Ozan'ın dediği gibi sen ne diyosun @sürgünüm
Simeone hocamın kazanmasını istiyorum. Çünkü o şu an en iyi hoca konumunda. Hak etti mi? fazlasıyla. CV'sine çok yakışacak o kupa. Efsane Zidane'a saygıdan Real'de alırsa üzülmem. Yüzde 50-50 arada kaldım, uzasın, heyecan olsun. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İddaa oranlarına bak :F Alt 1.45 Üst 1.95 :A

Real Madrid 2.00
Atl. Madrid 3.00
Beraberlik 2.75

Geçen seneki finalde üst oynayıp voleyi vurmuştuk ama bu maça üst oynanmaz :A Ancak oranı baboşmuş :A Yüreği yeten oynasın :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Öyle hissediyorum :A Anti Atletico Madridli olarak belki de böyle olsun istediğimdendir :A
Eminim Arda ayrılana kadar Atletico'yu tutuyordun? :) Ben bile Arda'nın yüzünden her maçlarını izlediğim için sempati duymaya başladım. Ayrıca Simeone ile Atletico'nun borç batağından nerelere gelmiş olduğuna da bizzat şehit olmuş olduk.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Eminim Arda ayrılana kadar Atletico'yu tutuyordun? :) Ben bile Arda'nın yüzünden her maçlarını izlediğim için sempati duymaya başladım. Ayrıca Simeone ile Atletico'nun borç batağından nerelere gelmiş olduğuna da bizzat şehit olmuş olduk.
Arda varken zoraki izliyorduk tabii ama sevdiğimi söyleyemem :A Simeone'ye de saygım sonsuz ama oynattığı futbol bana zevk vermiyor.

Ayrıca taraftarı da şerefsizin önde gidenidir. Arda varken Turco murco Arda gittikten sonra her türlü hakaret ve ırkçılık. Bu seneki Galatasaray'ın deplasman maçında Türklere ve Müslümanlara küfretmişlerdi. İki yüzlüler.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
İddaa oranlarına bak :F Alt 1.45 Üst 1.95 :A

Real Madrid 2.00
Atl. Madrid 3.00
Beraberlik 2.75

Geçen seneki finalde üst oynayıp voleyi vurmuştuk ama bu maça üst oynanmaz :A Ancak oranı baboşmuş :A Yüreği yeten oynasın :)
Beraberliği baya düşürmüşler.)))