NOW Şahane Hayatım - Dizi Yorumları

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,197
Puanı
460
9'u da sanırım Meriç Acemi yazacak. 10'da senarist değişiyor. Haftaya da çok düşmez ise 10'la birlikte belki bir düzelme olur. Düzelme için şimdilik Melisa meselesini biraz pasifize edebilirler. Hikâyesi anlatılmasın demiyorum. Ama şimdi anlatılır ise dizi adına kötü olacak gibi.
Dizi kendi içinde zirveyi gördükten sonra düşüşe geçti, daha 1 ay önce 5-6 reytinglerden bahsederken 2-3'e indi. Toplansa keşke ama pek ihtimal vermiyorum. Kadro güzel, drama - entrika - komedi dengesi iyi ama izleyen yok :-)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,023
Puanı
1,061
9'u da sanırım Meriç Acemi yazacak. 10'da senarist değişiyor. Haftaya da çok düşmez ise 10'la birlikte belki bir düzelme olur. Düzelme için şimdilik Melisa meselesini biraz pasifize edebilirler. Hikâyesi anlatılmasın demiyorum. Ama şimdi anlatılır ise dizi adına kötü olacak gibi.
Yeni senarist 9. bölümle birlikte geliyor yani Meriç Acemi'nin görevi dün sona erdi.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,426
Puanı
280
Sanırım beklediğim aksiyon dozajındaki yükselme bu bölüm gerçekleşecek. Hadi bakalım merakla bekliyorum.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,897
Puanı
1,061
Dizi kendi içinde zirveyi gördükten sonra düşüşe geçti, daha 1 ay önce 5-6 reytinglerden bahsederken 2-3'e indi. Toplansa keşke ama pek ihtimal vermiyorum. Kadro güzel, drama - entrika - komedi dengesi iyi ama izleyen yok :-)

Yeni senarist 9. bölümle birlikte geliyor yani Meriç Acemi'nin görevi dün sona erdi.

Sanırım beklediğim aksiyon dozajındaki yükselme bu bölüm gerçekleşecek. Hadi bakalım merakla bekliyorum.
Metreslere yapılması gereken :A

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,426
Puanı
280
Yeni senarist'in eli değmiş diziye. Bölümde bana saçma gelen tek şey, Şebnem'in bölüm boyunca arabaya benzin almaması oldu. O nasıl bir depo arkadaş hiç mi benzini bitmez arabanın. :) Ama bölüm biraz uzun olsada gayet iyi ve hareketliydi. Araba sahnesi benim nezdimde mazur görülebilir. Senarist'e benim puan 10. Perfect. 🥰

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,426
Puanı
280

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060

Şahane Hayatım 10. Bölüm 2. Fragmanı | "Gözünün Önündekini Görmüyorsun"​

Metrese haddini bildiriyor Şebo, tıpkı bir zamanlar Yıldız'ın yaptığı gibi :A

Bu diziye sadece 5 dakika denk gelmiştim ve ilgi alanıma girdi. Bu fragmanda iyiymiş:A Ben galiba başlayacağım bu diziye.
Bu akşam film keyfi yapmayacaksam hemen açarım, aksi taktirde yarın açılışı yapayım.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,197
Puanı
460
Bu diziye sadece 5 dakika denk gelmiştim ve ilgi alanıma girdi. Bu fragmanda iyiymiş:A Ben galiba başlayacağım bu diziye.
Bu akşam film keyfi yapmayacaksam hemen açarım, aksi taktirde yarın açılışı yapayım.
Ben de 4. veya 5. bölümden sonra başladım, güzel dizi ve fragmanlara bakılırsa ortalık daha da karışacak :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,023
Puanı
1,061
Ben de 4. veya 5. bölümden sonra başladım, güzel dizi ve fragmanlara bakılırsa ortalık daha da karışacak :A
Ben ilk bölümden sonra devam edememiştim bu hafta içinde eksiklerimi tamamlayıp Dosi'den önce yetiştim. :A İlk bölümlerde mantık hataları yüzünden işleyiş biraz havalarda gidiyor ama sonradan oturuyor özellikle 8 ve 9 harika. Ayrıca zamanında BZÇ'yi hiç izlemediğim için oyunculuğunu bilmiyordum ama Hilal Altınbilek güzel iş çıkarıyor. :Z