İzmir Çetesi İlk Bölümün Ardından...

endgame

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Arkadaşlar,ilk bölüm yayınlandı,şu sıralar ilk bölümün tekrarı Star'da yayınlanmaya devam ediyor...

Ben kendi adıma başlarını çok sıkıcı,sonlarını ise iyi buldum ama çok başarılı olacağını sanmıyorum...

Sizin görüşleriniz nelerdir ?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,812
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aynen katılıyorum. Başları gerçekten çok sıkıcıydı. İzlemeyi bırakacaktım ama bari ilk bölümü tamamlayım dedim. Sonlarında ise tempo epey arttı. Sonlarını çok başarılı buldum. İzlemeyi düşünüyorum gelecek bölümlerini de...
Reyting anlamında ne olacağını kestirmek güç. İzleyici ilk başlarında sıkılıp diziyi bırakmış olabilir. Keşke ilk başlarını daha iyi yazsalarmış...

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Bu dizi Kadir Inanir icin bir dizi degil, Kadir Abimizin oyunculugunu bu dizide cok begenmedim.. keske Kadir Inanir bir dram diziyle ekranlara dönseydi.. Hem baslari ben sikici bulmadim? Neresi sikiciydi? Dizinin sonuna bakamadi, dizi nerede bitti? Ama bu dizi bence 50-75 bölüm felan sürer, 2 sezon yaparlar ve biter.. ama dizi belki de ilk 25 bölümü bile alamaz.. ozaman da emekler bosa gitmis olur, ve cok yazik olur:)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,812
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fks14 sen baya sonunu falan yazmışsın dizinin şimdiden:):)

Kadir İnanır, kasayı açtı, kolyeyi aldı ve bitti.

Bence Kadir İnanır yakışmış diziye. Başarılı buldum oyuncu seçimlerini. Özellikle Mustafa Üstündağ ve Kenan Ece çok iyi seçimler.

Aksiyon başlayıncaya kadar sıkıcı geldi bana. Kişiden kişiye göre değişir tabi :) 5-6 reyting alır bence en azından. AB'da Akasya Durağı'nı kesin geçer...