TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" 57.Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 56870

PART 1
Herkese merhaba, 1 hafta boyunca gönderdiğiniz itirafları şöyle:

İtiraf 1
Ters bir şey yaşamamamıza ve kendisini sevmeme rağmen Billy Kane'le aramda bariz bir soğukluk oluştuğunu seziyorum, iletişim kurma çabalarım defalarca karşılıksız kaldı.
-Anonim-

İtiraf 2

Geçen hafta yaşananlar da gösterdi ki belli bir kitle Yiğitt'i kıskanıyor. Başarılı ve haklı olanlar her zaman kıskanılır ;)
-Anonim-

İtiraf 3

Atacan Admin olduktan sonra kısa sürede tek admin olarak kaldı. Kaan gidişiyle , ve elinden geldiğince çok iyi idare ediyor. Bazen oda ara vermeyi dile getiriyor, Sakın yani Kaan gidişinden sonra senin önemin varlığın, forumda artık daha önemli bir hal aldı. Sakın gitmeyi aklından bile geçirme ayoll. Buradan sesleniyorum ayoll . :A
-Çiğdem-

İtiraf 4

Forumda bazı üyeler beni hayal kırklığına uğrattı, geçen hafta ki konu herkesin rengini belli etti. Çok şaşırdım ve kırıldım, sadece bunu söylemek istiyorum.
-Yiğitt-

İtiraf 5

yatutarsa bu forumun büyük kara deliği olmalı sanırım. Nasıl bir karamsarlık ki bu tüm forumun enerjisini canla başla içine hapsetmeyi başarıyor, şaşkınlıkla izliyorum. berkann adlı üyede küçük kara delik. :))) Bakalım o büyüyünce ne yapacak.
Kendinize gelin artık yaşınız 60 değil gençlik çağındasınız!
-Anonim-

İtiraf 6

RüzgarGülü olayları bilmeden ortalığa atılıp yorum yapması komik İyilik güzellik dersleri vermeye devam.
-Anonim-

İtiraf 7

Yiğit bence çok dürüst birisi, biraz bazı konularda haksızlık yapıldığını düşünüyorum ona, çünkü kimsenin arkasından iş çevirmez. Ne düşünüyorsa direk söyler ayoll. Mesala millet anonim olarak birbirine saydırıyorken, Yiğit ismiyle yapması örnek bir davranış.Keşke herkes ismiyle yapsa bu sözüm özellikle anonimden ağır hakaretlere kaçanlara. Yiğit yokluğu askerde zaten baya belli oldu, beni forumun eğlence yönü ilgilendiriyor ve Yiğit bu yönden baya etkili birisi forum için. :bhr:
-Çiğdem-

İtiraf 8
-Kaldırıldı-

İtiraf 9

sokak sanati sahtesin ! yüze gülüp arkadan iş çeviriyorsun ! oyunlarından haberim var VADİKIZI ablamı rahat bırakacaksın yoksa gözükmeyen yüzünü gelecek hafta anlatacağım !
-Anonim-

İtiraf 10

Yakamoz-Asi tüm olanı biteni izliyormuş, herkesi görüyormuş. Gözlüğü büyütmüş galiba. :kiki:
Eski defterler açılmasın istersen.:p Geçmişte yaptığın tarafsızlık yüzünde çoğu üye ya protesto yaptı yada forumdan ayrılmak istedi. Bu tiyatro sahnesinde rolün bitti, daha rol yok sana.
-Anonim-

İtiraf 11

Yiğitt'e geçen hafta büyük haksızlık yapıldı, o kişilerin Yiğit'ten özür dilemesi gerekir. Birlik olup "sen yaşından utanmıyor musun", "sen yalan söylüyorsun", "sen iftira atıyorsun" vs. vs. bunları yazanlarında olaydan haberi dahi yok . Olayları bilmeden Yiğit'e bu ithamlarda bulunacağınıza yıllardır forumda olan arkadaşınıza böyle ağır sözler söyleyeceğinize keşke adamı dinleseydiniz, insanları bir çırpıda harcamak yargısız infaz yapmak bu kadar kolay demek ! Özellikle de denizz 19 sen.
-Anonim-

İtiraf 12

Harunnn60 adamın dibidir, tanısanız ne kadar doğal ve hakiki bir dost olduğunu anlayacaksınız. Geldiğim günden beri yanımda, her durumda arkamda. Dost dediğin lafta değil, böyle olur. Canımsın Harun. :)
-Yiğitt-

İtiraf 13

Ozan mrt-06'ya ne kadar teşekkür etse az adam tek başına forumu götürüyor. Bir gün forumdan ayrılırsa forumun tam anlamıyla çöküşü gerçekleşir.
-Anonim-

İtiraf 14

yatutarsa yapmacıksın..
-Anonim-

İtiraf 15

S.G.A.T çok ilginç gerçekten. Sanki pompy'nin daha adam akıllı edilmiş versiyonu gibi duruyor. Konumuz bu değil benim merak ettiğim bu adamın Fks14 sevgisi nereden geliyor. Belli ki geçmişte çok güzel dostlukları vardı ama bu bağ zamanla azaldı sanırım. Çünkü ne zaman Fks14 profiline baksam S.G.A.T 'ın mesajlarını görüyorum. Üstelik 5-6 aylık bir mevzu değil. Adam senelerce hal hatır soruyor ona. Fks14'de soğuk buz gibi cevaplarla sanki kuzey kutbundan yeni gelmiş gibi cevaplar yazıyor. S.G.A.T dost ve arkadaşlık kavramlarının senin için önemli olmasına çok sevindim.
-Anonim-

İtiraf 16

sokak sanati en son denizz19'u da yenerek krallığını ilan etti adamın önünde kimse duramıyor.
-Anonim-

İtiraf 17

RüzgarGülü'nün aşırı itici birisi olduğunu düşünüyorum.
-Anonim-

İtiraf 18
-Kaldırıldı-

İtiraf 19

Yiğitt -sokak sanati- Harunnn60 haklı oldukları halde neden onlara suçlayıcı tarzı mesajlar yazılıyor anlamıyorum. Özellikle Yiğit'e yapılan haksızlık gözle görülür durumda. Artık yazmanın vakti gerçekten geldi. Yiğitt ne kimseye iftira atıyor nede birilerini küçük görüyor. Yaptığı tek şey gözle görülen bir gerçeği söylemek. Bunu da başta gerçekten iyimser bir şekilde söyledi. Birileri de olaydan bir haber siz büyütüyorsunuz olayı, biraz empati kurun tarzı mesajlar yazılıyor. Gerçekten iyi niyetli olmasa askerden ilk geldiği zamanlarda yapardı.O zamanda bu olaylar vardı sadece forumun geneline yansımıyordu.
-Anonim-

İtiraf 20

Rüzgar Gülü sen muhteşem bir detaysın :bhr:
-Anonim-

İtiraf 21
-Kaldırıldı-

İtiraf 22

önemli mi ki onun gibi konuşup onu kötü gösterecek, forumdaki insanlar bu kadar mı kötü bu kadar mı işsiz ? zeki bir insansın fakat belli ki bazı gerçekleri göremiyorsun ya da görmek istemiyorsun buda sana böyle komik yorumlar yaptırtıyor ...
-Anonim-

İtiraf 23
-Kaldırıldı-

İtiraf 24

sokak sanati ve xemrexxx'in gizli örgütünü ifşa etmeye devam ediyorum hem de kanıtlarla. Geçen hafta bu arkadaşlar fazlaca korktu gerçekler acıdır tabii . dikkat ettiniz mi VADİ, Necati Şaşmaz ile ilgili bir haber olduğunda baştan xemrexxx koşar ardından sokak sanati gelir hemen ardından konuda xemrexxx sözde sokak sanati'na laf atar ya da tam tersi sokak sanati xemrexxx'e laf atar. sokak sanati emre'ye "sen eskiden vadi izlerdin düşün halini" der mesajı bir daha okuyun ! diziyi altan alta nasıl karalıyor gördünüz mü? Yani asıl hedef xemrexxx değil VADİ, vadi'nin o kadar kötü bir dizi olduğunu vurguluyor ki insanların beynine bunu yerleştirmeye çalışıyor. İşte bu yapı bu kadar tehlikeli ! birbirleriyle takışır gibi gözüküp asıl hedefleri bu kavga gürültüyle vadi'yi küçük düşürmek ... ikisi takıştıktan sonra da yanına yardımcıları geliyor biri Harunnn60, xemrexxx sen şöyle derdin böyle derdin deyip geçmişten alıntılar yapıp diziyi yerden yere vuruyorlar. DEVAMI GELECEK
-Anonim-

İtiraf 25

Bu durum güncellemesinde şarkı sözü paylaşmayı fazla abartıyorlar. Gönderme yapacağım diye kasmayın bu kadar.:(
-sokak sanati-

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Emeğine sağlık @Ahmed yine çok güzel bir bölüm. Bölümün formatı ve verdiğin cevaplar da farklı olmuş. :D

Fotoğraflar da yakıyor kadın olsam aşık olabilirmişim. :F

Adımın geçtiği itiraflar için bir şey demiyorum. Geçen hafta da söylemiştim beni herhangi bir şey karıştırmayın diye. İyi ki de Dosi'yi savunmuşum yine olsa yine savunurum. :)

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Emeğine sağlık @Ahmed yine çok güzel bir bölüm. Bölümün formatı ve verdiğin cevaplar da farklı olmuş. :D

Fotoğraflar da yakıyor kadın olsam aşık olabilirmişim. :F

Adımın geçtiği itiraflar için bir şey demiyorum. Geçen hafta da söylemiştim beni herhangi bir şey karıştırmayın diye. İyi ki de Dosi'yi savunmuşum yine olsa yine savunurum. :)
Ah çok teşekkür ederim. :bhr::bhr:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ahmed de konuk olsa diye düşünmüştüm bir ara çok iyi olmuş. :D @Ahmed

Yine bir yaşıtım benden büyük gösteriyor. :A Sohbette çok güzeldi eline sağlık. :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kral ben kraliçe @Çiğdem- :Z

@mrt-06 sıkılmadın mi? :A

@Yiğitt geçen hafta gerçekten üzerine gidildi ben biraz mimli olduğum için yazamadım seni savunamadim ama bu hafta seni göklere çıkartmış insanlar seni överek. Çok mutlu oldum.:bhr:

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ahmed de konuk olsa diye düşünmüştüm bir ara çok iyi olmuş. :D @Ahmed

Yine bir yaşıtım benden büyük gösteriyor. :A Sohbette çok güzeldi eline sağlık. :bhr:
Herkes resim gönderme kısmını sorun edince kendimi konuk edeyim dedim. :A
Teşekkürler bu arada. :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İtiraflardan yine çekememezlik akıyor maşallah :F

Hepsine tek tek cevap vermeyeceğim ancak birkaç kelam edeceğim tabiki.

Öncelikle @Yiğitt sahtelik sahte dostluk vs şeylere değinmişsin bire bir isim vermesen de elbette o kişilere beni de kattığın aşikar canın sağ olsun sıkıntı değil. Ama şunu son kez söylemek isterim ki buradan senin bana anlattığın dostluk kavramı bana uymuyor gibi onu anladım. Sen haklı da olsam haksız da olsam benim yanımda olmalısın diyorsun ben ise tam tersini düşünüyorum. Yine söylüyorum bu forumda değer verdiklerim arasında başı çekiyorsun ama sen o kadar sert söylemlere başvurdun ki ben sadece bunları hak etmediğimi söyleyebilirim ancak yine söylüyorum ben sana her daim saygı duydum şu an ki itirafında bile saygı duyuyorum. :)

@sokak sanati beni yenip krallığını mı ilan etti inanın bu gecenin en çok güldüğüm çocukça itirafı kim yaptıysa çok yaşasın :F Sanki krallıkla yönetiliyoruz da hakimiyet sağlıyoruz birbirimize. Bilmiyorum Umut ne düşünüyor benle alakalı olarak ama ben geçmişte yaşanan her şeye sünger çektim hiçbir problemim de yok kendisiyle yüzü de burdadır itirafı yapan kişi tekrardan sen çok yaşa. :D

Dosi ve Denizz19 tiyatro şenlikleri mi bu da iyiymiş :D Çiğdem gibi de davranıyormuşuz hemen kendimi köprüden aşağı atmalıyım :F He bir de Çiğdem ile dalga geçmişim köylü deyince dalga mı oluyor demek ki sizle hiç dalga geçilmemiş :A

Emeğine sağlık @Ahmed :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İtiraf 5
yatutarsa bu forumun büyük kara deliği olmalı sanırım. Nasıl bir karamsarlık ki bu tüm forumun enerjisini canla başla içine hapsetmeyi başarıyor, şaşkınlıkla izliyorum. berkann adlı üyede küçük kara delik. :))) Bakalım o büyüyünce ne yapacak.
-Anonim-
Benim için itiraf yapan yanında @yatutarsa'ya da yapıyor sanırım. :D Bunun aynısını geçenlerde de yapmıştı birisi. -muhtemelen aynı kişi- Yani cevabı mı yeterli bulmadın, neden aynı itirafı yeniden yaptın? :D Şahsen kara delik olduğumu düşünmüyorum. Belki senin gibi gülücükler saçamıyorum etrafa her zaman, ama kara delik de abartı olur. Hem benim için hem de yatutarsa için. Hatta bence biz gayet eğleniyoruz. :D Ayrıca 60 yaşındakiler mutsuzlar mı?

Dosi itiraflarını anlayamıyorum. Neler oldu, neler bitti hiç bilmiyorum. Pek de bilmek istemiyorum. Saçma gözüküyor. :D

Soru: Berkann'ı bir anda gay olarak gördük ve bir anda forumda bu konularla ilgi çekti. Ama son dönemde göremiyoruz onu. Çektiği ilgi bazı kesimde antipati yarattı acaba bu antipati onu forumdan uzaklaştırmış olabilir mi? Kendini ezik dışlanmış hissedip gitmiş ve pes etmiş olabilir mi? Amacı ilgi çekmekmiydi diye sorduğun oldu mu hiç?

Cevap: bence şu an uzak durmasının tepkilerle falan ilgisi yok. Zaten ben baya önceden berkann daha foruma açılmadan önce onun gay olmasını anlamışdım hatta özelden sormuştum falan. Sonra bu konudan bi süre geçti birden forumda bu kimliğini belli etmeye başladı. Kendi penceremden bakarsam biraz düşüncelerini abartılı şey yapdığını diyebilirim. Yani paylaşımlarında falan. Ama tabiiki kendini kabullenme döneminde çoğu eşcinselin yaşadığı şeyler o yüzden zamanla daha da normale döner bence.
Forumdan kaybolmamın belli bir sebebi yoktu. Girmeyi unuttum yani en mantıklı açıklama bu. Kendimi ezik ve dışlanmış hissetmiyorum. Sadece şu var: Açtığım konular, yaptığım durum güncellemeleri çok yanlış bir zamanlamaydı benim için. Buna üzülüyorum şu an ama yapacak bir şey yok yani. Bu da böyle olmalıymış.

Bence yaptığım tek abartılı şey, sıklıktı. Ama durum güncellemelerinin amacı bu değil mi? Ne düşünüyorsan yaz gitsin. Ama içeriğimde sorun/abartı olduğunu düşünmüyorum. Şu an normal miyim sence Ahmed? :D

Eline sağlık, güzel bir bölüm olmuş. Tipini biliyordum zaten. Yakışıklı çocuksun, neden kızlarla olmuyorsun? :A

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
İtiraf 5
-Anonim-
Benim için itiraf yapan yanında @yatutarsa'ya da yapıyor sanırım. :D Bunun aynısını geçenlerde de yapmıştı birisi. -muhtemelen aynı kişi- Yani cevabı mı yeterli bulmadın, neden aynı itirafı yeniden yaptın? :D Şahsen kara delik olduğumu düşünmüyorum. Belki senin gibi gülücükler saçamıyorum etrafa her zaman, ama kara delik de abartı olur. Hem benim için hem de yatutarsa için. Hatta bence biz gayet eğleniyoruz. :D Ayrıca 60 yaşındakiler mutsuzlar mı?

Dosi itiraflarını anlayamıyorum. Neler oldu, neler bitti hiç bilmiyorum. Pek de bilmek istemiyorum. Saçma gözüküyor. :D

Soru: Berkann'ı bir anda gay olarak gördük ve bir anda forumda bu konularla ilgi çekti. Ama son dönemde göremiyoruz onu. Çektiği ilgi bazı kesimde antipati yarattı acaba bu antipati onu forumdan uzaklaştırmış olabilir mi? Kendini ezik dışlanmış hissedip gitmiş ve pes etmiş olabilir mi? Amacı ilgi çekmekmiydi diye sorduğun oldu mu hiç?

Cevap: bence şu an uzak durmasının tepkilerle falan ilgisi yok. Zaten ben baya önceden berkann daha foruma açılmadan önce onun gay olmasını anlamışdım hatta özelden sormuştum falan. Sonra bu konudan bi süre geçti birden forumda bu kimliğini belli etmeye başladı. Kendi penceremden bakarsam biraz düşüncelerini abartılı şey yapdığını diyebilirim. Yani paylaşımlarında falan. Ama tabiiki kendini kabullenme döneminde çoğu eşcinselin yaşadığı şeyler o yüzden zamanla daha da normale döner bence.
Forumdan kaybolmamın belli bir sebebi yoktu. Girmeyi unuttum yani en mantıklı açıklama bu. Kendimi ezik ve dışlanmış hissetmiyorum. Sadece şu var: Açtığım konular, yaptığım durum güncellemeleri çok yanlış bir zamanlamaydı benim için. Buna üzülüyorum şu an ama yapacak bir şey yok yani. Bu da böyle olmalıymış.

Bence yaptığım tek abartılı şey, sıklıktı. Ama durum güncellemelerinin amacı bu değil mi? Ne düşünüyorsan yaz gitsin. Ama içeriğimde sorun/abartı olduğunu düşünmüyorum. Şu an normal miyim sence Ahmed? :D

Eline sağlık, güzel bir bölüm olmuş. Tipini biliyordum zaten. Yakışıklı çocuksun, neden kızlarla olmuyorsun? :A
Aynen sorun belki de baya sık o tarz paylaşımlar yapmandı. Evet normalsin. :A
Son cümle nalaka bebişim. :A

Aynen en zor soruyu elemissin.:A
Fazla şey olmuştu, sıkıntı olurdu. Böyle daha iyi. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu arada benimle ilgili itirafların hepsi anonim kendini gizlediğine göre çok da takmamak gerek söylediklerini :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aa şu fotonu birine benzetecem ama aklımın ucuna gelip geri gidiyor :A :A :A @Ahmed
whatsapp-image-2017-08-20-at-2-20-42-pm-9-jpeg.56873