TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" 56.Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-07-03 at 11.00.08 PM.jpeg

Not: Biliyorum çok uzun bölüm oldu ama hepsini okumanızı umuyorum. Konuk üye: XanTier.

PART 1

5. bölümüzde 3000 hit alarak büyük başarıya imza atdık. Teşekkürler hepinize.
Ve şimdi 1 hafta boyunca gönderdiğiniz itirafları görelim.

İtiraf 1
-Kaldırıldı-

İtiraf 2

RüzgarGülü rüzgarın yönünü belirlemeye çalışırken kendi yönünü fazlasıyla kaybetmiş. Kelebek gibi uçup Arı gibi sokacağına öğrenmem gereken şeyleri öğrenmeyi dene
-Anonim-

İtiraf 3

sokak sanati yeter artık! Yılan dilini vadikızı'ndan çek ! Yeter yeter yeter!!!!!!
-Anonim-

İtiraf 4

Bu sitede bazı şeylerin gereksiz ciddiye alındığını görüyorum. Yahu şahsen ben reel hayatımdaki yorgunluğumu atmak, kafamı dağıtmak için giriyorum siteye. Birde "Bu ne demiş ? Şu ne demiş ? " diye zamanımı buna mı harcayacağım. Hiç umrumda olmaz, accık rahat olun ya :D
-Thequeer-

İtiraf 5

XanTier'i moderatör olarak görmek istiyorum, gerçekten çok başarılı yeni bir mrt-06 geliyor benden söylemesi :A
-Anonim-

İtiraf 6

S.G.A.T. forumdan gidiyordu hani kaldı başımıza? Gidiyorum deyip dikkat çek, popülerlik kazan.
-Anonim-

İtiraf 7

xemrexxx ve sokak sanati'nın gizli örgütünü ifşa edeceğim şimdi... Vadicileri bitirmek için kurdukları gizli yapıdan! Sözde ikisi dışardan kavgalı ve sürekli tartışmalı ama gerçek öyle değil.... sokak sanati ile xemrexxx gizliden gizliye iş çeviriyor; bugün Vadicileri forumdan nasıl uzaklaştırsak ne yapsak şeklinde... bu yapı yeni değil 2013'den beri var ilk zamanlar dikkat çekemediler ancak zamanla yeni üyeler katarak ve örgütlenerek Vadi'yi karalama kampanyası başladı ve Vadi izleyenleri forumdan uzaklaştırmaya çalışma onları bezdirme bir süre başarılı oldular ancak yeniden VADİ kazandı. Kaybettiniz çocuklar üzgünüm! Kaybettiğiniz için de etrafa saldırıyorsunuz !!
-Anonim-

İtiraf 8

İki kişi konuşurken araya muhakkak vadikızı girer, iki kişinin konuşmasını mahvedip çıkar. Orada iki kişi özel ya da genel bir şey konuşuyor, neden damlıyorsun anlamıyorum ki? vadikızı sana bu itirafım, herkesin yorumuna damlama.
-Anonim-

İtiraf 9

Harunnn60'da tanımlayamadığım bir yapmacıklık var ve hiç güven vermiyor kendisi:)
-Anonim-

İtiraf 10

Emre'nin her konuda Çiğdem'e gönderme yapabilme becerisi. :A
-S.G.A.T. -

Sona kadar okumayı unutmayın.

İtiraf 11

Çiğdem olmayınca forum olmuyor hep bir eksik hep bir neşesiz kalıyor, dön kraliçem dön artık. :(
-Anonim-

İtiraf 12

turkuazz bana hiç samimi gelmiyor. Mesajları, yorumları hep yapmacık. Bir de herkesle iyi olma çabası, herkese iyi görünme amacı var. Garip üyelerden:)
-Anonim-

İtiraf 13

sokak sanati, sokak çalgıcısı, sokak yılanı, sokak dansçısı, sokak kadını, sokak serserisi... bu nasıl nicktir her şeye bükülüyor :kiki:
-Anonim-

İtiraf 14

Tolstoyevski'nin samimiyetinden şüphe etmeye başladım önce "sizi birine çok benzetiyorum" diyerek açıkca fake olduğunu iddia etti ertesi günü itiraflarda 180 derece farklı bir yorum yaparak sokak sanati'nı kötü gösterdi . Sokak sanati'nı savunmuyorum haklı ya da haksız üslubu hoş değildi FAKAT en azından fikrinden dönmedi ...
-Anonim-

İtiraf 15

Forumda ilginç bir "gelenek" var. Her mesaja toplu etiketleme geleneği diye bir şey türemiş. Birisi mesaj yazıyor, altına 7-8 kişiyi etiketliyor. Veya konu açınca insanlara sunmaktansa alakalı ya da alakasız yorum yazması muhtemel insanlar etiketleniyor. Ben bunu eleştirmiyorum, etiketleme yapılabilir, insanlar çağırılabilir elbette. Kimseye bir lafım yok, ama gelenek dediğim nokta eskiden olduğu gibi üyeler konuları ve yeni mesajları keşfetmiyorlar. 6 saat sonra girdiği forumda yeni açılmış konuları, son yazılan mesajları incelemiyor sanki. Yeni açılmış konulara bakıyorum, 0 cevap 20 görüntülenme vs. Ama konuşulan konularda mutlaka etiketli 8-10 kişi oluyor. Sanki sadece etiketlendiği konulara bakıp diğerlerini es geçiyor herkes. Etiketlenmediği mesajı gidip de beğenmiyor vs. Bence bu davranış işte forum mantığına uymayan.
-XanTier-

İtiraf 16

vadikızı'nın forumda yeniden aktif olmasını istiyorum, son zamanlarda bilgisayarını bahane ederek foruma girmiyor. Eskisi gibi aktif ol vadikızı, forumda sohbetlerini özledik. :/
-Anonim-

İtiraf 17

Ahmad çok gereksiz işlerle meşgul. Bayağı kendini bozdu. Kendine çeki düzen vermesi lazım.
-Anonim-

İtiraf 18
-Kaldırıldı-

İtiraf 19
-Kaldırıldı-

İtiraf 20

Çerezlerimi aldım, itirafları bekliyorum. :A
-Anonim-

İtiraf 21
-Kaldırıldı-

İtiraf 22
-Kaldırıldı-

İtiraf 23

bir diziden yan rol teklifi geldi. İlk bölüm çıksın, o benim diyeceğim hepinizin ağzı açık kalacak. :D
-Anonim-

İtiraf 24

nerelerdedir merak ettiğim karagözlü vadikızım. çok sevdiğim Bully'nin ex-kankası. sensiz
':T ' bu ağlak surat öksüz kaldı... hakkında endişeleniyoruz. eskiden karaambar kamyoncular derneği'nin açılış konusunda bile yorumu olurdu :)
acaba olaylar sakinleşip ve Bully'nin onun engellemesi olayının unutulması sağlanana kadar gizli bir yerde mi saklanıyor?
-Anonim-

İtiraf 25

Bu forum 2012 üyelerinindir. Herkes akıllı olsun. :A
-Anonim-

İtiraf 26

yaz ayından beri forumda olsun, sosyal medyada olsun herkesi gördük duyduk lakin vadikızından halen eser yok. nerede acaba bilen var mı? . ara ara geliyor ama ne konuşmalarda geçiyor ne konularda. anılmayan kisi yolunda gidiyor.. insan düsünmeden edemiyor acaba malum kişi ne dedi buna da bu kız bir sessizliğe çekildi bu kadar korktu? Bully'nin onun engellemesi de yarasına tuz basmıştır kesin. Laptop bahane korku şahane desene :)))))
not : bacım sen gelme iyiyiz böyle bu arada. mümkünse 3-4 ay daha gelme de kafamızı dinleyelim
-Anonim-

İtiraf 27

hadi bir itiraf da benden. Forumda fake üyeliğim var, ara sıra eğlencesine giriyorum. :DHiç kimse de farketmemiştir. :A
-Anonim-

İtiraf 28
-Kaldırıldı-

İtiraf 29
-Kaldırıldı-

İtiraf 30

Bu forumun kızları neden garip böyle?
Çiğdem ile dizikolik aylarca forumda fake üyelik davası için kavga etti. O ona o buna girdi.
Sonra foruma Nisa adlı bir üye geldi. Tamam dedik aranan kan bulundu sıcak kanlı filan bir baktık ki öyle bir şey yaptı ki şoka uğradık. :F Eski üyeler ne yaptığını bilir. Eski konuyu açmam doğru değil.
Sonra vadikızı geldi. Baktık duygusal ilgili filan iyi bir abla olur dedik. Aylar geçti baktık ki her yerde ağlayan, Sürekli bana neden mesaj atmıyorsun diyen, kendisinde yaşça küçük üyelerden özür dilemek için koşan, başka forumdan gelen vadikızı'nın erkek arkadaşlarının bizim forumu basması filan hepsine rahmet okutturdu.
Bir akıllı Tzira var ama oda aktif değil çok. :(
Yani dostlarım forumun kızları çok garip. Hiçbirinden hayır yok. Her yeni gelen kız üyeler öncekinden daha beter çıkıyor. :( Rusya'dan takviye kız üye mi getirsek acaba.:(
-Anonim-

WhatsApp Image 2017-08-10 at 9.04.06 PM.jpeg

PART 2
Öncelikle programımızın 2. Kısımından herkese tekrar selam. Bu hafta yine sürpriz bi konuğum var.

Bu hafta konuğum forumda sık sık gördüğümüz ama bir çoğumuzun hakkında pek çok şey bilmediği, kaliteli yorumları ve değişik isimli dizisiyle dikkatleri çeken XanTier.

Ve Melih karşınızda. :Z

Ahmed: Selam Melih nasılsın? Öncelikle bizlere kendini tanıtır mısın?

Melih: Merhaba, teşekkür ediyorum. Bunu dizi kolik in açtığı Mars konusunu inceledikten ve şu mesajı yazdıktan sonra gece 4'te yazıyorum. O yüzden pek iyi değilim, yorgunum. :A
Öncelikle uzun uzun yazdığım için affınıza sığınıyorum, ama sıkılmayacağınızı garanti ediyorum. Formata belki çok uymadım, ama bunun sorun teşkil edeceğini de düşünmüyorum. Verdiğim linklere falan tıklamayı, şarkıları dinlemeyi ihmal etmeyin :A
Umarım atlamadan okursunuz. Sonuçta her kelimeyi hepinizi düşünerek yazdım. ^-^

Adım Melih. 23 yaşındayım, birkaç ay sonra olacağım aslında. Hacettepe Üniversitesinde Makine Mühendisliği okuyorum, 4. sınıfa geçeceğim. Ankara'da yaşıyorum ayrıca. Ailemle birlikte.............................. (bu noktalar sonsuza kadar gidiyor.................................)
Muhtemelen çoğu üye beni pek tanımaz, beni tanıyan eskilerin de çoğu da pek foruma uğramayınca bir nevi yeni üye gibi oldum. Genel olarak bahsetmek gerekirse kendimden, hayatımdaki en önemli iki olgu müzik ve oyundur. Onun dışında gülmek ve güldürmek benim için çok önemlidir. Ama bunlar o kadar kolay ulaşılan şeyler değil tabii ki.
Müziklerde en içime işleyenleri, oyunlarda en derin hikayelileri severim. Yani kısacası, sevdiğim şeylerin bana bir şeyler hissettirmesi benim için en önemli şeydir, bunu müzik ve oyunla kısıtlayamam. Bir arkadaşımla oturup 2 saat boyunca güldüğümde de ya da bilgi alışverişi yaptığımızda da bir his hissetmiş oluyorum ve mutluluğun kaynağı bu bence. İnsanı insan yapan duyguları, her duyguyu -korku dahil- hissetmek.
Ayrıca Formula 1'i takip ederim. Takip eden varsa her zaman sohbet edebiliriz.^-^ Eskiden vardı birkaç kişi, şimdi tek batuhankaralar var sanırım. :/
Türkçeye dikkat ederim ve hata yapmamaya özen gösteririm. Tabii mükemmel yazma çabam yoktur, ama belli bir seviyenin üstünde kalması amacımdır. Küçük hataları görmezden gelebilirim. Ancak hata yapılması belli bir düzeyde rahatsız eder. Cümleye büyük harfle bile başlamayan mesajlar beni delirtir veya virgülün sadece adını bilen insanlar. :T:
Hatta senin sorduğun sorularda da birkaç hatayı düzelttim :A:A
Bilimsel, fiziksel ve matematiksel videolar izlemeyi çok severim. Youtube'da takip ettiğim kanalların yarısı oyun ve müzik kanalları ise, diğer yarısı bunlardır.
Kendimi tanıtmaya aşağıda devam ederiz.

Ahmed: Hakkında eminim herkes bayağı bilgi edinmiştir. :D Forumda 5 yıla yakın bir geçmişin var, ama pek aktif bir üye olduğun söylenemez çünkü sadece dönem dönem aktifliğin artıyor. Ama hala buradaysan seni buraya bağlayan birşeyler vardır. Bu konuda neler demek istersin?

Melih: 2012'de üye oldum ve yaklaşık 1 yıldan daha az sayılacak bir süre boyunca iyi derecede aktiftim. Zaten 13-14 bin mesaj yazmıştım o sürede. Ondan sonra muhtemelen herkesin az ya da çok yaşadığı o bıkkınlık hissi baş gösterdi ve sanıyorum ki 2014'te forumu bırakmıştım. 6 ay sonra geri döndüm, nick değiştirdim, ama hiç aktif bir üye olmadım. Haftada 1 mesaj bile yazmadığım zamanlar oldu, ki neredeyse her gün foruma girmeme rağmen. Bu yaz ise tam olarak ne oldu bilmiyorum ancak gelip de sohbet edince eski arkadaşlarımla burada, gece geç saatlere kadar ettiğim o güzel sohbetleri ne kadar özlediğimi fark ettim. (Biraz nostalji tabii ki. Yaşlı amca triplerine girdim yani :A) 5 yıl öncesinden bahsediyorum neticede ve dönüp geriye baktığımda ne kadar çok değiştiğimi görüyorum. Atacan'ın deyimiyle burası bir günlük gibi. 4-5 yıl önce yazdığım bir yazıya bakıp neyi yanlış yaptığıma bakıp kendimi nasıl düzeltmem gerekiyor çıkarımları yapıyorum. (Ve siliyorum bazı eski mesajlarımı :A) Fav10'un, aslında daha yoğunlukla FavoriForumum'un karakterime katkısı belki de beni en çok bağlayan buraya. Ve yıllar geçse de bırakmayı uzaklaşmayı bir daha düşünmüyorum. Umarım dediğimi başarırım :)

Ahmed: Seni tanımayan birisi olarak diyebilirim ki forum içinde biraz soğuk ama kaliteli bir isimsin bence. Peki reeldeki Melih nasıl birisi? Bilgisayar oyunları ile fazla ilgilenmen senin asosyal birisi olmanı düşündürüyor bana.

Melih: Teşekkür ediyorum ^^
Gamer deyince muhtemelen şu geliyordur akla ilk :A
PS: Bu resim spoi içinde idi ama ben copy yapınca spoi'yi yapamadım. :A
11377422_835358746551524_663193242_n.jpg

Ülkede, belki de dünyada böyle bir algı var evet. Ama dizi izlemek, film izlemek ya da oyun oynamak çok da farklı eylemler sayılmaz. Hele ki filmlere gittikçe benzemeye başlayan, daha sinematik, daha film gibi olan oyunlar çıkarken piyasaya. Asosyal miyim? Belki biraz. Ama üst üste gece geç saatlere kadar eve girmediğim zamanlar da epey oldu, evden çıkmadığım günler de. Aslında sosyallikten çok haz ederim. Hani işi bitince dağılan insanlardan değil de son ana kadar takılan bir tipimdir genelde arkadaş ortamlarında. Hadi şunu da yapalım vs. Ancak yazın o ortamlar pek olmuyor, arkadaşlarımın çoğu zaten şehir dışında ve çocukluk arkadaşlarımın hepsi uzaklara gitti. (Hatta birisi evlendi geçen sene :A) O yüzden bu yaz biraz "yalnız" hissediyorum. Bunun sonucu olarak biraz asosyal kaldım bu yaz. :D Yani şartların gerektirdiği kadar asosyalim diyelim :D
Ama dediğim gibi Makine Mühendisliği okuyorum ve hiç ama hiç zamanım yok okuldan dolayı. Ve oyunları da çok seviyorum. Oyun oynamak için yazdan başka hiçbir zaman yok ve yazın da oynuyorum yani :D
Soğukluğa gelirsek, belki de en sevmediğim özelliklerimden birisi. Samimi olduğum insanla doya doya sohbet etmek isterim her zaman, takılmak, güldürmek, gülmek, laf atmak, laf sokmak, dalga geçmek, artistlik yapmak vs. :A Bunlar hep sevdiğim ve zevk aldığım şeylerdir. Eğlenirim ve eğlendirdiğimi de düşünürüm. Benimle birisi ciddi bir şey uzun süre konuşamaz. Bir noktadan sonra dağılırım, laf atarım vs. O yüzden genelde benimle uzunca ciddi ciddi konuşan insan yoktur. :D <Tabii bazı insanlar fazla alıngan olabiliyor, onlarla hiç işim olmaz :A
Samimi olmadığım insanlara ise hep soğuk olurum. Ortak bir yönümüz olmadığı sürece pek konuşmam, sohbet etmem. Yukarıda bahsettiğim gibi takılmam, ortamı ısıtmaya çalışmam.O yüzden ilk tanışma anlarında hep negatif izlenim veririm insanlara. Sıkıcı, asosyal, içine kapanık vs. O yüzden benimle samimileşmekten çekinmeyin, pişman olmazsınız :A

Ahmed: Geçtiğimiz hafta ilk defa yapdığım bir şey vardı, bu hafta yine yapacağım. Senden en yakın arkadaşına veya akrabana soracağım soruyu sorup sonra ise o mesajı SS yapıb bizimle paylaşmanı istiyorum. Soru ise “Melih’i ne kadar iyi tanıyorsun ve Melih deyince aklına ilk neler geliyor?”

Melih: Maalesef kendisi biraz garip bir insandır. Pek ciddiye almadı :D

EfuJ84_wTYuwHPQqrbRSug.png

Bu arada gönderdiği ses şu :D

Ahmed: Güzel teşekkür ederim. :D Şimdi ise forumdan vereceğim 10 isimden 5’ni seçerek onları yorumlamanı istiyorum.

OzaN, mrt-06, yatutarsa, Yakamoz–Asi, Harunnn60, dizi kolik , sokak sanati, Ahmad (her zamanki gibi :A ), ozgur2113, Yiğitt

Melih:
Kişileri yorumlamak hiçbir zaman sevdiğim bir şey olmamıştır. Hiçbir zaman samimi cevaplar verildiğini ve verilebileceğine inanmamışımdır. Ama madem gerekiyor, yapacağız mecbur :D
Öncelikle, seçmediğim kişiler alınmasın. :A
OzaN: Ozan ben bu foruma geldiğimden beri hep kalitesini korumuş birisidir. Bi forumun yapısını ve üyeleri en çok etkileyen yetkili kişilerdir. Yetkililer nasıl davranıyorsa üyeler de o yöne yönelmeye başlar. Ozan hep kaliteli, özgür ve olması gerektiği kadar kuralcı davranarak hep harika yönetti ve forumun 5 yıl önceki hali ile şimdiki haline baktığımda gerçekten başarılı bir iş yaptığını düşünüyorum. Bazen bazı seçimlerinin yanlış olduğunu düşünmüş olsam bile sonradan anladım ki aslında yapılacak en iyi şeyleri yapmış birisi.Eğer beni dinleseydi zamanında, onca önerimi gerçeğe dökseydi şimdi 3017'deydik :A İçimden bir ses ileride onunla çok işimiz olacağını söylüyor :A:A
Kendisi ile epey oyun vs film konusunda konuşmuşuzdur. Oyunların iyice filmvari olduğu şu günlerde, yani filmlerin oyunlar üzerindeki tek avantajhını da kaybetmeye başlaması üzerine bence bir adım atması gerekiyor bu tarafa. :D
Yakamoz-Asi: Ah Yakamoz ah. İnşallah gelir bunu okursun... Burada sana öfke kusmak istiyorum, ama seni sevdiğim için yapmayacağım. :D Kendisi forumda en sevdiğim birkaç kişiden birisidir, kısacası eski dostlardan :) Her zaman sohbet etmekten, herhangi bir konuya mention atıp sohbete dahil etmekten HER ZAMAN hoşlandığım birisi, ama adam foruma uğramıyor ve o kadar kızmama rağmen geri dönmüyor aktif olarak :( Bir mesaja 3. kez cevap bile vermiyor, hemen sohbeti kesip kayboluyor forumdan bir gün boyunca. :(
dizi kolik: nickini görünce aklıma ilk gelen şeyi tahmin etmiştir zaten :A Forumda kendi eski mesajlarımı görünce utanıyorum, bu ben miyişim diyorum. Aynı duygunun Esra için pek fazla olduğunu pek sanmıyorum, çünkü bence o hep belli bir seviyenin üstünde mesajlar yazdı ve bence bununla gurur duymalı. Sohbet etmeyi çok severim kendisi ile, ayrıca bu aralar çok "atışıyoruz" zaten :A Açık yazar, yumuşak yazar, kısaca hep güzel yazar. :) Ama saçma sapan şeylerle kafanı bulandırıyorsun. Yapma :A
mrt-06: Kendisi kurtarıcımdır :A Sohbetinden her daim zevk aldığım insandır, özelden profilden hep takıldığım, laf sokmamdan da asla alınmayan, tam kafa adamdır kendisi. Forumda şu anda olmamı muhtemelen Atacan'a borçluyum. Yukarıda bahsettiğim o özlem duygusunu bana o yaşattı bu yaz. (Forumda eskilerden bir tek o kaldı epey aktif olarak :() Bu forumda en çok ortak yönüm olan kişidir, aynı devrelerden geçtik, aynı şeyleri yaşadık hatta belki de. İkimiz de büyüdük, ikimiz de utandık :A Aktif olmadığım dönemlerde bile hep onunla konuşmuştum. Durum güncellemelerimi anlamasa bile gelir yorum yazar vs. Çok sevdiğim bir kişidir kendisi :love1:
İnşallah yakında bir gün metroda buluşacağız :A
sokak sanati: sokak sanati da eskilerden ve aktif olanlardan tabii ki ama onu yorumlamamın tek sebebi onu hiç ama hiç sevmediğimi yazmak içindir :A:A

Ahmed: Ve resimlerden önce son olarak kısa sorular sorayım. Her defa 8 sorduğum soruyu artık fazla uzun olmasın diye 5 tane yapacam. :D

1. O klasik soru. Hiç aşık oldun mu? / En son sevgilin ne zaman oldu? /Şu an sevgilin var mı?
Şöyle cevap vereyim :A

Şakayı bir yana bırakırsak, zamanında nickimi XanTier'den Amoureux'a değiştirmiştim. Birkaç kişi dışında kimse o kelimenin anlamını bilmiyordur muhtemelen forumda. :)
Yani evet, aşık oldum ve muhtemelen hala öyleyim.
2 ay öncesine kadar sevgilim vardı, ama nickimin bununla alakası yok

2. Gelecekte en çok neyin olması için sabırsızlanıyorsun? (Dünya için / kendin için )
Kendim için, hayalini kurduğum Formula 1 dünyasına katılıp takımlardan birinde mühendis olarak çalışmak.
Dünya için ise, evrende insanlardan başka zeki yaşam formunun olduğu veya bir zamanlar var olduğu bilgisine ulaşılması.

3. Hayatında var olan en çok ne için kendini minnettar hissediyorsun?
Ben biraz narsistim, pek minnet duyan bir insan değilim. :A Yani kalıcı bir minnettarlığım yok sanırım :D

4. Şimdiye kadar yaptığın en çılgınca şey nedir?
Yeni tanıştığım bir insanla bütün geceyi sokakta geçirmiştim. Sokak dediğim bildiğiniz şehir dışında ıssız yerlerde. :F Issız yerler, köpekler, bozuk sokak lambaları, hatta şiddetli bir bomba patlamıştı uzaklarda bir yerde :F Üşüdüm, ıslandım, çok şey yaşadım. Epey gerilimli, ama epey de zevkliydi. :F

5. Ve tabii ki klasik sorulardan birisi daha. Ama bu soru seni daha yakinen tanımamız için güzel sorudur bence. En sevdiğin ve sevmediğin özelliklerin?
En sevdiğim: Bir iş yaparsam, asla özensiz yapmam. Yapabiliyorsam elimden gelenin en iyisini, en kalitelisini yaparım (bıkkınlık durumu hariç) Bu, forumda bir konu açmak olsun, uzun bir mesaj yazmak olsun veya okul için hazırladığım 40-50 sayfalık bir rapor olsun hepsinde geçerli.
En sevmediğim: Yukarıda da bahsettiğim insanlara verdiğimi düşündüğüm ilk izlenim.

Ahmed: Son olarak ne demek istersin?
Son olarak ne demek isterim?
Yakışıklıyıııııığğğğmmmm. Karizmatiğiiiiiiiiğğğğğmmmm :A
Yukarıdaki videoyu izleyenler anladı, izlemeyenler bu ne diyor. :A
P.S. Uzun uzun yazdığım için tekrar özür dilerim, ama zevk aldığınızı umuyorum. Ama harbiden epey uzun yazmışım ya.
P.P.S. Okumayan varsa kendi tercihidir. Mesela Hissikablelvuku da güzel olmasına rağmen okunmuyor herkes tarafından. :A
P.P.P.S. Hala Hissikablelvuku'yu okumayan varsa gitsin okusun bir zahmet :A (sen de dahil Ahmed. O kadar etiketlemiştim seni cevap bile vermedin:A)

Ahmed: Ve tabii ki senden 2 tane resim istiyoruz. 1. Kendi yüz resmin. 2. Free. Istediğin bir senle ilgili resim olabilir.

-FA9W2q1S3a6QvI0Bt_prw.jpg

İkincisi ise benim en sevdiğim ve her zaman en çok seveceğimi düşündüğüm, aramda kuvvetli bir duygusal bağ olan The Witcher 3 oyununu oynarken çektiğim resim :D

XsxBKFuFSkySZWABMKuIJw.jpg

Atacan tuşlu telefonu fark etmiştir diye umuyorum :D

Ahmed: Ve keyifli sohbetin için teşekkürler Melih.
Melih: Ben teşekkür ediyorum. Çok zevk aldım. Konuşmama 80'lerden "Dünyayı satan adam" adlı şu şarkı ile veda edeyim :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ne çok itiraf gelmiş.:eek:

Bu hafta hiç itiraf yapamadım zaten geçen hafta her şeyi konuştum itiraf kalmadı.:F

Gizli örgün şeyine sesli haykırdım. Kimin hayal dünyası bu:F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hayret bu kez benle ilgili itiraf yok demek 2 haftalık ara işe yaramış. :D

Turkuazz ile ilgili itirafa güldüm herkesle iyi geçinme çabası falan denmişte bu forumda bunu yapan birkaç isim daha var onlar dillenmezken en mülayimine itiraf gelmiş ilginç :D

Vadikızına nasıl bulaşsak derdinde olanlar görüyorum hala. Bilmiyorum ki ne isteniyor kendisinden. Kendi halinde, sessiz sakin, herkese elinden geldiğince değer veren biri. Ona yapılan itiraflar bana yapılsa bu kadar dert etmem :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
itirafları okuyunca aklıma tek bir soru geliyor ''bu dosi size netti arkadaş:F''

@sokak sanati ile kurduğumu söyledikleri örgütü kurmuş olabilirim ama sokak totoşu değil tabisi de ortağım; ayrıca bu çok bilinen bir taktiktir fazla vadi izlediğiniz için bilmezsiniz siz White Queen dizisinde Lord Stanley ve kardeşi farklı taraflarda saf tutar sonuçta hangi taraf kazanırsa kazansın kazançlı olurdu bu yolla İngilterede kralı değiştirmişlerdi iki kardeş (burada sözde admin @mrt-06 ya gözdağı vereyim:A )

@turkuazz ve @vadikızı konusundaki itiraflara katılmıyorum herkes @Çiğdem- gibi aman sizin gibi çirkef olmak zorunda değil :A

@Rüzgargülü hakkındaki itirafa katılmamak elde değil:F

@Aserat ve @Tolstoyevski iki overrated sevici her şeyi beklerim bu kaknemlerden:A

@Xantier ın cevaplarını yarın okurum eline sağlık @Ahmed :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İtiraf 7 - Onu düşünecek değiller, maalesef gerçeklik payı %1.
İtiraf 18 - Yapanı biliyorum, imzamı atıyorum kardeşime. :A
İtiraf 20 - Buram buram @Billy Kane kokuyor :A
İtiraf 21 - İmzamı atıyorum yine, katılıyorummm
İtiraf 23 - Kesin @batuhankaralar başkası olamaz. :F
İtiraf 26 - Güldürdü. :D
İtiraf 29 - Ben yapmadım ama kim yaptıysa tebrik ediyorum. O itirafı bol bol okuyun, tüm gerçekleri açıklamış arkadaş..
İtiraf 30 - Sesli güldürdü yine, kızlarımızdan gayet memnunuz. Olur öyle şeyler. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Keyifle okudum. Çünkü geçen hafta verdiğimiz haklı mücadelenin meyvesini almışız. Çok keyiflendim.:F
Sen gel kıskançlıktan insanlara hakaret et birbirine düşür kavga et takıntı haline getir sonra gittim deyip geri dön bu insanlarda saf sussun. Öyle yada böyle ses çıktı yaa çok sevindim çünkü Ocak ayından beri Çiğdem'e yapılanlara sonunda bi şekilde dillendi. Cidden çok sevindim.:Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Benim hakkımda yapılan itirafa cevabım; benim ne yapmacıklığımı gördün be :( :A

@sokak sanati na yapılan itiraflar troll gibi duruyor. :A

@xemrexxx etiket olayında sende bahsediyorlar bence. :F

@Aserat sende linç yemişsin :A

@XanTier beni yorumlamamışsın :( Birde alınmayın demişsin ama heyecanlandım bende.:A

@Ahmad eline sağlık:A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Keyifle okudum. Çünkü geçen hafta verdiğimiz haklı mücadelenin meyvesini almışız. Çok keyiflendim.:F
Sen gel kıskançlıktan insanlara hakaret et birbirine düşür kavga et takıntı haline getir sonra gittim deyip geri dön bu insanlarda saf sussun. Öyle yada böyle ses çıktı yaa çok sevindim çünkü Ocak ayından beri Çiğdem'e yapılanlara sonunda bi şekilde dillendi. Cidden çok sevindim.:Z

Çok şey kaçırmışım Nisan Mayıs gibi yoktum. :D

@Harunnn60 sende konuk olsan ya merak ediyorum seni :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Benim hakkımda yapılan itirafa cevabım; benim ne yapmacıklığımı gördün be :( :A

@sokak sanati na yapılan itiraflar troll gibi duruyor. :A

@xemrexxx etiket olayında sende bahsediyorlar bence. :F

@Aserat sende linç yemişsin :A

@XanTier beni yorumlamamışsın :( Birde alınmayın demişsin ama heyecanlandım bende.:A

@Ahmad eline sağlık:A
onların hadlerine mi düşmüş bizi eleştirmek :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hayret bu kez benle ilgili itiraf yok demek 2 haftalık ara işe yaramış. :D

Turkuazz ile ilgili itirafa güldüm herkesle iyi geçinme çabası falan denmişte bu forumda bunu yapan birkaç isim daha var onlar dillenmezken en mülayimine itiraf gelmiş ilginç :D

Vadikızına nasıl bulaşsak derdinde olanlar görüyorum hala. Bilmiyorum ki ne isteniyor kendisinden. Kendi halinde, sessiz sakin, herkese elinden geldiğince değer veren biri. Ona yapılan itiraflar bana yapılsa bu kadar dert etmem :D
Şimdi bazı şeyleri de söylemek istemiyorum.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
O itirafları tek tek yorumlamaya gerek yok, itiraf 4 başlı başına hepsine cevap minvalinde (hep kullanmak istemiştim bu kelimeyi bugüne kısmetmiş :D ) olmuş. Buraya nihayetinde kafa dağıtmaya, vakit geçirmeye giriliyor. Pembe diziler misali forumun entrikalar cehennemine dönüşmesi ilginç ama forumun aktifliği ve samimiyeti adına kaçınılmaz bir şey aslında.

@XanTier in sohbeti çok güzel olmuş, foto da beklediğime yakın çıktı ama forumdakilerin fotolarını hatta isimlerini hiç bilmeden onları hayalde canlandırmak daha hoş geliyor bana o yüzden ayrıntılı bir şekilde bakmadım yolda görsem tanımam yani, mesela bir kitap karakterini zihinlerde canlandırmak mı yoksa filmini izledikten sonra kitaba başlayıp kitabı okurken filmdeki oyuncunun sürekli göz önüne gelmesi mi? :D