TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" 56.Bölüm

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İtiraflar neden hiç iyi değil :T:
Bi @xemrexxx ve @sokak sanati nin ortak kurdugu KVPsavar Ltd. Şti. A.Ş hoşuma gitti :F zaten diyorum birbirinin fake'i gibiler :F

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
O sistemsel bir şey değil mi? Yapışkan tuşlar. .ss

Hayır canım 7 inç alacam otobüste 10 inçi çıkarıp da film izleyemem hatta 5 inç falan aramadım bir ara satılıyordu en son 2012'de bitmiş üretimi bir büyüğünü alacam/hatta aldım bile. :A TELEFONUM YOK. :T:
Klavyeden aynı anda 3'ten fazla input gitmiyor. Başka tuşlara bassan da hiçbir etki yapmıyor yani.
Bence telefon al, 5 inç nedir ya? :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kendini aklama açıklamasında bile alttan laf sokma derdinde ama cümlenin donu ben kötü değilim iyim ile bitiyor lakin cümlenin ortasında bazıları gibi açıp gitmemezlik yapmadım diye laf sokmaya çalışıyor gerçekten çok iyi bir insansın bebeğim.:kiki:

Ben seni niye kötüleyim yaa. Yaptıklarını konuştuk. Deniz ile o kart kraliçe tazesi lazım sen gibi diye dalga geçtiğin mesajları buldurma bana. Çiğdem'i o gün krize soktun kız bizim hatırımıza forumda kaldı. Bunun hiç hesabı sorulmaz sandın ama yanıldın. Bak nasıl oluyormuş insanın üzerine gitmek anla. Seni kötüleyen 10 itiraf var. Bence buradan zor toparlarsın dönme sen git.:kiki:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
O mesaja harika atan arkadaş daha da benle muhatap olmasın. Mesele inanıp inanmamak değil. Beni resmen insanları kullanmak ile suçlayan iftira ediyor diye laf edilen art niyetli bi mesaj begeniliyorsa ben ona harika atanı çok yanlış tanımışım lütfen yakınımdan bile geçmesin.:)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
30 itiraf ne arkadaş ya yemeyip içmeyip içinizde birikenleri yollamışsınız. Yetmemiş 13 sayfa konuşmuşsunuz ay pardon tartışmışsınız :A

Belki forumda olmadığım için olayları bilmediğimden böyle geliyor bilmiyorum ama şu Dosi olayı sizce de sıkmadı mı? Her itiraf onla ilgili. Yani bu kadar büyümesini sağlayan sizsiniz. Hayır cidden öyle bir zamanda ayrılmışım ki forumdan, tüm olaylar o sırada yaşanmış :A Hoş kalsaydım da haberim olmazdı kesin :A

@sokak sanati ve @xemrexxx'le ilgili itiraf güldürdü :F

En çok ilgimi çeken Dosi ve Nisa'yla olan itiralar :A Ama işin kötü yanı ne Dosi'nin ne de Nisa'nın olayını bilmiyorum :F

İtiraflarla ilgili son olarak şunu söylemek istiyorum. Dosi ve Nisa olayını belki anlarım diye 13 sayfadaki yorumları da okudum ama maşallah herkes üstü kapalı cevaplar vermiş yine hiçbir şey anlamadım :F Şimdi diyeceğim şey şu: madem böyle özel konuları ulu orta yerde konuşmak istemiyorsunuz, neden üstü kapalı göndermeli mesajlar atılıyor da olayı bilmeyenler olarak merak ediyoruz :F

@XanTier seninle pek konuşmuşluğumuz yok ama samimi olduğunu düşünüyordum :D Şimdi sohbetini okuyunca baya samimi biri olduğunu fark ettim. Uzun yazmışsın falan ama cidden hiç sıkılmadan okudum sohbetini :Z

@Ahmed Ellerine sağlık bebiş döktürmüşsün yine :Z

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,814
Puanı
1,061
Nisa olayını bilen arkadaşlar belli biz gizli örgütten birileri yaptı bu itirafı kesin. Hanginiz.:A @Yiğitt @Çiğdem- @Harunnn60 @mrt-06
Ben bahsedince Kaan kızmıştı. Kim buldu bu cesaretide o itirafı yaptı.:A Çiğdem yapmaz ben itiraf yapmadım bu hafta. 3 zanlı belli:A

Bu arada 30. itirafı kim yaptı? :A Geniş bir kazan kurup Nisa olayını bilenleri seçmemiz lazım. Aslında onu da bilmeyen kalmamış, kimse de gelmedi aklıma. :D
Sokak dansçısı arkadaşımız Nisa itirafını üzerime yıkmaya çalışmış kesinlikle ilgim yoktur. :A

Ayrıca Umut geçen sezonun senaryosunu niye ifşa ediyorsun ben mi talep ediyordum itiraf yap diye çabuk tekziple o mesajını. :A

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,374
Puanı
561
Hepimizin forumda karanlık bir yanı var. Zaten gerçek hayatta da böyle degil miyiz? Hangimiz tamamen şeffaf?

@sokak sanati forumda ne zamandan beri forumda bir hata yapıldığından beri forumdan git deniyor? Gerekirse muhattap olmazsınız yada olursunuz ama zaten burası forum ve forumun amacı hep bir fikir belirtmek ve eğlenmek yani.

@Yiğitt @Harunnn60 hep bir olay var diyorsunuz ama hep gizli kalmasını istiyorsunuz. Ayni zamanda konuyu da kapatmaya çalışıyorsunuz. Yani ortamda gizli bir şey varsa gizli kalmalı tamam ama gizli şey üzerinden herkese açık yerde 2-3 kişinin aynı kisi hakkında doğru veya gerçek farketmeksizin konuşması ve soranlara ise bunların gizli kalması demek ne kadar doğru.

@denizz19 aslında haklı yani birisi ne kadar kötü olursa olsun bu kadar ustelemek ne kadar doğru.

Ama onu kısımktırıp, zor duruma düşürmek ve sürekli aynı şeyi yuzune vurarak belirterek belki de açık açık onun gitmesini istiyorsunuzdur yada ben mi öyle anladım?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,599
Puanı
1,061
Hepimizin forumda karanlık bir yanı var. Zaten gerçek hayatta da böyle degil miyiz? Hangimiz tamamen şeffaf?

@sokak sanati forumda ne zamandan beri forumda bir hata yapıldığından beri forumdan git deniyor? Gerekirse muhattap olmazsınız yada olursunuz ama zaten burası forum ve forumun amacı hep bir fikir belirtmek ve eğlenmek yani.

@Yiğitt @Harunnn60 hep bir olay var diyorsunuz ama hep gizli kalmasını istiyorsunuz. Ayni zamanda konuyu da kapatmaya çalışıyorsunuz. Yani ortamda gizli bir şey varsa gizli kalmalı tamam ama gizli şey üzerinden herkese açık yerde 2-3 kişinin aynı kisi hakkında doğru veya gerçek farketmeksizin konuşması ve soranlara ise bunların gizli kalması demek ne kadar doğru.

@denizz19 aslında haklı yani birisi ne kadar kötü olursa olsun bu kadar ustelemek ne kadar doğru.

Ama onu kısımktırıp, zor duruma düşürmek ve sürekli aynı şeyi yuzune vurarak belirterek belki de açık açık onun gitmesini istiyorsunuzdur yada ben mi öyle anladım?
Valla imzamı atarım ne güzel yazmışsın her şeyi açık açık :)

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Twitteri hic birşey demeden kapattigimi belirtmissin. Twitterde en sonki mesajlarima bakmani öneririm, sana belirtmiştim.

@Ahmed ben sana şuana kadar mesaj yazdimmi hakkimdaki itiraflari sil diye ve sildinmi?
Varsayimlar ve tahmin yapilarak öyle bir suçlama yapilmistida.

Gelelim disardan ziyaret meselesine, ben forumdan ayrilirken harun bana özelden kesin ziyaretci olarak bakarsin dediginde evet baslarda bir süre takip ederim demistim @Aserat a yarismasini takip etme konusunda söz verdim diye.

Yiğit'e de bana hakkimda yazi yazilmis dediler okudum dedim ve gizlemedim yani onlarin israrla kesin okuyordur demelerini normal karsiliyorum.
Birisi size link atarsa hakkinda yorum var derse elbet insan bakar. Ben foruma gittikten sonra hiç bakmadim demedimki kimseye zaten :)

Forumdan sadece bir veda konusu actim ve bazilari gibi açip kalmaya devam etmedim, gittim en azindan ve veda konumdaki son mesajimdada geri dönecegimi belirtmistim olaylarin gidisatina göre giderim dedim.

Onun haricince evet defalarca 2-3 günlük veya 10 günlük aralarim oldu profilde belirtiyordum. Haziran basinda hastanelik oldugum icin belirtememiştim ve merak edenler olmustu haliyle cok aktif biri oldugum icin diger ara vermelerimi belirtmistim, bir süre olmayacagim diye yazardim.

Çiğdem'e kart deyip durmuşum güya iyide ben kendisinden yaşca küçük değilimki o lafı söyleyeyim :) kızlari birbirine düşürmeye meraklı kişilerin mevzulari bunlar.

Dediklerine inaniyorsunuz diyenlerde başkalarinin dediklerine inanaraktan yorum yapiyor ama.
Sokak sanati beni sevmesin önemli değil ama iyi anlaştığım kişiler ile yada beni tanimayanlara beni kötüleme çabasi ne :) madem okadar kötüydüm niye ben forumdayken iyi davranildi? Kara sevda oyunculari icin benle baya iyiydin ama :)

Kimse mükemmel değildir :) ve bu tarz eleştirileri hakedecek kadarda kötü değilim.

@Ahmed
Bana sorduğun soruya cevapım. Tabiiki hayır. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Dostum sen anlamamışsın.
Ayrıca git derken o cümleyi ciddiye aldığını söyleme bana.:F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
Twitteri hic birşey demeden kapattigimi belirtmissin. Twitterde en sonki mesajlarima bakmani öneririm, sana belirtmiştim.

@Ahmed ben sana şuana kadar mesaj yazdimmi hakkimdaki itiraflari sil diye ve sildinmi?
Varsayimlar ve tahmin yapilarak öyle bir suçlama yapilmistida.

Gelelim disardan ziyaret meselesine, ben forumdan ayrilirken harun bana özelden kesin ziyaretci olarak bakarsin dediginde evet baslarda bir süre takip ederim demistim @Aserat a yarismasini takip etme konusunda söz verdim diye.

Yiğit'e de bana hakkimda yazi yazilmis dediler okudum dedim ve gizlemedim yani onlarin israrla kesin okuyordur demelerini normal karsiliyorum.
Birisi size link atarsa hakkinda yorum var derse elbet insan bakar. Ben foruma gittikten sonra hiç bakmadim demedimki kimseye zaten :)

Forumdan sadece bir veda konusu actim ve bazilari gibi açip kalmaya devam etmedim, gittim en azindan ve veda konumdaki son mesajimdada geri dönecegimi belirtmistim olaylarin gidisatina göre giderim dedim.

Onun haricince evet defalarca 2-3 günlük veya 10 günlük aralarim oldu profilde belirtiyordum. Haziran basinda hastanelik oldugum icin belirtememiştim ve merak edenler olmustu haliyle cok aktif biri oldugum icin diger ara vermelerimi belirtmistim, bir süre olmayacagim diye yazardim.

Çiğdem'e kart deyip durmuşum güya iyide ben kendisinden yaşca küçük değilimki o lafı söyleyeyim :) kızlari birbirine düşürmeye meraklı kişilerin mevzulari bunlar.

Dediklerine inaniyorsunuz diyenlerde başkalarinin dediklerine inanaraktan yorum yapiyor ama.
Sokak sanati beni sevmesin önemli değil ama iyi anlaştığım kişiler ile yada beni tanimayanlara beni kötüleme çabasi ne :) madem okadar kötüydüm niye ben forumdayken iyi davranildi? Kara sevda oyunculari icin benle baya iyiydin ama :)

Kimse mükemmel değildir :) ve bu tarz eleştirileri hakedecek kadarda kötü değilim.

@Ahmed
Konu o değil, geçen hafta öyle belirtmek istedim. Evet mesaj yollamışsın, eyvallah ona bir sözüm yok.

Benim senle şahsi bir problemim de yok, en son da gayet iyi konuşuyorduk.

O zaman bana mesaj yazıldı dedin ama kimin söylediğini söylemedin. Laf mı taşıyorlar yani onu mu demek istiyorsun? Ben o zaman ısrar ettim, yine söylemedin. Ya sürekli forumdasın, buna bahane aradın. Ya da forumdan biri ki aklıma direk geldi zaten sana laf taşıyor buradan. Bunlar hep o kişileri zan altında bırakmak, şu an yazında da net bir açıklama yapmamışsın.

O zaman foruma geldin, direk itiraflara girdin ve ben de öyle zannedip konuşmamız arasında sordum 'Ahmada mesaj mı attın' diye. Bunda abartılacak bir şey yok, sen de valla öyle bir şey yapmadım dedin. Ben de inandım, kapattım konuyu.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sokak dansçısı arkadaşımız Nisa itirafını üzerime yıkmaya çalışmış kesinlikle ilgim yoktur. :A

Ayrıca Umut geçen sezonun senaryosunu niye ifşa ediyorsun ben mi talep ediyordum itiraf yap diye çabuk tekziple o mesajını. :A

Senaryo benim isimdi haklısın.:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,195
Puanı
1,060
Konu o değil, geçen hafta öyle belirtmek istedim. Evet mesaj yollamışsın, eyvallah ona bir sözüm yok.

Benim senle şahsi bir problemim de yok, en son da gayet iyi konuşuyorduk.

O zaman bana mesaj yazıldı dedin ama kimin söylediğini söylemedin. Laf mı taşıyorlar yani onu mu demek istiyorsun? Ben o zaman ısrar ettim, yine söylemedin. Ya sürekli forumdasın, buna bahane aradın. Ya da forumdan biri ki aklıma direk geldi zaten sana laf taşıyor buradan. Bunlar hep o kişileri zan altında bırakmak, şu an yazında da net bir açıklama yapmamışsın.

O zaman foruma geldin, direk itiraflara girdin ve ben de öyle zannedip konuşmamız arasında sordum 'Ahmada mesaj mı attın' diye. Bunda abartılacak bir şey yok, sen de valla öyle bir şey yapmadım dedin. Ben de inandım, kapattım konuyu.
Foruma gelip direk itirafa baktigimi yazmissinda yanlis hatirlamissin ben sadece özele bakmistim ve 1. Haftanin itiraf konusuna bakmadigim belki görebilirsiniz yetkinizle.

Mesaj yolladigimi bilmene rağmen öylesine belirtmek istedin? Ama yollamadi değer vermemis demistinde.

Disardan takip ilk haftalar ve haber gelindiginde, inkar etmiyorumki. Sanada belirtmistim.
Neyse benimde senle bir problemim yok.
Daha fazla yazip konuyu uzatmayacagim.
Kafam ağridi dünden sonra zaten.
Iyi günler

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
Foruma gelip direk itirafa baktigimi yazmissinda yanlis hatirlamissin ben sadece özele bakmistim ve 1. Haftanin itiraf konusuna bakmadigim belki görebilirsiniz yetkinizle.

Mesaj yolladigimi bilmene rağmen öylesine belirtmek istedin? Ama yollamadi değer vermemis demistinde.

Disardan takip ilk haftalar ve haber gelindiginde, inkar etmiyorumki. Sanada belirtmistim.
Iyi günler

Iyi günler
O zaman itiraf konusunda konuyu görenlerde adın yazıyordu, çok iyi hatırlıyorum. Zaten sessizce girip geri çıktın, ben de özelden yazıp belirttim hatta.

''O zaman bana mesaj yazıldı dedin ama kimin söylediğini söylemedin. Laf mı taşıyorlar yani onu mu demek istiyorsun? Ben o zaman ısrar ettim, yine söylemedin. Ya sürekli forumdasın, buna bahane aradın. Ya da forumdan biri ki aklıma direk geldi zaten sana laf taşıyor buradan. Bunlar hep o kişileri zan altında bırakmak, şu an yazında da net bir açıklama yapmamışsın.''

Buraya açıklık getirmemişsin. Forumdan birisi sana laf mı taşıyor(du) yoksa sen mi forumdan çıkmıyorsun? :)