TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" 55.Bölüm

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Anladım, bizim toplumumuzda bir gelenek bu aslında herkes her şeyi bilir ve fikir sahibidir. Okulunu okumuşsun okumamışsın önemi yok kafasında insanlar, sen takma bence bu durumu. :D

Bu arada fotoğrafı da yorumlayayım yakışıklıymışsın, bebek de çok tatlı ona ayrıca bir maşallah. :A
Takmıyorum da okul bitince ne yapıcam diye endişeleniyor insan :A

Teşekkür ederiz :bhr:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1 saattir konudayım :F Oku oku bitmedi bu ne böyle arkadaş :F

Gelelim @Thequeer sohbetine. :D Öncelikle Diyarbakır'lı olmandan dolayı sevdim seni :A Onun dışında çok samimi bir sohbet olmuş, çok beğendim gerçekten. Kendini o kadar güzel anlatmışsın ki zevkle okudum. :D İstanbul'da okuman ne güzel ya ben de yıllardır İstanbul'da okuma hayali kuruyorum bu sene sınava girdim ama mezuna kaldım :F Umarım ben de kazanırım :bhr:

Ne güzel bir sürü ülkeyi de gezmişsin, böyle sosyal olmak çok güzel :A Son olarak tipin de baya iyiymiş. :A

Ellerine sağlık canısı bomba gibi bir bölüm olmuş :Z @Ahmad

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız bu arada @Ahmad ın konularındaki resimlerine bakarak @Yiğitt ve @Thequeer i uyunlu buldum bence @Çiğdem- le @destere den daha iyi bir çift olurlar:A @cookies @vadikızı @sokak sanati @mrt-06 @Aserat @Harunnn60 @Forumdash @xBUGRAx @S.G.A.T. ne diyorsunuz:A

whatsapp-image-2017-08-07-at-8-38-17-pm-jpeg.56688

vmq0av-jpg.56496
Hhahah aa gerçekten benziyorlar yakışabilirler diyecemde :F bunlardan olsa olsa parlak oğlan için birbirlerinin saçını başını yolarlar ayoll :A @mrt-06 @Yiğitt @Thequeer

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
1 saattir konudayım :F Oku oku bitmedi bu ne böyle arkadaş :F

Gelelim @Thequeer sohbetine. :D Öncelikle Diyarbakır'lı olmandan dolayı sevdim seni :A Onun dışında çok samimi bir sohbet olmuş, çok beğendim gerçekten. Kendini o kadar güzel anlatmışsın ki zevkle okudum. :D İstanbul'da okuman ne güzel ya ben de yıllardır İstanbul'da okuma hayali kuruyorum bu sene sınava girdim ama mezuna kaldım :F Umarım ben de kazanırım :bhr:

Ne güzel bir sürü ülkeyi de gezmişsin, böyle sosyal olmak çok güzel :A Son olarak tipin de baya iyiymiş. :A

Ellerine sağlık canısı bomba gibi bir bölüm olmuş :Z @Ahmad
Beğenmene sevindim hemşom :bhr: Evet senin röportajında da okumuştum. Umarım gelirsin, hiç pişman olmazsın geldiğine emin ol :D
Dediğim gibi gezmeye aşığım, mutlaka tavsiye ederim. Teşekkür ederim :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,327
Puanı
1,060
İtiraflar bayağı komik olmuş:D @Thequeer sohbetin çok güzel olmuş eşcinsel olduğunu bilmiyordum valla:D çok yakışıklıymışsın

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,327
Puanı
1,060
Son düzenleme: