TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" 55.Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-07-03 at 11.00.08 PM.jpeg

PART 1

Ve 5. bölümümüzle karşınızdayım.
Önce 1 hafta boyunca gönderdiğiniz itiraflara göz atalım.

İtiraf 1
Aleyna Tilki 17 yaşında forumdaki çoğu üyeden küçük ve kız popun yeni starı oldu şarkıları milyonlarca kez dinleniyor, forumdakilerin kıskançlığı da bundan 17 yaşından büyükler ama Aleyna'nın başardıklarının çeyreğini başaramamış insanlar kıskanıyorlar. Size yallah Justin Bieber dinlemeye diyorum, Aleyna Tilki zirvedir, en tepedir siz anca onu kıskanır alaya alırsınız!
-Anonim-

İtiraf 2
-Kaldırıldı-

İtiraf 3

sokak sanati'nı Lan Somerhalder'a benzetiyorum, davranışları, coolluğu tıpkı Lan gibi. :bhr: :Z
-Anonim-

İtiraf 4
-Kaldırıldı-

İtiraf 5

Doğu bir mesajında "onları yerlerde sürükleyeceğiz" şeklinde bir cümle kurmuştu, belki yanlış hatırlıyordum, kafama takıldı gerçekten karşıt düşüncede ki insanlara nefreti bu denli mi yüksek ?
-Anonim-

İtiraf 6

MayısKralı demişsin ama bu bildiğin MayısYılanı olmuş.:kiki:
-Anonim-

İtiraf 7
-Kaldırıldı-

İtiraf 8

YıldırıM biraz üslubuna dikkat etmeli, beğenmediği dizi ve kişiler hakkında olmadık laflar söylüyor.Yönetim de bu konuya sessiz kalıyor nasıl böyle rahat konuşmasına izin verilir?
-Anonim-

İtiraf 9

sokak sanati fake üye açmış beni işletmeye çalışıyor tatlım yer miyim ben bunları? Ama sen oynuyorsan ben de oynamaya devam edeceğim. :A
-Anonim-

İtiraf 10

MayısKralı bu ne hava? Yönetici olunca bir havalara girdin, gözlemliyorum seni. Önüne gelen yöneticilik verirseniz böyle olur.
-Anonim-

İtiraf 11

Farkındayım şu yarışmaya etiketleme işinin tadını çok ama çok ama çok kaçırdım. Reyting hırsı mı yoksa takıntı mı bilmiyorum, ama iş artık rahatsız edici boyutlara ulaştı. Belki de bazılarınız benden soğumuştur. Bu yüzden rahatsız ettiğim herkesten bu vesileyle özür diliyorum ve abartmayacağıma dair söz veriyorum. Eğer sözümü tutmazsam bana istediğinizi söyleyebilirsiniz. :A
-Aserat-

İtiraf 12

İtiraf yapıp da hayır yapmadım ben hiç itiraf yapmıyorum diyenler çok iticisiniz hatta korkaksınız desem yanlış olmaz :A
-Anonim-

İtiraf 13

Vadi Team hayatımda gördüğüm en garip fan grubu. Melih'i ve Melek Ablayı çıkarıyorum içinden. Nedir arkadaşım sizi bu kadar bağlayan ve asabi yapan ? Neyin acısını yaşattılar size ? İsteyen sever istemeyen sevmez. Herkes sevmek zorunda mı ? Sadece sevenler mi yorum yapmak zorunda? Aşırı komik görünüyorsunuz aşırı...
-Thequeer-

İtiraf 14

Doğu'ya yönetimden başka dur diyecek bir delikanlı yok mu acaba?
Ne zaman Atatürk hakaretleri bitecek? Ne ara bizim forum Atatürk'e hakaret edenler ile doldu.10 Kasım'da foruma Atatürk resmi konulurken şimdi eleştirilen bir zamana geldik tıpkı Türkiye gibi. Burada gerçek Atatürkçüleri ayrı tutuyorum ama bazıları eleştiri ile saygısızlığı karıştıran çok insan dolmaya başladı.

Birisi gerçekten okyanusta boğulmak istiyor anlaşılan. Boğulmak isteyene de bizim yapacağımız hiçbir şey yok.
-Anonim-

İtiraf 15

Etkinliklerin olmazsa olmazını söylüyorum ''Beni etiketten çıkarır mısın cnm?'' Bu alıntıdaki soğuk surat kim sizce?Aaaa evet yatutarsa dediğinizi duyar gibiyim, iki etiket çok rahatsız ediyor galiba kendisini
-Anonim-

İtiraf 16

Burada Laik, Atatürkçü insanların yorumlarını görmek aşırı mutluluk veriyor bana. Burada devam etme sebebimsiniz.
-Thequeer-

İtiraf 17

Eski mesajlara baktım da Bully son zamanlarda çok değişmişmiş. Son 1 yılda. Ego yığılmış, özgüvende zirveye yaklaşmış. Kaan'la son ve ilk döneminde denk geldik. Herkesin dikkatini çekmişti, yakındık. Hatta giderken savundum bazılarına karşı, son günlerde hata yaptığımı anladım. Haklılarmış. Keşke burda olsa da sorsam bir kaç mesajını, neden gerek duydun diye. Sorgulamak için değil, üzüntüden.
- S.G.A.T. -

İtiraf 18

Çiğdem- in olamaması beni foruma girmeye motive ediyor. Ortalıkta sahtelik akan yorumlar görmemek güzel :)
-Anonim-

İtiraf 19

Takas Polat Alemdar olmuş kurmuş çeteyi, bir kibrit çak yak hepsini. Bu kadar mı itici olunur
-Anonim-

İtiraf 20

Bu haddini bildirme (ne bildiriyorsa artık), kibirli hareketler çok fazla olmaya başladı forumda. Böyle şeyler insanı antipatik gösterir, sizi de yüceltmez, yapmayalım arkadaşlar. Bu da öğüt falan değil, genel tavsiye.
- S.G.A.T. -

İtiraf 21

İlk başlarda despot, 40 yaşında ukala birini beklerken sonradan minnoş tatlı bir adminle tanışmak beni çok mutlu etti. 0 ego, 0 ukalalık. Yöneticilikte idolümsün Atacan
-Thequeer-

İtiraf 22

Lafa gelince vatanseverlikte mangalda kül bırakmayan"Doğu" adlı üye konu Türkiye'nin kurucusu olan Atatürk'e açık ve net şekilde hareket vari mesajlar yazıyor. :))))Ama bu ve ekürileri konu vatanseverlik olunca kimseye toz kondurmuyorlar. Üstelik 15 Temmuz'dan sonra bir çok üyeyi hain olarak suçladı bu arkadaşlar.:)))))

Atatürk'ü artık geçtim bu yaştan sonra değişmezsiniz ama bir gün sizi milli bayramlar da forumda aktif bir şekilde görebiliriz umarım. :))) Niyeyse sen ve senin vatansever tayfan suskunlaşıyor o gün.:))))) Önümüzde 30 Ağustos Milli Bayram var belki unutursunuz siz hatırlatayım vatansever cici çocuklar. :)))))

#AklımızlaOynamayın

-Anonim-

İtiraf 23
-Kaldırıldı-

İtiraf 24

Forumda bazı insanlar bütün sevilemeyişlerini, yaşayamadıklarını bu forum üzerinden yaşamaya çalışıyorlar ve gerçekten acınası bir haldeler. Arkadaşım burası real hayat değil bi kendinize gelin
-Anonim-

İtiraf 25

Sarı çiçeğim iyiki tanıdım seni :love1:
-Anonim-

İtiraf 26
-Kaldırıldı-

WhatsApp Image 2017-08-06 at 11.13.10 PM.jpeg

PART 2

Bu hafta çok süpriz bir isim konuğumuz. Geçtiğimiz hafta açıklaması ile yer alan Thequeer bu hafta kendisi ile ilgili tüm bilinmeyenleri hepimizle paylaşacak. Çoğu kişinin hala fake sandığı bu güzel üye tüm rengrenk kişiliğiyle şimdi bizlerle.

Ve Baha karşınızda. :Z
Ahmed: Selam Baha nasılsın? İlk once bizlere kendini tanıtır mısın?

Baha: Merhaba Ahmed, Adım Baha, 21 yaşındayım Yıldız Teknik Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi okuyorum. Bu sene mezun olacağımı umuyorum :D Aslen Diyarbakırlıyım. 3 kardeşiz. İkizim (Birbirimize tamamen zıt karakterlerde olsak ta) ve birde ablam var. Babam eğitimci, annem ev hanımı. Çok fazla hobim yok ama gezmeyi ve arkadaşlarımla vakit geçirmeyi çok severim. Geçtiğimiz dönem erasmus değişim programı ile Macaristan’a gidip 9 ülke 14 şehir gezerek hedefim ilk aşamasını tamamladım. Ama gezeceğim, görmem gereken daha çok yer var. :D

Ahmed: Güzel, eminim birçok kişi seni daha yakinen tanımıştır bu bilgilerle. Ama foruma geldiğin günden beri eşcinsel kimliğini ortaya koyarak kendini herkese tanıtdın. Şu an sana karşı bazı üyelerdeki tepkinin bunla bir ilgisi var mı sence?

Baha: Bununla ilgili sadece birkaç üyenin tepkisini aldığımı düşünüyorum. Bilmiyorum belki daha fazladır da söylemiyorlardır. :D Ama genel tepkiyi açık sözlülüğümden ve fake olduğumu düşündükleri için aldığımı düşünüyorum ki pek umurumda da değil. Seven beni olduğum gibi sevsin. Fake hesap konusuna gelince; hayatımda böyle bir şeyi hiç yapma gereği duymadım. Ve bana çok çocukça geliyor.İşim gücüm yok birde fake hesap mı açıcam. Bana komik geliyor böyle şeyler. Şunu da açıkça söyleyeyim. Foruma ilk geldiğim günden beri eşcinsel kimliğimi ortaya koymamın 2 sebebi var. Bunlardan 1.si yaşadığımız ülkede bize karşı oldukça büyük önyargılar ve nefret var. Bundan dolayıdır ki her sene 10’larca insan nefret cinayetlerine kurban gidiyor. Bu yüzden kendimi burada açık açık söyledim. Çünkü en azından bu sosyal paylaşım sitesinde özgürce bunu belirtip buna göre yorumlar yapıp, tanınmak istedim. 2. Si ise, kendim gibi yada bana saygı duyanlar ile tanışıp, ilerde belki reel hayatımda daha güzel dostluklar kurmak.

Ahmed: Aslında galiba bizim forum yeni üyelere karşı hep fake gözüyle bakıyor onunda etkisi vardır maalesef. Peki reel hayatında da eşcinsel kimliğini ön planda tutarak yaşayan biri misin? Reel hayatdaki Baha nasıl birisi genel olarak?

Baha: İlk üniversiteyi kazandığım sene yani 4 sene kadar önce çok açıkça yaşadım herşeyi. Yani sanki onca yılın patlamasını yaşadım. Çünkü Diyarbakır da eşcinsellik konusunda çok kapalı bir hayat yaşadım. Babamı da herkes tanırdı. Bu yüzden hep diken üstündeydim. Sadece 1 arkadaşım oldu maalesef o da babası ve amcaları tarafından öldürüldü. Çok zor ve korku dolu günler yaşadım o aralar. İstanbul’a gelince de sanki kendimi yeniden buldum ilk yılımda bütün çevrem neredeyse eşcinseldi.Sürekli barlardaydım :D. LGBTİ’de aktivist olarak bulundum. Hatta neredeyse hazırlıktan da kalacaktım ki, kendime geldim. Sonra bir anda bütün çevremi değiştirdim ve 4-5 tane eşcinsel arkadaşım tek kaldı. Daha çok okuluma ağırlık verdim. Bu arada zaten hiçbir zaman ‘’feminen’’ olmaktan yana da değilim. Çünkü ben eşcinselliğin özellikle Gay’liğin ciddi manada erkek-erkeğe yaşanmasından yanayım. Tabiki feminenlere de saygım sonsuz. Hatta feminen olan eşcinsel bir kuzenim var ve beni en çok eğlendiren insanlardan biri ama ben değilim. Dediğim gibi daha sonra okuluma ağırlık verdim. Daha çok kendimi geliştirmeye çalıştım. Bu yüzden de eşcinselliğimi biraz daha geri plana attım. Ama tabiî ki hala ön planda sadece çok ön planda tutarak yaşamıyorum. Birde birçok heteroseksüel arkadaşım eşcinsel olduğumu bilir. Ama bilmeyenler de var tabii. E buna birde yaşadığımız toplum eklenince, bir şekilde eşcinselliğimizi biraz daha arka plana itiyoruz. Reel hayatta Baha elinden geldiğince herkese yardım etmeye çalışan ama kimsenin kendisinden daha değerli olmadığının farkında olan oldukça dobra, açık sözlü birisi. İnsanları kırmaktan yana değilim ama hak ediyorsa kırarımda parçalarımda. Çünkü biliyorum ki kırmadığı kadar kırılıyor insan. Onun dışında güler yüzlü, her şeyi çok fazla kafasına takmayan biriyim. Bu yüzden çevremdeki arkadaşlarım bana hep ‘’Keşke senin rahatlığının 10/1 i bizde olsaydı derler’’ Ama dediğim gibi bazı şeyleri akışına bırakırım. Değer verdiğim zaman gerçekten aşırıya kaçan, sevmediğim zaman da kolay kolay o kişiyi sevemeyen bir yapım var. Birde ortalama ayak uyduran biriyim. Yani çok çok istemediğim şeylerin dışında her ortama ayak uydururum.

Ahmed: Tabii ki bizim forumda da eşcinsel var ama çoğusu gizleterek devam ediyor üyeliğine. Kendini açıkca belli edenler dışında, şu ana kadar kendi gözlemlerin sonucunda eşcinseldir diye düşündüğün birisi oldumu? Baya dobra birisinin eminim isim vereceksindir.

Baha: Hahahahah nasıl da tanıyorsun beni İlk başta SGAT eşcinsel olabilir diye düşünüyordum ama tanıdıkça onun olmadığını gördüm. Onun dışında xemrexxx , Yıldırım ve sokak sanatı Tabi ki kimsenin olup olmadığını kesin olarak bilemem ama benim ki sadece tahmin yada içgüdü de diyebiliriz

Ahmed:

Şimdi ise sana 8 soru soracağım ve hepsini 1 cümle ile cevapla.

1. Daha önce eşcinsel olduğun için aldığın en büyük homofobik tepki neydi?
Aldığım en büyük homofobik tepki ile lise son da karşılaştım. Okulun bitmesine 1 ay kala bir arkadaşıma açılmıştım. Çok sert tepki vermişti ve tüm okula yaymıştı o yüzden okula gidemedim. Neyse ki son ayımdı, rapor falan aldım. Sonra da üniversiteye geldim zaten :D

2. Herhangi birini seçebilecek olsan, akıl hocan olarak kimi seçerdin? (ünlü veya kendi hayatından birisi fark etmez)
Benim hayran olduğum 1 kişi var o da MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Fikirleri, düşünceleri ile aşık olduğum adam. Hayatımın bu son birkaç yılında sadece ATATÜRK ile ilgili kitaplar okuyorum. Keşke akıl hocam olabilseydi

3. Klasik soru – Gerçek aşkı yaşadın mı? / İnanır mısın / Şu an sevgilin var mı?

Eşcinsel ortamda, özellikle gay lerde gerçek aşkı bulmak gerçekten çok zordur. Genelde tüm ilişkilerin sonu aldatma ile sonlanır. Hayatıma 3-5 kişi girdi ama gerçek aşkı yaşamadım henüz. Normalde inanmazdım ama bu sıralar inanıyorum hatta yakın zamanda kendim de yaşayacağıma inanıyorum nedense :) Şu an sevgilim yok.

4. Kendi ulusal bayramını ilan edeceğini düşün. Bu ne bayramı olurdu?
Öncelikle güzel soru. Düşünce özgürlüğü bayramı olurdu benim ulusal bayramım.

5. En büyük pişmanlığın nedir?
En büyük pişmanlığım okuduğum bölüm :D O zamanlar çok isteyerek tercih etmeme rağmen son bir yıldır aşırı derecede pişmanım. Bölümümü seçtiğim zaman ülkemizde siyasetin ne olarak görüldüğünün farkında değildim. Şimdiki aklım olsa dil üzerine bir bölüm okumak isterdim.

6. Erkek arkadaşında ilk dikkat edeceğin özellikler nelerdir?
Öncelikle çok fazla utangaç olmasını istemem. Ben çok konuşan birisi olduğum için onunda biraz konuşkan olması lazım. Güler yüzlü olması da önemli. Çokta cıvık olmasını da istemem. Fiziksel olarak çok uzun yada çok kısa olmasın. Kilolu olmasın, zayıf olabilir :D Ee birazda bakımlı olsun :D

7. Şimdi en yakın arkadaşına sor ve seni 3 kelime ile özetlesin. O mesajları SS alıp bizimle paylaş.
Bu benim 4 yıldır en yakın kız arkadaşım, aynı zamanda sınıf arkadaşım.

WhatsApp Image 2017-08-06 at 10.47.04 PM.jpeg

8. Kendinde en sevdiğin /sevmediğin / değiştirmek istediğin özellikler?
En sevdiğim özelliğim açık sözlü, yardımsever ve güler yüzlü ve mütevazi olmam :A En sevmediğim özelliğim ise maalesef çabuk sinirleniyorum ve sinirlendiğimde gözüm hiç bir şeyi görmüyor. Bundan başka aceleci olmam, kolay hata yapıyorum ve bu beni zorluyor. Bir de en sonunda söylemem gereken lafı, pat diye en önce söyleyip, uzlaşmayı tıkamam. Bunun da telafisi zor oluyor. Sanırım bu özelliklerimin hepsini değiştirmek isterdim :D

Ahmad: Güzel cevaplar için teşekkürler. Şimdi ise forumdan sana 10 üye diyeceğim aralarından 5’ni seç ve o kişileri 1 cümle ile yorumla.

Tolstoyevski, takas, Turkuazz, mrt-06 , sokak sanati, xBUGRAx , Aserat, S.G.A.T. , Yiğitt, Ahmad

Baha:
@Ahmad : Burada en sevdiğim üye. Forum arkadaşlığımı kısa sürede reel’e taşıdığım bana yolladığı ses kayıtlarını her moralim bozuk olduğunda dinleyip güldüğüm, tatlı mı tatlı biri. J
@Tolstoyevski : Düşüncelerinin bir çoğunu kendime yakın bulduğum, yorumlarını severek okuduğum. Burada ki en donanımlı insanlardan biri bana göre J
@mrt-06 : İlk başlarda 30-40 yaşlarında despot biri sandığım. Daha sonra sohbetine doyum olmayan, hayatımda tanıdığım en samimi, içten yönetici. Üyeler ile arkadaş gibi hatta bir çoğu ile daha ötesi. Tam Türkiye’nin ihtiyacı olan yönetici bana göre. Keşke her yönetici böyle olsa :D
@S.G.A.T. : Başlarda uyuz olduğum ama daha sonra, sohbet edip tanıdıkça yanıldığımı anladığım üyelerden. Burada kalmama sebepler olan insanlardan biri. Yerine göre olgun, duyarlı ve açık görüşlü birisi.
@takas : Hayatı Kurtlar Vadisinden ibaret olan, biran önce kurtlar vadisi dışında gerçek bir hayatın olduğunu fark etmesi gereken. İnsanların yaşantısına karşı saygısız, doğal olarak başkasına saygısı olmadığı için kendisine de saygısı olduğuna inanmadığım 15 yaşlarında olduğuna kanaat getirdiğim bir üye.

Ahmad: Güzel ve keyifli sohbetin için teşekkürler. Buradan seni okuyanlara son olarak ne demek istersin? Eminim seninle ilgili fake iddiaları artık tamamen ortadan kalkar ve bizimle burada devam edersin

Baha: Son olarak buraya kayıt olduğum ilk günden beri beni saygıyla karşılayan, samimiyetiyle karşılayan tüm herkese çok teşekkür ederim. Hakaret edip, insanların düşüncelerine saygı duymayı bilmeyenlere de, yaşamlarına ve fikirlerine saygı duymayı öğrenmedikleri sürece hayatlarında hiçbir zaman belli bir yere gelemeyeceklerini her şeyden önce kendilerini geliştirmelerini öneriyorum. Ve unutmasınlar ki, kınadıkları, hakaret ettikleri neler varsa yaşamadan ölmeyecekler. ;)

Ve tabiiki programımızın bir gelenği olan 2 resmini bize yollamanı rica ediyoruz.

1. Kendi yüz resmin. 2. Free mode. Ne istersen senle alakalı bir resim.

Baha:

WhatsApp Image 2017-08-07 at 8.38.16 PM.jpeg

WhatsApp Image 2017-08-07 at 8.38.17 PM.jpeg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.Aleyna itirafından sonra hevesim kaçarak bu haftayı atladım @Ahmad
:A :A :A

şu veleti daha itiraflarda bulundurma lütfen inş reytingin düşer :Z:Z:Z

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Itirafları yapanlar toplam 3 kişi falan galiba hep aynı şeyi yazıp durmuşlar şu soru sorulan eşcinsel bana hakaret edip durmuş anca sosyal mecrada yapabilir bunu zaten

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ne uzun olmuş bölüm. 25 itiraf. İnsanlar dolmuş. Neyse ki bu hafta bana olumsuz itiraf gelmemiş. Gelmemelide zaten. Canımsınız. :A

Ian'a benzeten arkadaş sağolsun ama hiç bilmiyorum o ünlüyü izlemedim yani. @Çiğdem- 'in cw dizisinde oynuyor onu biliyorum çünkü parlak ve Çiğdem ile X'li devamlı onun resmini koyuyor neyse yaa sağol.:F Ciko iyi biri mi bu adam.:F

Fake hesap yanlış istihbarat olmuş. Fake falan yok. Kendi iyiliği için söylüyorum arkadaşın ben değilim biri cidden seni işletiyor dikkatli ol.:D

İlk 15 itirafı okudum gayet vurucu itiraflar var. Bully konusunda @S.G.A.T. 'a hak veriyorum ama arkasından şimdi şey etmeyelim.:p

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne uzun olmuş bölüm. 25 itiraf. İnsanlar dolmuş. Neyse ki bu hafta bana olumsuz itiraf gelmemiş. Gelmemelide zaten. Canımsınız. :A

Ian'a benzeten arkadaş sağolsun ama hiç bilmiyorum o ünlüyü izlemedim yani. @Çiğdem- 'in cw dizisinde oynuyor onu biliyorum çünkü parlak ve Çiğdem ile X'li devamlı onun resmini koyuyor neyse yaa sağol.:F Ciko iyi biri mi bu adam.:F

Fake hesap yanlış istihbarat olmuş. Fake falan yok. Kendi iyiliği için söylüyorum arkadaşın ben değilim biri cidden seni işletiyor dikkatli ol.:D

İlk 15 itirafı okudum gayet vurucu itiraflar var. Bully konusunda @S.G.A.T. 'a hak veriyorum ama arkasından şimdi şey etmeyelim.:p
Dünyanın en yakışıklı erkekleri arasında :A :A :A
4c82ad216f7cecee_153111724.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
@Thequeer da çok samimi cevaplar vermiş. Zaten yorumlarından da belli kaliteli bir üyenin geldiği. Umarım uzun süre aramızda olur. :D

Yine güzel bölüm olmuş emeğine sağlık. :) @Ahmad

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Forumda ben yokken ne kadar çok entrikalı olaylar dönmüş. Dosi'yi tanımak isterdim. İtiraflarda ne denmeye çalışıldığını hiç anlayamıyorum bu yüzden

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Uzun süre sonra baya itiraf gelmiş, eskiden hep böyle gelirdi zaten. :D

@Aserat bence de sakin ol, sen en iyisisin. Takma o kadar etiketleri, yollama millete. Beni konuk ederek kaliteni tescillendirdin zaten. :A

@Bully hakkında yapılan itirafa katılmıyorum. Okulu sebebiyle foruma fazla zaman ayırmadı, kendi özel durumları var. Gitmesinin sebebi de bunlar zaten. Bence @S.G.A.T. hatayı sen kendinde ara. :) Atacan ve Kaan forumun bence gelmiş geçmiş en iyi yöneticileri, sen geçip de Ozan geri dönsün ne bu forumun hali gibi bir cümle kurmuştun. İkisine karşı büyük saygısızlık olarak gördüm ben, tabi kendi düşüncen orası ayrı. O lafın üzerine Kaan'dan nasıl bir samimiyet, nasıl bir güleryüz bekliyorsun? :)

@Thequeer soruları çok iyi cevaplamışsın ama ben de seni fake üye sananlardanım. Foruma bir anda gelip böyle popüler olan üyelerde aynı şeyi hissediyorum. Bu sohbet iel bu düşüncemi baya zayıflattın. Bu arada yakışıklı çocuksun, Allah sahibine bağışlasın. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Neyse gelelim konuğa. Adını bilmiyordum öğrendik.:X
Onun dışında fotoda ki bebek çok tatlı. Bayıldım.:love1:

Onun dışında 8 isim soran ahmad'e 4 isim ile ilgili yorum yapmışsın yada diğer isimleri ahmad koymayı unuttu. Orada bi hata olmuş çünkü beni unutmak olmaz alınırım.:A @Thequeer @Ahmad

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Thequeer kısmını geceye sakladım. Rahat rahat okumak istiyorum, şu anda işim var. :):)
Ben ismimle itiraf yaparım anonim yapmam 4 yıldır kimseye en ufak tartışmam bile olmayan nadir üyelerdenim benim gödnermeyle kinle işim olmaz ayoll ben eğlencemi yapar forumdan çıkarım başkada birşeyle ilgilenmem :A :A :A