TVen "İtiraf Ediyoruz" Dönüyor!

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-09-11 at 8.36.11 PM.jpeg

@RevaN'ın başlatdığı, daha sonra @mrt-06'ın devam etdirdiği İtiraflar formatını bu yaz ben sundum ve küçük bir aradan sonra yeni sezonu açıyoruz.
Aslında ben Eylül sonu ve ya Ekim başı düşünüyordum ama itiraf programının daha erken dönmesi ile ilgili hem bana hem Atacan'a gelen mesajlarla baya ilgi olunca düşündüğüm tarihi daha erkene aldım.

Programımız dersler ve s. başladğı için artık Pazartesi değil, Cuma günleri yayında olacak ve yine 2 kısımdan ibaret olacak. Eğer 10 itiraf+ gelirse o hafta bölüm yayında olacak.

Önemli not: Artık röpörtaj kısmında konuk olmak için resim gönderme zorunluğu kalktı. Böylece herkes konuk olabilecek. :D

Program ne zaman başlayacak?
Eminim birkaç haftadır herkesin içi baya doldu o yüzden itiraflarınızı bekliyorum. :D
15 Eylül Cuma gününe kadar 10 ve üzeri itiraf gelirse 9. bölüm yayında olacak. Eğer gelmezse, 22 Eylül Cuma günü yayındayız.
@sokak sanati @Yakamoz-Asi @xemrexxx @Çiğdem- @denizz19 @Aserat @Harunnn60 @vadikızı @yatutarsa @mrt-06 @Billy Kane @tolgab @turkuazz @S.G.A.T. @xBUGRAx @ozgur2113 @Yiğitt @RüzgarGülü @dizi kolik @berkann @OzaN @Tzira @MayısKralı @XanTier @Tolstoyevski @Thequeer

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 57130

@RevaN'ın başlatdığı, daha sonra @mrt-06'ın devam etdirdiği İtiraflar formatını bu yaz ben sundum ve küçük bir aradan sonra yeni sezonu açıyoruz.
Aslında ben Eylül sonu ve ya Ekim başı düşünüyordum ama itiraf programının daha erken dönmesi ile ilgili hem bana hem Atacan'a gelen mesajlarla baya ilgi olunca düşündüğüm tarihi daha erkene aldım.

Programımız dersler ve s. başladğı için artık Pazartesi değil, Cuma günleri yayında olacak ve yine 2 kısımdan ibaret olacak. Eğer 10 itiraf+ gelirse o hafta bölüm yayında olacak.

Önemli not: Artık röpörtaj kısmında konuk olmak için resim gönderme zorunluğu kalktı. Böylece herkes konuk olabilecek. :D

Program ne zaman başlayacak?
Eminim birkaç haftadır herkesin içi baya doldu o yüzden itiraflarınızı bekliyorum. :D
15 Eylül Cuma gününe kadar 10 ve üzeri itiraf gelirse 9. bölüm yayında olacak. Eğer gelmezse, 22 Eylül Cuma günü yayındayız.
@sokak sanati @Yakamoz-Asi @xemrexxx @Çiğdem- @denizz19 @Aserat @Harunnn60 @vadikızı @yatutarsa @mrt-06 @Billy Kane @tolgab @turkuazz @S.G.A.T. @xBUGRAx @ozgur2113 @Yiğitt @RüzgarGülü @dizi kolik @berkann @OzaN @Tzira @MayısKralı @XanTier @Tolstoyevski @Thequeer
Alıntı yapayım belki etiket gider. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yeniden başlaması iyi oldu :Z Gidene kadar okurum artık :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hayırlı olsun bro, bol reytingli olsun @Aserat :)

Bence sohbet programı ile itiraf programı bir olmamalı. Sohbet programını ayrı üstlensen daha iyi olur, itirafların önüne geçiyor bazen. Bir anlamı olmuyor. Sohbet işi yaz özel kalmalı. Bu benim fikrim tabi. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061

Bence sohbet programı ile itiraf programı bir olmamalı. Sohbet programını ayrı üstlensen daha iyi olur, itirafların önüne geçiyor bazen. Bir anlamı olmuyor. Sohbet işi yaz özel kalmalı. Bu benim fikrim tabi. :D
Teşekkürler ama söz konusu kişi ben değilim. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Tekrar başarılar. Güzel haber :Z @Ahmed Fotoğraf gönderme kalksa da öncelik onlara verilsin bence. :D

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060

Dediğinde bi yerde haklısın, hem bazen uzun oluyordu falan. :D Ama yeni sezonda röportajlar daha kısa ve eğlenceli olacak. Bence ikisi bir arada daha keyifli oluyor, 8. bölümde tek itiarfları koyunca kuru kalmıştı. :A Teşekkürler yine de. :Z

Tekrar başarılar. Güzel haber :Z @Ahmed Fotoğraf gönderme kalksa da öncelik onlara verilsin bence. :D

Yokluğu hissedildi bekliyoruz. :D Resim gönderme zorunlu olmalı bence. :A
Evet tabiiki foto benim için de çok önemli ama geçen sezon baya büyük çoğunluk resim göndermem falan dediği için kimseyi konuk edemiyordum. :D
Artık zorunlu olmaz ama yine de isteyecem herkesten. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Bence de ikisi de ayrı ayrı eğlenceli olsa da hem itiraflar, hem de röportajın aynı konuda olması durum karmaşası. :D Röportajları ayrı bir programda yapabilirsin. Hem de bir günlük işi ikiye bölmüş olursun. :D @Ahmed

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Çok kısa bir ara oldu, daha özlemedik bile :p
Şaka bir yana, itiraflar hiç sıkmıyor. @RevaN sağolsun :A Bekliyoruz :lol:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Ahmed en çok ben sevmiştim bu sohbet işini ama resim kuralı kalkıyorsa forumun diğer sohbet programlarından farkı kalmıyor itiraf konusuna ozaman yapmanın bir anlamı yok ya sadece itiraf yap yada sohbet yap resimsiz anlamı kalmyıor çünkü sohbet programları forumda baya yapıldı zaman zamanda yapılıyor seninki fotodan dolayı özeldi :A

şu durumda itiraf programına şıkıştırmak çok mantıklı olmaz diğer arkadaşlara katılıyorum :F

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Çok sevindim. İtiraflar dönüyorsa sende daha sık burada olacaksın demektir. Merakla bekliyoruz :love1: @Ahmed

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Forumda olduğum süre boyunca itiraf kısmı değil ama röportaj kısmını okurum, itiraflar gereksiz geliyor bana. İnsanlar yüzüne söyleyemediği şeyi neden gelip söyler ki buraya, yüreği olan çıksın açık açık söylesin birbirine. :F

Başarılar dilerim @Ahmed :X