TVen İtiraf Ediyoruz 63.Bölüm

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
anlatacam ama allahını seven @Harunnn60 ve senden başkası spoiye bakmasın sizden başkası duymasın açıklıyorum :oops::oops::oops:
200w.gif
:F:F:F

Konuyu bu mesajın ile pozitiflik kattın kutluyorum seni :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
:F:F:F

Konuyu bu mesajın ile pozitiflik kattın kutluyorum seni :A
sahne hiç sandığın gibi deü,lmiş hogatha:A
@Aserat öyle birşeyler yumutladı ama filmi izlemediğim sürece bu sahneye gülmeye devam :A :A :A
200w.gif

açmadım alıntılayınca kendi kendine açıldı. :A
Çarpılda gör diyecem ama sen zaten çarpılmış gibi konusuyorsun daha kötü ne olucak
:A :A :A @XanTier

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,586
Puanı
1,061
Hakkımda yapılan itiraflara tek tek yorum yazmayı düşünmüyorum sadece genel manada birkaç bir şey söylemek istiyorum. Öncelikle @sokak sanati çok abartıyorsun bazı şeyleri sana iyi davranmak doğru yaklaşmak bile para etmiyor bunu gördüm şu an. Bizim seninle olan sorunlarımız eskide bıraktığım saçma sapan şeylerden ibaret sen hala o olayları gün yüzüne çıkarıp verip veriştirmişsin :D Bir de şu kartel lafına güldüm bayağı gören de gizli bir işletme sanır bizi :F ayrıca benim ceza almama bu kadar sevineceğini bilsem önceden aldırırdım :D

Al işte bir tane daha bütün gücümü kullanmışım ve forumu birbirine katmışım :D Yiğit ile ilgili sorunlarımızı çözdük ve bitti kimseye düşmez. Ayrıca Yiğit yönetimden düşmüşse bende düştüm sanki onu sadece düşürdük gibi algısal Mesajlar çekememezlik belirtisi :D

Yönetimden düşmüş olmam beni bitirmez emin ol o itirafı yapan kişi :A Ben yıllarımı verdim bu foruma senin bir sözünle bitmem ben rahat ol :D

Vadikızı için söylenen itirafta yine saçma savunmayayım diyorum ama saçma yani yahu kendi halinde insanlarla iletişim kurma peşinde bir insan Ne zararı var da bu kadar dillendiriyorsun ey itirafçı :D Senin kadar samimiyetsiz değil en azından itiraf arkasına sığınmadan söylüyor her şeyi ;)

Daha başka şeyler var mı benle ilgili bilemedim :D

Emeğine sağlık @Ahmed ciğim :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,461
Puanı
1,060
Hakkımda yapılan itiraflara tek tek yorum yazmayı düşünmüyorum sadece genel manada birkaç bir şey söylemek istiyorum. Öncelikle @sokak sanati çok abartıyorsun bazı şeyleri sana iyi davranmak doğru yaklaşmak bile para etmiyor bunu gördüm şu an. Bizim seninle olan sorunlarımız eskide bıraktığım saçma sapan şeylerden ibaret sen hala o olayları gün yüzüne çıkarıp verip veriştirmişsin :D Bir de şu kartel lafına güldüm bayağı gören de gizli bir işletme sanır bizi :F ayrıca benim ceza almama bu kadar sevineceğini bilsem önceden aldırırdım :D

Al işte bir tane daha bütün gücümü kullanmışım ve forumu birbirine katmışım :D Yiğit ile ilgili sorunlarımızı çözdük ve bitti kimseye düşmez. Ayrıca Yiğit yönetimden düşmüşse bende düştüm sanki onu sadece düşürdük gibi algısal Mesajlar çekememezlik belirtisi :D

Yönetimden düşmüş olmam beni bitirmez emin ol o itirafı yapan kişi :A Ben yıllarımı verdim bu foruma senin bir sözünle bitmem ben rahat ol :D

Vadikızı için söylenen itirafta yine saçma savunmayayım diyorum ama saçma yani yahu kendi halinde insanlarla iletişim kurma peşinde bir insan Ne zararı var da bu kadar dillendiriyorsun ey itirafçı :D Senin kadar samimiyetsiz değil en azından itiraf arkasına sığınmadan söylüyor her şeyi ;)

5 yıldır şu forumdayım niyetimi ya ben anlatamıyorum yada anlamamakta ısrar
ediliyor gülüp geçeceğim benim kalbimi Allah biliyor ya o bana yeter Deniz:D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Dosi konusu gündemde olduğu sürece inadına Dosi'yi desteklemeye devam edeceğim ben de. Aylardır yapılan linç operasyonu, sürekli aynı tayfanın o lobinin algı peşinde koşması, Dosi'ye hakaretler yağdırması ve kanıtsız olmalarına rağmen (evet kanıtsız) fake make muhabbetine devam etmeleri beni 10 katsa 100 kat Dosi'yü haklı görmeye itti. Geçtiğimiz haftalarda mağduriyet yaratılmasının mağdur edilen kişiye olan sempatiyi arttırdığı yönünde bir itiraf gelmişti Dosi hakkında, kesinlikle katılıyorum. Dosi yerine başka bir üyeye böyle acımasızca aylar süren algı çalışmaları, lobi halinde her hafta üç beş kişinin çift anonim itiraf göndermeleri ve bak forum da bizim gibi düşünüyormuş gibi kötü niyetlice algı oluşturmaya çalışmaları, işte hangi üyeye yapılırsa yapılsın öyle bir durum karşısında ben o üyenin yanında olurum. Yani anlayacağınız yaz ayından beri Dosi'nin konuşulması sadece ve sadece Dosi'ye işsizce kafayı takmış bu lobi yüzündendir. Hadi gelecek hafta bana karşı da Dosi yi savunduğum için iki çift laf edin? Sonuçta biliyorsunuz, Dosi'ye saldırmak alkış sebebiyken onu savunmak linç sebebidir burada. Barışılsın denildiğinde kötü, kanla beslenilsin denildiğinde iyi olunur.

Yaklaşık 3.5 yıllık forum hayatımda ilk defa bu dönem güç gösterisinden ve lobici faaliyetten rahatsız oldum. Forumu gerçek hayatın önüne almak, bazı şeyleri takıntı haline getirmek beni çok şaşırttı. Şahıslarla hiçbir sorunum yok, şahısların oluşturduğu algı lobilerine ve bazı düşüncelere karşı tutumum var. Umarım yakın zamanda unutulur bu tip şeyler ve bu konu bu konuda kalır, arkadaşlıkları etkilemez.

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,359
Puanı
561
Dosi ile ilgili itiraf yapmak yasaklanmalı, bu nedir kardeşim. Olayı bilmiyorum, merak de etmiyorum ama böyle bir şey görmedim forumda. Bütün forum bir kişi için birbirine düşman mı olmuş?

Herkes çok negatif forumda, biraz pozitif bakın hayata. :)
Pozitif ? Pozitif olan tek şey bazısının kan grubu sanırım. Dosi ile ilgili değil itirafların tamamı yasaklanmalı. Ve yönetim içinden üyeleri aşalayıcı mesajlar yazılırsa forumda saygı olur mu?

Sanırım forumun yönetim dışında kalarak hata yaptın. Algınız kurudu.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,163
Puanı
1,060
19 numaralı itiraf, cok kin dolu tutarsız bir itiraf.
Neyse, bilseydim "sana" varlığımla bu hissleri hissettiriyorum bugünlerdeki bu zorunlu arayı kısa tutmaya çalışırdım. Senin için daha sık aktif olmaya çalışırım canım, mahrum kalma benden.
Zaten herkes de Dosi ile aramda problem olmadı deyip yakın oldukları beni sevmiyor diye cephe aldıklarını belirtiyor :) oda güzelmiş.

Denizim herkesi çatlatmaya devam etmiş.

Vadikızınada hep aynı tarz itiraf, gerçi hepimize hep aynı tarz yazılıyor.

@Aserat 'a yapılanlarda herzamanki gibi bir kişinin birden fazla itiraf yapılarak algı yapma durumu.

Forumun en sakin efendi kişiilerinden biri olan @turkuazz a bile saldıranlar olması forumda nekadar kin ve kaoscu kişilerin olunduğunun bir göstergesidir :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Ben gayet net biriyim seninle öyle uzun uzun konuşmak istemiyorum. Zamanında bana yapılan haksızlığın başrolü sendin Kaan ve Atacan'dı. Üçünüzede o dönem yaşattıklarınız için kinim var. Gitseniz hoscakal derim o kadar.
Neyse ceza almana çok sevindim zaten ben şikayet ettim. Keşke zamanında ki şikayetlerimde ceza alsaydı:))

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,586
Puanı
1,061
Ben gayet net biriyim seninle öyle uzun uzun konuşmak istemiyorum. Zamanında bana yapılan haksızlığın başrolü sendin Kaan ve Atacan'dı. Üçünüzede o dönem yaşattıklarınız için kinim var. Gitseniz hoscakal derim o kadar.
Neyse ceza almana çok sevindim zaten ben şikayet ettim. Keşke zamanında ki şikayetlerimde ceza alsaydı:))
Bu kadar kindar olmak hiç iyi değildir gerçek hayatında da önemli bir sorun bu bence ama sen bilirsin ben senin duanla doğmadım bedduanla da ölmem ya :D

Bu arada @turkuazz için gelen itirafta ayrıca saçma :F forumun en zararsız kişisi :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,461
Puanı
1,060
Takılma boşver böyle şeyleri biz artık aştık biliyorsun gülüp geçiyoruz :D

:D
Kızkardeşim geldiği için laptopa yazamadım takmıyorum zaten artık o eski vadikızı yok normal hayatımda üzüldüğüm daha önemli şeyler var ben popüler olmak istemiyorum burası en çok izlenen kanallardan biri değilki popüler olalım burası bir forum eğlence aracı ve benimde bu forumda tek bir amacım var oda eğlenmek bir katkım olsun diye günün ayeti konusunu açıyorum normal olan herkesin yapabileceği iyi geceler diliyorum o kadar ben kendimi bildim bileli asla kötülük düşünmedim düşünmeyeceğimde ben öğretmen kızıyım babam bana kötü değil iyi niyetli küçük büyük farketmeden saygılı olmayı Allaha her zaman iyi bir kul olmamı öğretti deniz öylede devam edeceğim

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,586
Puanı
1,061
:D
Kızkardeşim geldiği için laptopa yazamadım takmıyorum zaten artık o eski vadikızı yok normal hayatımda üzüldüğüm daha önemli şeyler var ben popüler olmak istemiyorum burası en çok izlenen kanallardan biri değilki popüler olalım burası bir forum eğlence aracı ve benimde bu forumda tek bir amacım var oda eğlenmek bir katkım olsun diye günün ayeti konusunu açıyorum normal olan herkesin yapabileceği iyi geceler diliyorum o kadar ben kendimi bildim bileli asla kötülük düşünmedim düşünmeyeceğimde ben öğretmen kızıyım babam bana kötü değil iyi niyetli küçük büyük farketmeden saygılı olmayı Allaha her zaman iyi bir kul olmamı öğretti deniz öylede devam edeceğim
Sen zaten popülersin çabaya gerek Yok popüler olmasan seni itiraflara yazarlar mı :A @Dosi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,586
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,461
Puanı
1,060
Sana ve bana gelen itiraflara hadi tamam deyip anladık diyelimde kimseye zamanında da laf atmayan @vadikızı na hala itiraf gelmesi aynı @turkuazz a yapılan saçma itiraf gibi saçma :D

:DBende anlamıyorum anlayanınız varsa banada anlatın ya bugüne kadar beni tanıdın tanıyalı zeynep herhangi birine bir kötü söz söylediğimi gördün mü biride çıkıp vadikızı
şu kötü sözü söyledi diyebilirmi ya sadece bir kişi hakkında sitem ettim oda üzüldüğüm
içindi dahada birşey demedim zaten

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,163
Puanı
1,060
Gerçi burada sevmedikleri kişilere ve onun "tarafında" olanlara tavır alınıp itiralarda laf atılması moda.
Vadikızını çok sevdiğin için senden dolayı nasiplenmiştir itiraflardan @denizz19 :D aynı beni savundukları için ertesi hafta itiraflarda yerini bulan arkadaşlarımız gibi ;)