TVen İtiraf Ediyoruz 69.Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-11-11 at 7.42.08 PM.jpeg

Evet arkadaşlar 3 hafta aranın ardından yeni bölümümüzle karşınızdayım. :D
@Shamkhal 'lardayım ama yarına ertelemeden ne zoruklar ile yayındayız. :A

3 haftada bana gelen itiraflar şöyle:

İtiraf 1
Batuhankaralar forum için bir şeyler yapıyor, hiç durmuyor, burayı seviyor. Moderatör olarak denenebilirdi. Yönetimde olsa bazen yazdığı kışkırtıcı mesajlardan da vazgeçerdi. Umarım gelecek başvurular sonunda yönetimde yer alır.
-Anonim-

İtiraf 2
denizz19 dikkat çekmek için askere gidiyorum dedi, foyası ortaya çıktı. Forumda yaldır yaldır dolaşıyor, dikkat çekmek için ne şovlara girdin be. :F
-Anonim-

İtiraf 3
Yiğit şimdi de vadikızının havasını söndürüyor, yalanlarını ve ortalık karıştırıcılığını ortaya döküyor. Fazla yaklaşmayın vadikızına siz de Bully gibi engellemek zorunda kalırsınız
-Anonim-

İtiraf 4
Görüntüsü düzgün takım elbiseli olan ve Seren'in yanında görünüp ama Gülben'in gidişine üzülende mrt-06 olsun.;) (Tamamen görüntüsü yetkili biri olarak göründüğü için yazıyorum başka bi niyet yok:bhr: )

NO70PY.jpg

-Anonim-

İtiraf 5
sokak sanati korkunç derecede kötü ve korktuğum bir insan...
-Anonim-

İtiraf 6
yatutarsa biseksüel mi?
-Anonim-

İtiraf 7
Bazı üyelerin isimlerini açıklamamalarına hayret ediyorum. Hatırlarsınız bir ara darksaal vardı, ismini bile söylemiyordu. Bari yalandan bir isim söyle, böyle vıcık vıcık samimiyetsizlik senden kimliğini istemiyoruz. şimdi de ikinci darksaal vakası bkz:forumdash
-Anonim-

İtiraf 8
Atacan çok zorlanıyor bu ara. İnşallah yeniden toparlanır. Pek belli etmesek de kendisi göz bebeğimiz. Her şeyimiz.
-Anonim-

İtiraf 9
sokak sanati kendine yeni düşman arıyor vadikızı da artık tutmuyor şimdi yeni üyeleri kıskacına aldı. sokak sanati gündemden düştüğü için korkuda bakalım kendine yeni düşmanlar yaratacak mı?
-Anonim-

İtiraf 10
Psikolojim bozuk diyorsun, tamam olabilir. Ama kimse senin sağlık sorunun nedeniyle birbirine düşmek zorunda değil, insanları dolduruşa getirmen de hiç hoş değil. Forumu bir ara ikiye bölen olayda da senin imzanı görmek üzüyor vadikızı :) Buradan son kez söylüyorum muhatap olmayalım, arkamdan da dedikodumu yapma.
-Yiğitt-

İtiraf 11
Endüstürü müydü neydi o mühendislik biraz tanıtsın Aserat yardımcı olsun bize :kiki:
-Anonim-

İtiraf 12
Farkındamısınız? Tolstoyevski forumda yok. herkes nasıl uysallaştı. Ne ceza alan var, ne tartışan. Üslubunu bilerek konuşursan forumdaki herkesle istediğin konuda iyi kötü tartışabilirsin. Öyle 'bilgiliyim, en çok ben biliyorum, tamamen ben haklıyım, benim yanlış yapma ihtimalim yok' havalarına girince olmuyor işte. :)
-Anonim-

İtiraf 13
Forumda bazı kişiler (onlar kendilerini iyi biliyor) polat şaşmaza iftira atıp algı oluşturmaya çalıştılar dosi'den sonra yeni hedeflerini açıkça belli etmiş durumdalar ne amaçladığınızı çok iyi biliyorum AYAĞINIZI DENK ALIN AKILLI OLUN :angry:

çd'yi size yedirmeyiz ! :wink:
-Anonim-

İtiraf 14
Arkadaşlar dalga mı geçiyorsunuz Deniz ne çıkışı yapacak? Neredeyse 3 yıldır çıkış yapacak. Çıksa çıksa otobandan e-5'e çıkış yapabilir. :F Kendisi normalde çıkış yapacak durumda değil ama bir arkadan itme durumu yüzünden yazık olacak bu adama. Gerçi niye yazık olsun içinde bulunduğumuz durumun, forumun kapanma eşiğine gelmesinin sorumlularından biri de bu adam değil mi?
-Anonim-

İtiraf 15

Forumun yeni rengi vadikızı o da olmasa ortalığı karıştırıp bizi eğlendirecek kimse yok arkandayız vadikızı karıştır ortalığı, düşür herkesi birbirine iyi beceriyorsun. :Z
-Anonim-

İtiraf 16
Şubat'ta Vadi başlıyor. Forumun yolunu unutan vadiciler geri dönüyor. :Z:Z Gelin, gelin forum sizinle eğlenceli oluyor :bhr::A
-Anonim-

İtiraf 17
-Kaldırıldı-

İtiraf 18
Billy Kane kime ne düşünüyorsa dobraca söylüyor arkadan iş çevirmiyor en azından. Arkandayız reissssssssssssss
-Anonim-

İtiraf 19
Turkuazz eski bir üyeye benziyor la. Kesinlikle fake olduğunu düşünmüyorum ama keşke o eski üye de online olsa tanıştırmak isterdim ruh ikizin diye. :D
-Anonim-

İtiraf 20
Polat Şaşmaz artık banlansın. Bıktık şikayetlerden!
-Anonim-

İtiraf 21
vadikızını kimse istemiyor ama her ortama zorla giriyor bunuda ortaya çıkarınn sayın FF üyeleri!! Ara sıra konulara bakıyorum zorla sohbetlere yazıyor kimse cevapta vermiyor neyse söyleyeyim dedim haftaya bomba itiraf yapıcam biri hakkında vadikızı bilir Vadi forumunda olanları o dönem iyi kaynattık şimdi yalanları belgelerle ortaya dökme vakti
-Anonim-

İtiraf 22
denizz19 forumun en etkili isimlerinden birisi olmasına rağmen tuhaf bir ciddiyetsizliği, çirkeflik politikası var. Geçen aylarda 4-5 üyeye benden çekeceğiniz var diyordu. Sonra sıkışınca unuttu. Benzer zırvalıkları sürgünüm zamanında da yapmıştı.
-Anonim-

İtiraf 23
Mayıskralı nın yaşını öğrendiğikten sonra çocuk hakkındaki düşündüklerime pişman oldum. Bencil değil ergenliğin başlarındaymış daha. :(
-Anonim-

İtiraf 24
Mrt-06 forumu bırakıyorum dediği gün 50 haber açtı. Tamam en çok dikkati sen çekeceksin, en çok seni konuşacağız.:kiki:
-Anonim-

İtiraf 25
Rüzgargülü gerçek hayatında adını sanını bilmediğim biri. Ama bu forumda iyi tanıdıklarımdan birisi. :) Bugüne kadar forumda gerek bilinçli gerek bilinçsiz yapılan bir şey vardı onun için. Anın tadını çıkartmakta, her şeyi bir kenara bırakmakta. Anın tadını nasıl çıkartıyor bilmem ama her şeyi bir kenara bırakmadığı kesin. Hayatlarını başka insanların özellerini deşifre etmek ve forumda olan her olay sonrasında goy goy yapmakla kazanan insanlar benim için ancak kullanılmış bir havlu kadar temiz olabilir. Havluların dıştan temiz görünüp yüzünüzü silince garip bir koku içinize çekersiniz. :)Anlatabildiğimi düşünüyorum.:) Siz yinede Rüzgargülü ile gidin arkadaş olmaya çalışın. :) Çalışın diyorum kolay kolay kimse ile arkadaş olmaz. Güvenmesi lazım. Eğer başarırsanız tavsiyem hani böyle hayattan yorulunca mahallenin dedikoducu teyzeleri arasına atarsın kendini de kafa puf diye dağılır, o hesap. :) Gidin yanına geçmişte forumda yaşanan tüm olayları anlatır. Defteri vardır kim hangi tarihte ne yapmış, kim gizli iş çevirmiş hepsine bakar defterinden. Bu forumda bir Rüzgargülü gibi olmak diye bir deyim olmalı. Bir hedef yok oh ne rahat. bol goy goy, gıybet, dedikodu, sansasyon. oturduğun yerden hem de. Sonra ben anın tadını çıkartıyorum, forum benim için önemsiz filan de 2-3 üyede sana özensin Rüzgargülü hayatı yaşıyor desin.
-Anonim-

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
vadikızı'nın yalanlarının ve ortalık karıştırıcılığının ortaya çıkıp forum üyeleri tarafından fark edilmesine çok sevindim, bunu herkes biliyordu zaten. Birinin çıkıp söylemesi gerekiyormuş, umarım kendine bu konuda çekidüzen verir. İnsanların arasını bozmak hiç hoş bir şey değil, insanları dolduruşa getirmek de öyle. Bir ara yalandan ders çıkardığı itiraflardan umarım bu sefer gerçekten ders çıkarır. :)

İtiraf 6 - Okuduktan sonra aklıma düştü, bekliyoruz cevap. :D
İtiraf 17 - Yazan arkadaşın ağzına sağlık. :D
İtiraf 16 - Buram buram @S.G.A.T. kokuyor. :A

Emeğine sağlık aşkım @Ahmed :bhr:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İtiraf 13 çok yerinde bir itiraf olmuş. Son zamanlarda @Polat Şaşmaz 'ın üzerine kasıtlı bir şekilde yükleniliyor. Sanki adamın yorum yapmasını bekliyorlar, adam yorum yapsında hemen açığını bulalım diyen şahıslar var.

İtiraf 20 yapan arkadaş anlaşılan yönetimde olan biri. Yönetimde isen bu görevin zorluklarına boyun eğeceksin yok yapamayacaksan orada ne işin var? Aklımda da bir isim var, 5 harfli bir şahıs.

Bu arada Eline sağlık @Ahmad güzel olmuş.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İtiraf 16'ya katılıyorum. Artık biz döndüğümüze göre siz gidebilirsiniz. Vadi sevenler artık eskisi gibi safları sıklaştırmaya geliyor. Vadinin karşısında hiçbir gücün duramayacağını daha önce gösterdik. Dizi bittiği halde konumuzun devamlı aktif olması bile bazı arkadaşları rahatsız etmişti şimdi tam anlamıyla rahatsız etmeye geliyoruz. Siper alınız kral geri dönüyor.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Oh oh tam gününe denk gelmişim zaten itiraflardan birini durum güncellememde yazmıştım aynısını kopyalamış biri. :A

Tuhaf bir ciddiyetsizliğim vardır evet güzel tespit her şeyi ciddiye alsaydım şu an forumda duramazdım sanırım ama etkili bir isim olduğumu görmen gözüme girmene neden oldu. :A

@Ahmed ciğim emeğine sağlık:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hahah :A :A @sokak sanati @Çiğdem- @Yiğitt
NO70PY.jpg

Neyse @sokak sanati na çok yüklenilmiş. Onu tanıyan biri olarak ''ben şu x kişisi ile uğraşayım'' gibi bir amacı yok.. Zaten uğraşsa açık açık der kendisi de. :F

Birkaç itirafa katılıyorum yerinde tespitler yapılmış :A

İtiraf 13'e katılmıyorum. Başka forumda olsa ban cezası alırdı. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hahah :A :A @sokak sanati @Çiğdem- @Yiğitt
NO70PY.jpg

Neyse @sokak sanati na çok yüklenilmiş. Onu tanıyan biri olarak ''ben şu x kişisi ile uğraşayım'' gibi bir amacı yok.. Zaten uğraşsa açık açık der kendisi de. :F

Birkaç itirafa katılıyorum yerinde tespitler yapılmış :A

İtiraf 13'e katılmıyorum. Başka forumda olsa ban cezası alırdı. :(
Arkadaki sarı sinsi bir çift görüyorum, gülesim geldi. Güzel resim olmuş. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
İtiraf 19: ilk foruma üye olduğumda da bu konuda önyargıyla bana fake üyesin diyenler oldu,ama benim fake üye olmadığımı bilen bilir,bu arada ruh ikizi dediğin kişinin nikidemi benzer Nikti acaba merak ettim:)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İTİRAF 8 için çok teşekkür ederim, mutlu oldum. :oops:

İtiraf 13 Bu itiraf hoş değil direkt olarak tehdit içerikli @Ahmed :)

İTİRAF 24
için ise pes diyorum ayrı konu açmamak için 5. yılıma denk getirdim ayrı konu bile açmadım ne 50 konusu? En azından ben sözümde duracağım sen konunu açıp şovlar yapıp forumda kalmıştın. :)

İtiraf 4 komik olmuş ama görseller uyuşmuyor sokak sanati için şu görsel daha iyi olabilirdi. :A

latest