TVen İtiraf Ediyoruz 66.Bölüm

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ayrıca @Yiğitt itirafın da ,bukadar her şeyi ciddiye alıp şey yapmayın :F 2014 den beridir 4 yıldır bu şekil de konuşuruz biz @Yiğitt ile ,bizim tek amacımız eğlenmek okuyanların da eğlenmek olsun mesajlar da ciddiyet aramak yerine gülün geçin , Ömrünüz de uzar :A

@mrt-06 kısmına gelirsek ,şikayetlere karışmıyor fikrini söylüyor okadar, Vadicileri nasıl koruyabilir ki , kararı bizler alıyoruz . Çok boş şeylere kafa yoruyorsunuz gülün eğlenin milletle uğraşacağınıza :A

@Ahmed emeğine sağlık cnm :bhr:
Aynen canım, güzel özetlemişsin. :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gece 1'de gelecek arkadaşı 00.00'da bekliyorum, hem daha güzel bir sayı. :bhr: O saate kalamam, haberin olsun da. :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Benim hakkımda itiraf yapan arkadaşa teşekkür ederim. Girişteki tespitine katılıyorum. Din ve Siyasi konularda doğru bildiğimi söyleme konusunda biraz ısrarcıyım. Ne yapabilirim bu da benim yapım. Yine de teşekkür ederim.

Son kısımda ise ben kimse ile kendimi karşılaştırmak istemem. Karşılaştırmasını istemem. Herkesin yaşamı, ailesi ve çevresi farklı olduğundan her birey özel ve değerlidir. Yinede içinden gelip böyle bir itiraf yaptığı için de teşekkür ederim.

Bu arada eline sağlık @Ahmad [emoji4]

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hayranım kim olabilir ki? :F

@Ahmed veya @MasacRE- den şüpheleniyorum, gece 1'de buradayım. :bhr:
Neyse ki 1'i 20 geçe geldim foruma :A

İtiraf 1 - @DarkLegenD katılıyorum itirafa, bay bay aşkım. :bhr:
İtiraf 2 - Katılıyorum kardeşim, ortalık şokta. :A
İtiraf 20 - Size gelmiş bu itiraf. :A @MasacRE- @S.G.A.T. Kalça resmi yerine baklava atsanız olmayacak böyle. :bhr: @Çiğdem-
İtiraf 28 - Garip ama güzel bir itiraf olmuş, hoşuma gitti. D:
O bahsedilen kişilerin biz olmadığını sen de biliyorsun :A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İtiraf 18
Berkann isimli üye aşırı ergen birisine dönüştü. Birkaç yıl önce böyle değildi, hatta kankamdı. Son aylarda ise değişik değişik haller. Ee anladık eşcinselsin, kendini böyle komik duruma düşürme.
-Anonim
Ergenlik ve ciddi olmamak genelde karıştırılan bir durum. Ciddi olacağım yeri biliyorsam bu ergenlik değildir. Ancak ciddi olacağım yer, durum güncellemesi veya saçma sapan konular değil. Onlar zaten eğlenmek için varlar. Ben yine aynı benim ancak forumda sinema bölümü yerle bir olduğu için ve geri kalan bölümlerde yeterince aktif olmadığım için böyle gözüküyor. Bir de yaptığım mizahta genelde kendi ağzımdan konuşmuyorum da neyse yani. Gülen güler, gülmeyen gülmez. :D

Gelelim kim olduğuna. Bence biz seninle yeterince yakın olamamışız çünkü ben hiç "kanka" kelimesini kullanmam. Arkadaş/dost kelimleri daha güzel gelir bana. Bu yüzden bence seninle bol bol film/dizi konuşmuşuz, o konularda ciddi tartışmalar yapmışız, gülmüş eğlenmişizdir.

İtiraf 20
Akşam anket konusu; Din dersi kaldırılmasın dinsiz donsuz insanlar istemiyoruz!
Gece ünlü resim konusu; Ohaaa hatuna bak lan?
Akşam anket konusu; Şerihat isterüüüük!!
Gece ünlü resimleri konusu; Muazzam hele o kalçalar?
Forumdaki bazılarının hali bu :-)
-Anonim-
Bu kadar doğru açıklanamazdı.
İtiraf 10
yatutarsa cnm şu forumdaki cool ve değişik tavırlarının yarısını dış dünyada sergiliyor musun?
-Anonim-
Bunu bana sorsalardı evet derdim. :D
İtiraf 26
Keşke admin olsam ve yatutarsa’yı banlasam. :bhr:
-Anonim-
@yatutarsa senin mi itirafın bu? :D

İtiraf 7
‘Yiğitt: Heteroseksüelim, şakasına LGBT bireymişim gibi bir görüntü sergiliyorum’ diyordu. Hepsi palavra, kendisi bal gibi biseksüel.Yeme bizi. :X
-Anonim-
Buna da katılıyorum. Tabi kişinin kendi beyanı önemli ama bence de böyle.
İtiraf 11
Doğu, Maskeli Fedai ve takasın olmadığı hava sahası istiyoruz. Temiz oksijene ihtiyacımız var.:T
-Anonim-
Seni çok iyi anlıyorum.