İstanbul Başakşehir - Beşiktaş | Süper Lig 2021-22 Sezonu - 9. Hafta Maçı

Maç nasıl sonuçlanır?

• İstanbul Başakşehir kazanır.

Oy: 1 50.0%
  • Berabere biter.

Oy: 0 0.0%
  • Beşiktaş kazanır.

Oy: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
images - 2021-10-15T185003.489.jpeg

Milli aradan sonra ligin 9. haftası açılış maçında Beşiktaş Başakşehir'e konuk oluyor. Siyah beyazlı ekipte sakatlıkların büyük bölümü iyileşti. Hâlâ sakatlığı geçmeyen Mehmet Topal, N'koudou ve elinden ameliyat olan Kenan Karaman ile birlikte Pjanic ve N'skala da kadroda yer almadı. Öte yandan Emre Belözoğlu'nun İstanbul Başakşehir'e teknik direktör olarak imza attıktan sonraki ilk karşılaması olacak. Sivasspor maçında kırmızı kart gören Sergen Yalçın ise kulübede yerini alamayacak.

Saat: 20.00
Stadyum: Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
Hakem: Attila Karaoğlan
Yayın: beIN Sports 1

İlk 11'ler

Başakşehir:
Volkan, Caicara, Epureanu, Youssouf, Lima, Mahmut, Visca, Chadli, Berkay, Deniz, Okaka

Beşiktaş: Mert, Rosier, Welinton, Vida, Rıdvan, Ghezzal, Atiba, Josef, Oğuzhan, Güven, Batshuayi

Mücadele hakkında yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Emre Belözoğlu'na ilk maçında başarılar dilerim. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,634
Puanı
860
Emre Bello'nun manevi kardeşi son BJK bükücü Türüç'ten bu akşam sahaya kusmalı bir performans bekliyorum.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Millet bellemiş Roiser normal faul yapsa sarı sarılık hareket yapsa kırmızı diyorlar.

Maçta bence bir gol daha atar 2-1 alırız ama yiyip de kaybedebiliriz.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,305
Puanı
1,060
Gulbrandsen büyük takımlara karşı şovuna devam ediyor. 3 dakikada fişini çekti Beşiktaş'ın. :A

Emre hocam iyi geldi Başakşehir'e. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,772
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Uzay takımı Beşiktaş'ı deviren Emre Belözoğlu gelmiş geçmiş en iyi teknik direktör olduğunu kanıtlamaya başladı. :A

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Şu maçta Başakşehir çok bir şey yapmadı ama biz hücumda etkisizdik. Şimdi bizim forumda da dahil herkes Emre'den bilecek.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu maç ölçüt değil Beşiktaş sayesinde iyi başladı ilerleyen haftalarda göreceğiz. :A
Yerleşen takıma karşı muhtemelen ıkınacaklar. %80 ihtimalle 2-3 hafta içinde ailesine sövmeye başlar az sayıdaki Başakşehir taraftarı.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Teixera girince takım biraz düzenli oldu. Bu maç orta saha oyun kuramadı. Oğuzhan Josef Atiba orta sahası güçlü bir orta saha değildi. Atiba eski Atiba olsa olabilirdi.

Maçın hakemine normalde bir şey demeyecektim ama daha net pozisyonda 1-0 ken veya 1-1 mi tam aklımda değil vermediği penaltıyı 3-1de veriyor yaptıkları şeyle kamuoyu baskısı düşürme niyeti gibi bir halleri var sanki.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,383
Puanı
1,060
Konuları skora göre revize etseniz daha iyi olmaz mı bazen gerçekten skoru merak ediyorum izlemediğimde :A :A :A

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Aykut Kocaman'dan daha iyi gideceği kesin gibi ama Okan Buruk gibi başarılı olabilir mi, orası muamma.
Takım küme potasında o kadar kötü gitmesini ben de beklemiyorum.
------

Konuları skora göre revize etseniz daha iyi olmaz mı bazen gerçekten skoru merak ediyorum izlemediğimde :A :A :A
Abi inan ben de istiyorum mümkünse her maça yapılmalı başlık değiştirme yetkim yok yoksa açtığım her konuda canlı değişim bile yapabilirim.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Takım küme potasında o kadar kötü gitmesini ben de beklemiyorum.
------

Abi inan ben de istiyorum mümkünse her maça yapılmalı başlık değiştirme yetkim yok yoksa açtığım her konuda canlı değişim bile yapabilirim.
Takımın sistemi, Aykut Kocaman'ın sistemine uymuyor ki. Defansif oynatan kim gelirse gelsin, bu takım kötüye giderdi. Okan Buruk döneminde daha hücumcu bir takım vardı, Aykut Kocaman yeni oyuncular alıp sistem kurmak yerine, olan oyuncularla defansif bir sistem kurmaya çalıştı, sonuç olarak başarlı olamadı.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2011 yılında milli takımın beyni Emre ise o takım beyinsizdir demiş.
Bu Sergen bildiğin hakaretle beslenen bir adam ve gereksiz bir kompleksi var. 2013'te de Emre'ye sen Fenerliyim diyemezsin Gs'de de oynadın demiş bu şaka mı :A Ulan 4 büyüklerde tur yaptın bize transfer olduğun zaman doğuştan Fenerliyim hatta ailecek Fenerliyiz dedin ama yürüyen Beşiktaş gibi geziyorsun etrafta.
Emre'yi sevmediğimi tüm forum bilir. Amaaaaaa kariyer olarak 10 tane Sergen eder. Oyun görüşü olarak da en az onun kadar iyidir o zaman Sergen senin de takımın beyni olduğun takımlar beyinsizmiş.
Helal olsun Emre başarısız olursun umarım ama Sergen denen sevimsize çok iyi ders verdin.