İsimsizler - Tanıtım Fragmanı | Kanal D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

İsimsizler - Tanıtım Fragmanı | Kanal D

C29aWlDW8AAheYh.jpg

Kanal D'de yayınlanacak İsimsizler dizisinden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Es Film ve Barakuda Film'in yapımcılığını, Osman Kaya'nın yönetmenliğini üstlendiği yapım, görev aşkıyla Güneydoğu'da ücra bir kasabada görev yapmaya gönüllü olan bir Kaymakam'ın yaşadıklarına odaklanacak.

Bu vatanın isimsiz kahramanları asla tükenmeyecek! İşte o fragman:

Orijinal formatta oku

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Mesut Yar demişti asker dizileri olacak diye şimdiden 2 dizi oldu bakalım diğer kanallardan da böyle bir hamle gelecek mi?

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Mesut Yar demişti asker dizileri olacak diye şimdiden 2 dizi oldu bakalım diğer kanallardan da böyle bir hamle gelecek mi?
Kanal d eskiden barışa yönlendirecek dizi yapardı Arka sokaklardada hedef barış ve iyiliği gösteren bir dizi ama böyle diziler terörü ve kötülüğü arttırır mesela Sihirli annem gibi bir dizi olabilir Sihirli Annem Terörün sonunu getirir çocuklar evde dizi seyreder dizinin reytinginin düşmesinin sebebi Stv miş bence bu isimsizler dizisi mantıksız

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Konu sürekli bir hikaye varmış gibi ama fragman farklı farklı hikayeler anlatilacakmis gibi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Konu sürekli bir hikaye varmış gibi ama fragman farklı farklı hikayeler anlatilacakmis gibi
Kanal d sıkışırsa birisini vurdurtur ama
Bu dizimedyanın senaryosu olmasın ama onunsa Kanal d cezaya hazır olsun yada sansüre sürekli öter

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
İyi olmayacak gibi bu, FOX'umun ki çok güzel o 20 reyting bile alabilir çok iddialıyız!