İpek Bilgin Gönül İşleri Dizisinde!

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Yapımcılığını TMC Film'in sahibi Erol Avcı'nın üstlendiği,yönetmen koltuğunda Türkan Derya'nın oturduğu,başrollerinde Bennu Yıldırımlar,Selma Ergeç,Sinem Kobal,Timuçin Esen ve Fırat Çelik gibi isimlerin yer aldığı Star TV'nin yeni iddialı dizisine bir isim daha katıldı.

Daha önce Ezel ve 20 Dakika gibi iddialı dizilerde yer alan İpek Bilgin Gönül İşleri dizisinin kadrosuna katıldı.Diziye 4. bölümde dahil olacak oyuncunun Servet,Saadet ve Sevda karakterlerinin anneleri olması bekleniyor.

Gönül İşleri yeni bölümüyle 2 Kasım Pazar akşamı saat 20.00'da Star TV'de.
*YıldırıM*

Ekran Alıntısı.PNG

@xemrexxx @Bully @cookies @Ahmad @Yiğitt @Çiğdem- @Forumdash @hayret bi şey @eros @mrt-06 @denizz19 @yakup09 @yatutarsa @destere

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Anneleri daha ireli bölümlerde gelir diye düşünüyordum ama biraz erken olmuş. Bakalım kızları nasıl etkileyecek.

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Aaa çok beddua alcak yine bu kadin ezelden sonra 20 dkdede beddualarin dibini almisti @*YıldırıM* :kiki:
tuba cılar beddua etti hep:D

Gönül İşleri istenilen reytingleri alamıyormuş , maliyetini karşılayamıyormuş
:Fo haberi yazan televizyon gazetesi:D
Allahaşkına urfalıyam ezeldenle aynı oranları alıyor gönülişleri ama o site urfalıyam ezeldene hep çok iyi oranlar aldı yazıyor ama gönül işlerine:D
Kanal dnin tüm dizileri o sitede övülüyor:D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061

Allahaşkına urfalıyam ezeldenle aynı oranları alıyor gönülişleri ama o site urfalıyam ezeldene hep çok iyi oranlar aldı yazıyor ama gönül işlerine:D
Ben yokum o sitede. :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Ben tubaci degilim ama bnde ettim cesedi hapishanenin teneline gommek ne demek :X