İşte Abla Kardeş Uyumu :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahahahshs ay şaka yapıyorum bebekler ya :F Ama bacım ben sevdim enişteyi, zekice cümleler kuruyor içinde mizahta var, herkes yapamaz :A
bakmak sapıklıkmı hem öyle olsa atalarımız güzele bakmak sevaptır demez :)
işte benim günahım çoktu bari üstüste sevap işleyelimde biraz hafiflesin diye düşündüm yanlışmı yaptım yani :)
Aaa öyledir forumun Tolga Çeviği diyelimde @DarkLegenD biraz daha çatlasın destere mi çekemiyor da kereste diyip kıskanıyor :A :A :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Aaa öyledir forumun Tolga Çeviği diyelimde @DarkLegenD biraz daha çatlasın destere mi çekemiyor da kereste diyip kıskanıyor :A :A :A
Tolga Çevik gibi üst düzey bir adamı, tek vasfı :) olan sıradan, basit bir sapık ile denk tutmak; ilginç.
Hahahahahaha Parlak Takımından ayrıldıktan sonra kıskançta oldun demek :A @DarkLegenD
Seni hiç sevmedim süt oğlan, babanı da sevmezdim zaten. :A
Kendi de komik olmaya çalışıyor ama önünde duvar gibi forumun komedyeni @destere olunca onu bir takım oyunlarla yıkmaya çalışıyor işte :A :A :A @DarkLegenD
Kusura bakma ama ben zaten komiğim. :A Bahsettiğin kişi ancak forumun kerestesi olabilir. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tolga Çevik gibi üst düzey bir adamı, tek vasfı :) olan sıradan, basit bir sapık ile denk tutmak; ilginç.

Kusura bakma ama ben zaten komiğim. :A Bahsettiğin kişi ancak forumun kerestesi olabilir. :A
Niye ayoll Tolga Çevik te sapıklığını konuşturalak güldüren birisi @destere de öyle yani taktikleri aynı :A :A :A @Thequeer @mrt-06 @XanTier @MasacRE-

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145

Ay buram buram hasetlik akıyor kız sen ne yaptın buna :A @destere

@Çiğdem-

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bide beğeniyor resmini :A Hangi açıdan bakıyor acaba yerin dibinden falan mı ben bi güzellik, çekicilik göremedim :A @DarkLegenD
Ben seninkinde iticilik gördüm. :A

Parlakçı deyimini biraz yanlış anlamış bence bu çocuk :F biz vucudu temiz güzel olana parlak diyoruz böyle her kafası kel olana değil :A :A :A @DarkLegenD
Banane parlaklıktan, ben karizmaya bakarım. :A

Avatarımın karizmasının büyüklüğünü anladığınızda çok geç olacak. :A