İçimdeki Fırtına - Tanıtım Fragmanı | Star TV

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

İçimdeki Fırtına - Tanıtım Fragmanı | Star TV

icimdeki-firtina-dizisi-oyunculari-konusu-ne-zaman-nerede-cekiliyor-730x411.jpg

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan İçimde Fırtına'nın fragmanı yayınlandı!

Aslan Film'in yapımcılığını, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca'nın, senaristliğini İpek Kadılar'ın üstlendiği dizinin başrollerini Merve Boluğur, Yusuf Çim, Gizem Karaca, Burak Yamantürk, Hatice Aslan, Mehmet Özgür, Tarık Pabuççuoğlu, Levent Can, Bilge Şen, Servet Pandur, Alper Kut, Cenk Tunalı, Hazal Şenel, Ceren Şekercioğlu, Burak Can, Nihan Okutucu, Ayşegül Yıldız, Nazmi Kırık ve Gürsu Gür paylaşacak.

İçimdeki Fırtına, yakında Star TV'de!

Orijinal formatta oku

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Tvde çıktı az önce izleyemedim şimdi konudan seyrettim tek kelime ile efsane. Umarım Cuma olur. Merve ile Yusuf çok iyi bence. :D Gizem ve Burakta iyi.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,375
Puanı
1,060
Tanıtımı çok beğendim Merve İle Gizem demek kardeş olacakmış bakmaya çalışacam;)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,047
Puanı
1,061
Cesur ve Güzel'e Brezilya dizisi diyordum ama o bunun yanında hiçbir şey. Ne kadar klişe varsa toplanmış, hiçbir yenilik yok. Merve Boluğur zaten vamp havasının ekmeğini yiyen biri olarak yetenekleri sınırlı, Yusuf Çim yakışıklı olabilir ama sürekli başrollere yamandırılması kabak tadı veriyor. Gizem Karaca aslında iyi bir oyuncu ama yanlış işlerde kendine yazık ediyor. Yan kadrodakiler bu diziyi nasıl kabul etmiş onu hiç anlamadım zaten.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Cesur ve Güzel'e Brezilya dizisi diyordum ama o bunun yanında hiçbir şey. Ne kadar klişe varsa toplanmış, hiçbir yenilik yok. Merve Boluğur zaten vamp havasının ekmeğini yiyen biri olarak yetenekleri sınırlı, Yusuf Çim yakışıklı olabilir ama sürekli başrollere yamandırılması kabak tadı veriyor. Gizem Karaca aslında iyi bir oyuncu ama yanlış işlerde kendine yazık ediyor. Yan kadrodakiler bu diziyi nasıl kabul etmiş onu hiç anlamadım zaten.

Aserat yorumlarında çok abartıya kaçarak saçmalıyorsun.

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
tarık pabuççuoğlu ilk defa dram oynuyacak belki daha önce oynadı ama ben ilk defa seyreden oyuncu kadrosu çok iyi bence uyumlarıda iyi gibi görünüyor şuanda merve boluğur yine kötüyü oynacak anlaşıldı

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,984
Puanı
1,061

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Çok beğenmedim fragmanı çok klişe bir senaryo gibi duruyor

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Merve Boluğur muhteşem duruyor, en cool türk kadın oyunculardan. :hearteyecat:
Genel havası Kiralık Aşk'ın yerine gelip Cuma'nın AB'sini alacak gibi duruyor. :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Aşırıya kaçmıyorum fikrim bu. Yani konusu klişe olabilir ama farklı bir yorum katması lazım. Ama fragmanlardan anlaşılıyor ne olduğu. :)

Fragmandan ne anladında bu yorumu yaptın çok merak ettim senaryoyumu okudun? Oyuncular nasıl böyle bir işi kabul etmiş,şu oyuncu zaten yeteneksiz gibi cümlelerin saçma, dizi başlayınca izlersin bu yorumlarını kullanırsın anlarım.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,633
Puanı
1,061
Çekimden mi yoksa renklerden mi anlamadım ama fragmanda çözemediğim bir tuhaflık var.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,047
Puanı
1,061
Fragmandan ne anladında bu yorumu yaptın çok merak ettim senaryoyumu okudun? Oyuncular nasıl böyle bir işi kabul etmiş,şu oyuncu zaten yeteneksiz gibi cümlelerin saçma, dizi başlayınca izlersin bu yorumlarını kullanırsın anlarım.
Fragmandan hareketle genel yorum yaptım, yeteneksiz veya yetenekli olduklarını düşündüğüm için linç edilecek değilim. Keza konusunu da haber açarken okumuştum, oradan bile belli oluyordu klişeliği.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Fragmandan hareketle genel yorum yaptım, yeteneksiz veya yetenekli olduklarını düşündüğüm için linç edilecek değilim. Keza konusunu da haber açarken okumuştum, oradan bile belli oluyordu klişeliği.

Bende genel olarak konuşuyorum, çok abarttığını düşünüyorum yorumlarını.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,633
Puanı
1,061
Bu arada sosyal medyada 15 yaş altı Kiralık Aşk fanları hazımsızca lince başlamış, her ne kadar ilk tanıtımda negatif bir elektrik de alsam bu dizi tutar. Çünkü entrikalı birşeye benziyor :A