Show İçerde - Dizi Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Teyzemdeyim.. Teyzemin ergen torunu diziyi izliyor.. Ben diziye bakmıyordum onu izliyoedum çocuk kendinden geçti demek öpüşme sahnesi varmış)))
1 saatdir özel mesajtan konuşuyoruz, gayet düzgün efendi adamlığı bir kenara bırakıp hemen burada niye laf sokmaya başlıyorsun? :F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
1 saatdir özel mesajtan konuşuyoruz, gayet düzgün efendi adamlığı bir kenara bırakıp hemen niye laf sokmaya başlıyorsun? :F
Laf sokma değil vallahi yaşadığımı anlatıyorum.. Ergen toruna öpüşme sahnesi niye izliyon dedi teyzem opusmediler geri çekildiler dedi))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Laf sokma değil vallahi yaşadığımı anlatıyorum.. Ergen toruna öpüşme sahnesi niye izliyon dedi teyzem opusmediler geri çekildiler dedi))
Öpüşme sahnesinin nesi var, senaryonun gereği yerine getiriliyorsa? He tabii bunu reyting için zırt pırt koyanlarda yok değil.

Her neyse, sen diziyi beğendin mi onu soracaktım? Sen genellikle benim izlediğim dizilere çamur atıyorsun, bunun için ne yazacaksın merak ediyorum. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,016
Puanı
1,061
Bölümün başından beri çok sıkılıyorum. Kesinlikle kötü bir dizi değil ama bana göre de değilmiş. :(

Bu arada @denizz19'a söyleyince pek bir sevindi bırakacağım diye. :A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Öpüşme sahnesinin nesi var, senaryonun gereği yerine getiriliyorsa? He tabii bunu reyting için zırt pırt koyanlarda yok değil.

Her neyse, sen diziyi beğendin mi onu soracaktım? Sen genellikle benim izlediğim dizilere çamur atıyorsun, bunun için ne yazacaksın merak ediyorum. :)
Ergen iştee heyecanlandı ona göre büyük olay)))

Diziye gelirsek ilk bölüm konusuna yazmsitim dizinin kadrosu hikayenin altında ama aksiyon sahneleri ilk bölüm çok iyiydi bu dizinin en büyük şansı da bu aksiyon sahnelei eğer hikayesi yeteri kadar sağlam olsaydı yılın dizisi olurdu.. Ama bu rakipsizlikte başa guresecegi kesin.. Kırgın çiçeklerin senaryosunun tükenmesi yerinde saymasıyla içerde birinciliği bu sene bırakamaz

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,016
Puanı
1,061
Geçen hafta "4 kuşak reklamını vererek rakibinden korkmadığını gösteren" Kırgınlar bu hafta reklamsız gidiyormuş. :A @denizz19 @xemrexxx @Forumdash

Kırgın Çiçeklere geçecekmiş @Aserat yoksa senaryosunu okumama tehditi yaptım :F
Hiç de öyle bir şey konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Yani Twitter'daki konuşmaları getirip herkese gösteririm, Kırgınlar'ı izlemem mümkün değil. :A