İçerde - 9.Bölüm Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Melek berbat oynuyor gerçekten. Su israfı olmasın diye mi göz yaşı akıtmadilar. Çok yapmacık yada olacakları biliyor :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tam tahmin ettiğim gibi Alyanak öldürmüş Mestan'ı.

Bölüm gerçekten çok iyiydi, çokta iyi yerde bitti.

Celal Baba tabii ki ölmedi. Sarp'ın onu uyardığını düşünüyorum. Böylece Celal'in gözünde ki değeri iyice artacak.

Bu arada Poyraz Karayel izleyicileri olarak Poyraz'ın öldüğüne inanmayan bizler, Celal'in öldüğüne asla inanmayız. :A @Bully

Önümüzde ki haftayı beklemek zorunda kalmadık. Sarp ve Celal tam düşündüğüm şeyi yapmışlar. :)

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Dizi saatinde televizyon başında yerimizi alamayınca malesef izleyemedim. Twitter'da seke seke dolaşsam da spoiler yemekten de kurtulamadım. :T:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,744
Puanı
1,061
olmuyor olmuyor ters köşe napsa olmuyor :D celalin ölmediği arabanın patlama sahnesinden sarp ın duyduğıunda şaşırmamasından aşırı belliydi düz aksiyon yazsın senarist bence böyle senaryo dandikleşiyor @Çiğdem- in dizilerine dönüyor aaa bir dakika bu da çikinellanın dizisiydi :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
olmuyor olmuyor ters köşe napsa olmuyor :D celalin ölmediği arabanın patlama sahnesinden sarp ın duyduğıunda şaşırmamasından aşırı belliydi düz aksiyon yazsın senarist bence böyle senaryo dandikleşiyor @Çiğdem- in dizilerine dönüyor aaa bir dakika bu da çikinellanın dizisiydi :F
ayy sus bee şu bölüme zaten içerde izleyicileri içinde tek sen laf edebilirsin çünkü sen dışardasın seni bu dizinin kitlesinden hiç saymadık saymayacazda kösem gelse anticilik yapıcaktın miniğin önüne atacaz seni yakında :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,744
Puanı
1,061
ayy sus bee şu bölüme zaten içerde izleyicileri içinde tek sen laf edebilirsin çünkü sen dışardasın seni bu dizinin kitlesinden hiç saymadık saymayacazda kösem gelse anticilik yapıcaktın miniğin önüne atacaz seni yakında :A :A :A
ters köşeler resmen arka sokaklar seviyesindeydi reyting artarsa yuhannes izleyiciye:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hadi ordan kıskanç Ay Yapım düşmanı totoş seni. ss Hem diziyi izliyor hem de her hafta antilik yapıyor, İçerde'yi yedirmeyiz sana. :A
ters köşeler resmen arka sokaklar seviyesindeydi reyting artarsa yuhannes izleyiciye:F
herkes alyanakları sarpların aldığını düşünüyordu beee kimin klındaydı alyanağın kendisiyle birlikte minikleri yakalattıracağı dünya kadar yorum okumustum 1 kişi bile böyle birşey söylemedi :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
herkes alyanakları sarpların aldığını düşünüyordu beee kimin klındaydı alyanağın kendisiyle birlikte minikleri yakalattıracağı dünya kadar yorum okumustum 1 kişi bile böyle birşey söylemedi :A :A :A
Aynen Mestan'ı Alyanak'ın öldüreceğini söyledik ama kendisini yakalatacağını hiçbir şekilde tahmin edemedik, Coşkun falan geldi yani aklımıza. :F O da çıkacaksa çıksın artık ortaya :A

Celal Baba'nın ölmeyeceğini seyirci de biliyordu zaten, ama hikayenin devamı için Sarp'ın Celal Baba'nın yeniden gözüne girmesi gerekiyordu, bölüm sonu da şahane bitti zaten senin Mert kıskançlığından çatır çatır çatladı :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Bölümün yarısını canlı, yarısını da bittikten sonra izleyebildim. Yarın 12+ almazsak haftaya Kırgın Çiçekler izleyeceğim @denizz19 sen de şahitsin :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,219
Puanı
1,060
Aynen Mestan'ı Alyanak'ın öldüreceğini söyledik ama kendisini yakalatacağını hiçbir şekilde tahmin edemedik, Coşkun falan geldi yani aklımıza. :F O da çıkacaksa çıksın artık ortaya :A

Celal Baba'nın ölmeyeceğini seyirci de biliyordu zaten, ama hikayenin devamı için Sarp'ın Celal Baba'nın yeniden gözüne girmesi gerekiyordu, bölüm sonu da şahane bitti zaten senin Mert kıskançlığından çatır çatır çatladı :A

mestanı alyanakmı öldürmüş