İçerde 36. Bölüm Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bölüm çok güzeldi valla. Bende teyzemlerle izledim pek duygu veremedim. :A
Annemler kaydetmiş İçerde'yi, ben kardeşimle birlikte izleyeceğim bugün, sen olmayınca Survivor'a kaçtım :A
hhaha aa zaten milletin yanında ne izlediğimi anlayamadım ağlamamaya çalsııyorum konsantre olamadım sahnelere haliyle çünkü gözüm dolsa uzaylı görmüş gibi herkes bana bakıyor robot gibi izleyecez diziyi sankı :F :F :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
hhaha aa zaten milletin yanında ne izlediğimi anlayamadım ağlamamaya çalsııyorum konsantre olamadım sahnelere haliyle çünkü gözüm dolsa uzaylı görmüş gibi herkes bana bakıyor robot gibi izleyecez diziyi sankı :F :F :F
Anam millet duygusuzlaştı iyice. .ss

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bölüm çok güzeldi valla. Bende teyzemlerle izledim pek duygu veremedim. :A

Ben çekirdek aile dışında kimseyle dizi izlemem, gerçi ben misafir sevmem, ne ben giderim ne de onlar bana gelsinler :A

Şu anda kardeşimle izliyoruz bölümü, kavuşmayı bitirdik, Çağatay da Aras da karşılıklı döktürmüşler, biz bize rahatça ağlıyoruz şu an :A :(

Ya Mert pardon Umut, Celal'e sövdü ya, Celal anlayıp da anlamamazlıktan gelmiş midir acaba. ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben çekirdek aile dışında kimseyle dizi izlemem, gerçi ben misafir sevmem, ne ben giderim ne de onlar bana gelsinler :A

Şu anda kardeşimle izliyoruz bölümü, kavuşmayı bitirdik, Çağatay da Aras da karşılıklı döktürmüşler, biz bize rahatça ağlıyoruz şu an :A :(

Ya Mert pardon Umut, Celal'e sövdü ya, Celal anlayıp da anlamamazlıktan gelmiş midir acaba. ss
aa vlla oradan birşey çıkarmı bilmiyorum cnm ama arasın gözünü açtığında coşkunu görüp gülmeleri süperdi vlla öldümde ilk senimi gördüm gibi birşey dedi :A :A :A @mrt-06 @xemrexxx

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Zaten sohbet hep devam etti televizyona abzen bakan bile yok :F

ben digitrk playda odamda tek izlerim genelde dizileri :Z:Z:Z
Ben de hiç sevmiyorum ama her seferinde annemin zoruyla misafirlerin yanında oturuyorum ve gitmek zorunda kalıyorum, bir gün isyan edeceğim valla yeter. :F

Sahte gülümsemeler, sahte sohbetler kendimi çok zorluyorum. :T:

Diziye gelirsek. :F

Spoi vereyim mi? İzlerken o ihtimali ben de düşünmüştüm. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aa vlla oradan birşey çıkarmı bilmiyorum cnm ama arasın gözünü açtığında coşkunu görüp gülmeleri süperdi vlla öldümde ilk senimi gördüm gibi birşey dedi :A :A :A @mrt-06 @xemrexxx

Ben de hiç sevmiyorum ama her seferinde annemin zoruyla misafirlerin yanında oturuyorum ve gitmek zorunda kalıyorum, bir gün isyan edeceğim valla yeter. :F

Evet duygusala bağlamadan önce ben de gülmüştüm orada Çiğdem :A Hatta o sahne yüzünden tam duygusallaşamadım :F

Biz Mert Karadağ, şimdilerde Umut Yılmaz, gerçekten efsaneydik :Z Avatarım da 2 güne gidiyor ayrılmak zor olacak :( :-)A)

Allah kolaylık versin Atacan'ım annem beni hiç zorlamıyor neyse ki :A

Spoi verme canım ya. ss

Ama şu Sarp ve Mert'in Coşkun'u arama sahnelerinde gına gelmedi değil biraz :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet duygusala bağlamadan önce ben de gülmüştüm orada Çiğdem :A Hatta o sahne yüzünden tam duygusallaşamadım :F

Biz Mert Karadağ, şimdilerde Umut Yılmaz, gerçekten efsaneydik :Z Avatarım da 2 güne gidiyor ayrılmak zor olacak :( :-)A)

Allah kolaylık versin Atacan'ım annem beni hiç zorlamıyor neyse ki :A

Spoi verme canım ya. ss

Ama şu Sarp ve Mert'in Coşkun'u arama sahnelerinde gına gelmedi değil biraz :F

fabrikayı gezdirdiler bize youtubede yorumlarda fabrikanın reklamınımı yaptılar diyorlardı
:F :F :F