İçerde 36. Bölüm Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
fabrikayı gezdirdiler bize youtubede yorumlarda fabrikanın reklamınımı yaptılar diyorlardı
:F :F :F
Umut'un annesiyle kavuşmasını da görürüz umarım. :( Yorumlarda kavuşamayacaklar falan diyenler var. ss

Hem bana da sahne çıkar :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bölümü puhudan izledim..
Bölümün bir bölümü tahmin edildiği şekilde flashback şeklinde oldu..Sarpın polis olduğuna dair Sema ikna olmasada şüphelenmiş oldu,ayrıca telefon kayıtları Sarpın polis olduğuna biraz daha şüpheye yol açtı..Sarp kebapçı Celal ile telefonda konuşurken Mert'in dayanamayıp bağırmasını duyan kebapçı onu Sarpmı sandı yada anlayıpta anlamamış olarakmı onlara yansıttı biraz muamma bir durumdu ama bu bölüme bakıldığında anlamadı.Mertin annesiyle kavuşması birkaç bölüme kaldı..Alyanakın ihaneti çok fazla sürpriz olmadı aslında.
Bakalım kebapçı onu bir daha affedecekmi.Sarp ile Mert'in işbirliği yapmasıyla planlar aksilik olmasaydı çok iyi olacaktı ama aksilik oldu..Sarpın tek çıkış yolu kaldı oda üst amirinin ortaya çıkması..

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Evet duygusala bağlamadan önce ben de gülmüştüm orada Çiğdem :A Hatta o sahne yüzünden tam duygusallaşamadım :F

Biz Mert Karadağ, şimdilerde Umut Yılmaz, gerçekten efsaneydik :Z Avatarım da 2 güne gidiyor ayrılmak zor olacak :( :-)A)

Allah kolaylık versin Atacan'ım annem beni hiç zorlamıyor neyse ki :A

Spoi verme canım ya. ss

Ama şu Sarp ve Mert'in Coşkun'u arama sahnelerinde gına gelmedi değil biraz :F
fabrikayı gezdirdiler bize youtubede yorumlarda fabrikanın reklamınımı yaptılar diyorlardı
:F :F :F
O sahneler bana da gına getirdi 10 saat silahın ucunda fabrikayı izledik. :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Al sana gözlük pis şey. ss

Bakın buraya yazıyorum. Bu dizide asla ölmeyecek iki insan var. Birisi Alyanak diğeri Coşkun :F Onlar dışında herkese her şey olabilir :A @Bully @mrt-06

coşkun sarp ile mertin amcası gibi birşey oldu zaten ayoll kurtarıcak paçayı galiba :F @Bully

O sahneler bana da gına getirdi 10 saat silahın ucunda fabrikayı izledik. :F
Bölümü bitirdim geldim :A

Uğur Yücel'in konusu açılmamış hemen açayım :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Mert ''beni anneme götür be'' derken ağlattı. :( Ali ğaptanı yaktığı sahnesi ile potansiyelini göstermişti, şimdi iyice devleşti.

Çağatay'ı çok severdim ama Aras bu dizide onun önüne geçti benim için.