İçerde 34. Bölüm Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Twitter'da seke seke dolaşmama rağmen dünya kadar spoiler yedim ve bölümü izlemiş kadar oldum. İkinci kez Kasımpaşa maçından önce izleyeceğim. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Şoktayım ya.. İyi ki TV'den izlemedim reklam falan bekleyemezdi hiç..
Dağ gibi adam gitti pisi pisine öldü ya. Sarpı kurtarmak için mekana cengaver gibi tek daldı, olan kendisine oldu. Celal de yine ince görüp silahı eline tutuşturdu ama Sarp oradan bir şekilde polis olduğunu ispatlayıp kurtulacaktır. Yusuf'un bir üstü olan emniyet müdürü Sarp'ın polis olduğunu biliyordu. Bir şekilde ona ulaşırsa kurtulabilir kumpastan.

Bölüme damga vuran Mert'in gitgelleriydi. Yaptıklarını kafasının içinde sorguluyordu ve bunu muazzam yansıttı. Bence artık bardak taşacak ve o direksiyonu kıracak bir gün :) :)

Sona yaklaştık, dizi vitesi artırdı freni patlamış kamyon gibi üzerimize geliyor :) Finale doğru üstüne koya koya gidecektir. Tek sezon olması da avantajına. Bittikten sonra Türk dizi tarihinde sağlam bir mertebede yıllarca hatırlanacaktır..

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
En güzel İçerde bölümlerinden birisiydi.

Yusuf müdür bitirdin bizi be :( Sarp için kendi hayatını içe saydı, Celal'ın 2 adamını bitirdi, Davut'la Minik'i yaraladı ama öldü maalesef :( Sanırım dizi başladığından beri ilk kez ağladım. Melek'in ölmesi etkilemedi de, Yusuf müdür dağıttı beni :( Sarp ona baba dediğinde de çok kötü oldum. ss

Sarp bir şekilde kendini kurtarıp müdürlük makamına oturacaktır bence :A Umarım çok uzamaz bu durum. ss

Mert gıcığı Füsun'u kurtardı ama Sarp'ı Celal'e verdi. ss Bakalım Celal, Mert'in Sarp'ı vurmadığını öğrendiğinde ne yapacak :A @Çiğdem-

Sarp - Celal yüzleşmesi de muazzamdı. Çağatay bu bölüm baya döktürdü. :)

Diğer cephede de Alyanak Kudret'i kurtardı yalnız Kudret'in orda adamın boğazını kesmesi çok saçmaydı. Adamın hiçbir yerini bağlamamışsınız, sürahi ve bardağı önüne koymuşsunuz, öyle ben de kurtulurum. :)

Gelecek bölümler de muazzam olacaktır, heyecanla bekliyoruz. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
En güzel İçerde bölümlerinden birisiydi.

Yusuf müdür bitirdin bizi be :( Sarp için kendi hayatını içe saydı, Celal'ın 2 adamını bitirdi, Davut'la Minik'i yaraladı ama öldü maalesef :( Sanırım dizi başladığından beri ilk kez ağladım. Melek'in ölmesi etkilemedi de, Yusuf müdür dağıttı beni :( Sarp ona baba dediğinde de çok kötü oldum. ss

Sarp bir şekilde kendini kurtarıp müdürlük makamına oturacaktır bence :A Umarım çok uzamaz bu durum. ss

Mert gıcığı Füsun'u kurtardı ama Sarp'ı Celal'e verdi. ss Bakalım Celal, Mert'in Sarp'ı vurmadığını öğrendiğinde ne yapacak :A @Çiğdem-

Sarp - Celal yüzleşmesi de muazzamdı. Çağatay bu bölüm baya döktürdü. :)

Diğer cephede de Alyanak Kudret'i kurtardı yalnız Kudret'in orda adamın boğazını kesmesi çok saçmaydı. Adamın hiçbir yerini bağlamamışsınız, sürahi ve bardağı önüne koymuşsunuz, öyle ben de kurtulurum. :)

Gelecek bölümler de muazzam olacaktır, heyecanla bekliyoruz. :)
aaa kudret olayı bencede gereksizdi 2 defa çok kolay kurtuldu keşke o kurtulmasaydıda alyanaklar gelip kurtarsaydı ama uğur yücelde çok iyi oynuyor tabi :A

coşkun sarpı sankı yeğeniymiş gibi ambulansa bindiriyor dua ederek :F gebericek gibi olursa sana umutu vericem de hemen ayağa kalkar diyor :F :F :F

@MasasRE- @mrt-06 @xemrexxx