İçerde 33. Bölüm Yorumları

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Dayanamadım son 1 saatini izledim muazzamdı. :eek:

Lokantanın kundaklandığı Mert ve Sarp'ın çatıda yaptığı dövüş muhteşemdi. Yarın öncesini de izleyecem. :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Dizinin son sahnesi türk tv tarihlerin en iyi sahneleri arası tartışmasız olarak girdi.İçerdenin youtube sayfasında gelecek bölümdeki sahneyi göstermeleri gelecek bölümdeki heyacanımı söndürdü.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dayanamadım son 1 saatini izledim muazzamdı. :eek:

Lokantanın kundaklandığı Mert ve Sarp'ın çatıda yaptığı dövüş muhteşemdi. Yarın öncesini de izleyecem. :D
Dövüş sahnesini destansı işlemişler. Flashbacklerle ayrı bir hoş olmuş. Teknik anlamda da kendilerini aşmışlar baya prodüksiyon var sırf o sahneye özel :)

Mükemmel bir bölümdü be. Kesinlikle İçerde'nin şu ana kadar yayınlanmış en iyi bölümü.

Sarp gömdü Mert'i istese oracıkta öldürürdü. Mert de anca arkadan saldırsın zaten başka bir numarası da yok :A

Filli boya para vermedi :F bütceden kısmak zorunda kaldık:(

Sarp kıyamıyor buna, bu psikopat da intihar peşinde :A

Bakalım nereye nasıl düşecekler :F
geçen hafta salıdan sonra hiçbir dizi izleyemedim hanı çarşamba ile birlikte bukadar türk dizisini nasıl bakıcam bilmiyorum 1 günümü ayırıp izleyecem artık içerdeyede bakamadım halıyle :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
geçen hafta salıdan sonra hiçbir dizi izleyemedim hanı çarşamba ile birlikte bukadar türk dizisini nasıl bakıcam bilmiyorum 1 günümü ayırıp izleyecem artık içerdeyede bakamadım halıyle :A

İzle de gör senin Mertinin nasıl şerefsizlik yaptığını :A Bu bölümden sonra herkes Sarpçı oldu :Z :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Benim gibi bırak Türk dizilerini tamamen :A Sadece İçerde izle :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İzle de gör senin Mertinin nasıl şerefsizlik yaptığını :A Bu bölümden sonra herkes Sarpçı oldu :Z :A
hayırr mert döktürmüştür eminim @mrt-06 desteği bana yeter :A zaten @Bully ve senden baska sarpıda takan yok :F

Benim gibi bırak Türk dizilerini tamamen :A Sadece İçerde izle :A
Aslında yabancı dizi ağırlıklı izliyorum ben 25 falan :F türk dizilerini bu yıla kadar 5 sınırı aşmıyordum bu yıl çizgiyi aştım ama çoğuda biticek seneye tekrar çizgi çizecem :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Önceliği İçerde'ye ver, şu ana kadarki en efsane bölümdü kesinlikle :Z

Sarp damgasını vurdu her anlamda :A Senin Mert yine göz doldurdu çirkeflikleriyle :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
şuan kıvırıyor inanma hemen cnm kalbını geri al alnının ortasına gözlüğünü fırlat
:A :A :A
Zaten seyretmesende olur diziye cevher şanlı girdi zannettim Mert Nail Kırmızıgülü taklit etti bence Babası Nail Kırmızıgül çıkar Metin karakteri Devrem lafını söylerken

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Staja kalkıp gidemedim yorgunluk ve uykusuzluk yüzünden. Ama bugünü İçerde'ye ayırdım ve eksik 2 bölümü izledim. Önceki bölüme dair bir şeyler demek isterdim ama bu bölümde yaşananlar sonrasında diyecek pek bir şey bulunmuyor.

Sarp'la Müdür'ün kurdukları plan ve o sahnedeki kurgu muazzamdı. Tam anlamıyla kusursuz işlemişler orayı ve dizinin yaptığı en büyük ters köşeydi net bir şekilde. Mert'in sonradan olayı ayıkması ve telefondaki Sarp Celal konuşma sahnesi de efsaneydi. Bölüm çoğu sahnesiyle efsaneydi gerçi. Dizinin en iyi bölümü kesin olarak.

Son sahne ise tarihe adını altın harflerle yazdırtacak cinstendi. Akıl almaz düzeyde muazzam olmuş. Flashbackler geldiğinde duygusal müzik tonlaması, şimdiki zamandaki klasik müzik tarzı kullanılan müthiş müzik, slowmotion geçilen silah ve dövüş sahneleri. Ne diyeyim Ezel 61 geldi aklıma benim de @Doğu gibi. Tek kelimeyle EFSANE.

Kardeşlerin birbirlerini öğrendikleri ve yüzleştikleri sahne ise delice beklediğim ve yine efsaneler efsanesi olmasını beklediğim bir sahne şimdiden. Oradaki oyunculukları görmek için sabırsızlanıyorum. Hele Aras Bulut'un o sahnelerdeki şovunu merakla bekliyorum. Neyse çok az kaldı 4 5 hafta daha beklemeye devam. Dizi finalini de tatmin edici yaparsa gelmiş geçmiş en iyi diziler arasında yerini alacaktır, tek sezon bile olsa bu başarıya ulaşacaktır.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bölüme bugün bakabildim şu ana kadarki bölümlerden en iyi bölüm buydu,İçerdenin tüm yayınlanan bölümlerinin en iyi bölümü oldu.Sarpın açığa çıkması bir yana Sarp ile Yusuf Müdürün yaptığı plan çok ilginç olmuş,ayrıca Mert'in bu planı fark etmesi çok iyiydi.tüm işleyişi ile çok iyi bir bölüm oldu.Son sahnenin abartılı olduğu kanısındayım ama akış yönünden iyi bir sahneydi.dövüş sahneleri çok iyiydi.Arasın çok iyi oyuncu olduğunu birkez daha anladık.Mert ile Sarp çatışması oldu bu bölüm.Celal ile Sarpın telefonda birbiriyle konuştukları diyalog bir yandan komik bir yandan komik bir yandan da tüyleri diken diken eden bir sahneydi.Bu bölüm Final tarzında bir bölüm oldu adeta...