İçerde 32. Bölüm Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
200MB kadar kaldı yeter büyük ihtimalle. :A

@Bully @xemrexxx Ben Seçerim'in ikinci turunda oy kullanamıycam kusura bakmayın. :(
oy kullansan hangisine kaç verirdin; ezel unutamıyoru- hababam sınıfı müziği-beethoven sırala bakayım bir beğnine göre ona göre sonuçlar açıklanınca beddua ederim sana şimdi bişi demiyim @Dosi kızıyor:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
o @MasacRE- VE SANA GÖRE ayoll youtube yorumlarında arasın çapataydan daha iyi oldunu söyleyen çok yorum gördüm son bölüm videolarında :A :A :A
O yorumların bir önemi yok ki dizi Çağatay'ın dizisi olarak başladı, jenerikte de ilk Çağatay görünüyor, o kaybolduktan sonra Aras çıkıyor :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
oy kullansan hangisine kaç verirdin; ezel unutamıyoru- hababam sınıfı müziği-beethoven sırala bakayım bir beğnine göre ona göre sonuçlar açıklanınca beddua ederim sana şimdi bişi demiyim @Dosi kızıyor:A
Bethoven'ın hangi parçası? Önemli olan o. :A

ayy unuttumya yiğit ilginçtir hiç kanal d dizisi izlemiyordu hep rakip kanallar :A :A :A
@Bully
Boşuna çatlak demiyorduk. :F

Ben sadece görsel açıdan dedim kraliçemin fantazilerine karışmıyorum keza @destere'nin şişirmelerine. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Ben sadece görsel açıdan dedim kraliçemin fantazilerine karışmıyorum keza @destere'nin şişirmelerine. :A

umut emiri hediye etmiş @destere ne demiş bak :A @xemrexxx @Bully

neyse işlemden geçirip fazlalıkları koparırsak boobsları şişirirsek belki kullanılacak bir hale gelir :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061

5.senfoni:X hani şu yeşilçamda çalardı ya hep nını nının böyle aksiyonlu kötü adamlı sahnelerde-sezerc ik filmlerinde falan:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
umut emiri hediye etmiş @destere ne demiş bak :A @xemrexxx @Bully

neyse işlemden geçirip fazlalıkları koparırsak boobsları şişirirsek belki kullanılacak bir hale gelir :)
Nerde kullanacak ki. :F Tövbe estağfurullah. :F

5.senfoni:X hani şu yeşilçamda çalardı ya hep nını nının böyle aksiyonlu kötü adamlı sahnelerde-sezerc ik filmlerinde falan:F
Muhtemelen 3 puan verirdim çünkü klasik müzik çok seviyorum. :D

Yiğit'tir ne yapsa yeridir :A
Çok özledik ya gelse de yine eğlendirse bizi. :A