Ütopya'nın Şampiyonu Belli Oldu!

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
daha iyi bir yarışmacı mı kazandı bilmem ama kaybeden daha iyi bir insan olmuştur..tuncayı da haklı bulduğum oluyordu elbet herkesin rahatsızlığı etrafında bulunan sevimsizler takımıydı.
ben semih i durumu olmayan yarışmacı için murat ile nasıl ona hissettirmeden yardım ederiz üst baş alabiliriz diye konuşurken izlediğimde anladım nasıl bir yüreğe sahip olduğunu.diğerleri belaltı vururken bile onlara karşı uslubunu bozmadı..tuncayı ise adam seçerken birileriyle sofraya oturmak istemediğinden bahsederken izlediğimden beri kendi şampiyonum belliydi.
evet tuncay o gördüğünü güneş sanabilirsin ama o geçici bir yanılsamaydı gerçek güneş insanın iki göğüs kafesinin ortasında.
kazandığın paranın yarısından fazlasını rahatlıkla yiyebilirsin çünkü o paralar rakibini tutan iyi yürekli insanların helal parası,sponsor parasına benzemez

@Harunnn60 ekside çok güzel yazmışlar

@eskici haksizlik yapildi

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ben semih kazansa küfür etmezdim turabide de etmedim :D bunlar bizdende çok bağlanmış yarışmaya :D kim bilir kaç liralık oy attılar (b)
Turabi kazandıği zaman hiç üzülmedim çünkü ne sms attım nede para yatırdım. Yine bunda da öyle.
İnsanların sinirlenmesi paralarının boşa gitmesi. Şimdi o paraları Tuncay yiyecek. :D