Özge Gürel, Börü Dizisine Konuk Oluyor!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
batuhankaralar yeni bir haber konusu açtı

Özge Gürel, Börü Dizisine Konuk Oluyor!

595b7c597af5074a98dfd4f5.jpg

Güzel oyuncu Özge Gürel, Börü dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak!

ÇağlarArts/Insignia'nın yapımcılığını üstlendiği; başrollerini Serkan Çayoğlu, Ahu Türkpençe, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz ve Mesut Akusta'nın paylaştığı diziye sürpriz bir oyuncu konuk oluyor. Şu sıralar Dolunay dizisinde oynayan Özge Gürel, dizinin geçtiğimiz günlerde çekimleri başlayan final bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacak.​

DAĞ serisi ile geniş kitlelere ulaşan Alper Çağlar'ın hikaye yaratıcısı, Can Emre ve Cem Özüduru'nun yönetmen koltuğuna oturduğu BÖRÜ, Şubat 2018'de Star TV ekranlarında!

Kaynak: tvKedisi/Twitter
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Bir fan Instagram'dan dizinin yönetmenine keşke Özge Gürel de gelse diye bir şey yazmıştı, belli ki onun üstüne konuk almışlar. Absürdlüğün daniskası.

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Bir fan Instagram'dan dizinin yönetmenine keşke Özge Gürel de gelse diye bir şey yazmıştı, belli ki onun üstüne konuk almışlar. Absürdlüğün daniskası.
Yönetmenine değil, Alper Çağlar'a yazmıştı o da oynayacak zaten gibisinden bir şey yazmıştı. Fanların hatrına ufak bir rol vermişlerdir yoksa bu kadar çalışmanın yanında torpil olacağını düşünmüyorum :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Yönetmenine değil, Alper Çağlar'a yazmıştı o da oynayacak zaten gibisinden bir şey yazmıştı. Fanların hatrına ufak bir rol vermişlerdir yoksa bu kadar çalışmanın yanında torpil olacağını düşünmüyorum :D
Alper Çağlar’ı yönetmen sanıyordum ben. Fanların hatrına verildiyse de saçma. :D