Ömer'de Senarist Değişikliği! | Star TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,172
Puanı
1,061
omer.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi Ömer'de senarist değişikliği!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay ve Merve Dizdar'ın paylaştığı yapımın senaryosunu kaleme alan Gülizar Irmak, 32. bölüm itibariyle görevini Deniz Madanoğlu'yla (Bir Aile Hikayesi, Masumlar Apartmanı, Çöp Adam) devrediyor.

Ömer, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'de Star'da!

F_M-7pEXsAAnSfX

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,172
Puanı
1,061
Takviye için gelmemiş ve senarist değişikliği yaşanmış.

Ayyy bu dizi de hastalık hastası menopozlu dul avratlar gibi her türlü ilacı ve vitamini kullaniyi takviye diye yazıks be :A
Sürpriz dönüş, sürpriz takviye. Sırada ne var ? @Aserat :A

Bi de başlık çalmışsın, tüh sana o_O

Ekli dosyayı görüntüle 124082
Tövbe yarabbim ney ney bu nasıl yorum be :A
Yalı Çapkını eski performansında değil o yüzden böyle takviye yaptılar tamam da Ömer'e ne olur da böyle bir karar aldılar :A :A
------

HAJAHAHSKSJSAJSHAJ:kiki: :kiki:
Kendini tarif etmişsin kıyamiş. :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,172
Puanı
1,061
Gerçekten PES diyorum başka bir şey demiyorum. :eek: Tam 6 haftadır aralıksız reytinglerini yükselten bir dizinin senaristi niye değiştirilir, değiştirilse de Masumlar Apartmanı dışında ciddi bir başarısı olmayan (geçen sezon da Çöp Adam'ı devralıp batıran) kişiye niye teslim edilir. Hiçbir başarı cezasız kalmaz derler ya bu da öyle olmuş cidden.

Gülizar Irmak'ı niye harcadılar kadın 6 reytinge yükseltti kaç haftadır
Sadece 6'ya çıkmakla kalmadı ekim başından beri her hafta reytingleri artıyordu. :( (En son aynı olayı 6-7 hafta üst üste mart döneminde Kızılcık Şerbeti de yaşamıştı ama orada durum daha farklıydı burada sansasyonel bir durum olmadan başarıldı)

• Beğendim
Reactions: cookies

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,480
Puanı
1,060
Diziyi bitirmeye mi çalışıyorlar anlamadım? Artniyet ararım ben bu durumda.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061
Gercekten cok gülünc bir karar. Dizi iyiye gidiyor derken Cöp Adam'in senaristini getirmek ne demek ya. :D

• Beğendim
Reactions: cookies

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,328
Puanı
264
Niye böyle bi karar aldıklarını anlamadım. Sezon gayet güzel gidiyordu. Hem reytingi yükseliyordu hem hikayedeki tüm karakterlerin hikayesi açılıyordu. Gereksiz Bi hamle olmuş umarım diziye kötü yansımaz.