''Çukurdere''nin Akıbeti Netleşti!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Çukurdere''nin Akıbeti Netleşti!

1652684-728xauto.jpg

FOX TV ile adı anılan, daha sonra ATV'ye geçtiği duyurulan ''Çukurdere''nin akıbeti netleşti!

Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği, başrollerinde Furkan Palalı, Su Kutlu, Ayşegül Günay ve Cihan Ünal’ın yer aldığı dizi için FOX TV ile anlaşma sağlandı. Dizinin senaristliğini bıraktığını duyuran Can Sinan ile yapımcı yeniden anlaştı, diziyi Can Sinan kaleme almaya başladı.

Bir değişiklik olmazsa dizinin 30 Mart veya 6 Nisan Cuma akşamı yayına çıkacağı konuşuluyor.

FOX TV'de cuma akşamları yayınlanan ''Şevkat Yerimdar''ın da izleyiciye veda edeceği öğrenildi.

Kaynak: Birsen Altuntaş
Orijinal formatta oku

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Hâlâ inanmıyorum ama Cuma'ya yeni dizi koyabiliyorsa Yasak Elma olmalıydı daha rahat ederdi..

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,637
Puanı
860
Fox şu sıralar ilginç kararlar veriyor. Şevkat iyi kötü sezonu bitirebilirdi. Bu dizi büyük ihtimalle tutmayacak zaten. Boşu boşuna Şevkat'i bitirmenin bir manası yok.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Şevkat Yerimdar, Haziran başından beri Cuma'yı çok iyi sırtladı. O kadar reytingin hatrına sezon sonuna kadar şans verebilirdi ki hala +4 reyting alan bir yapım.

Bu diziye gelirsek Ahu Sungur olmazsa asla tutmaz. Kısa sürede final yapar ki böyle bir hamle yapılacaksa Yasak Elma için düşünülseydi bari.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,183
Puanı
1,060
Ahu Sungur kesin olarak yer almazsa hiç boşuna başlatmasınlar

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061
Şevkat Yerimdar'dan daha iyi reyting alacağını düşünmüyorum. Yazık olacak :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,024
Puanı
1,061
FOX Mavi Top'tan bile nankör çıktı. Şevkat Yerimdar Mayıs'tan beri kanalı sırtladı, hatta yazın en yüksek reytingini getirdi, tekrarları bile 1. oldu. Eski formunda olmasa da hala 4 reyting alıyor ve bu da sezonu bitirmesi için yeter. Kalbimdeki Deniz'den sonra o da boş yere harcanacak. Yazık diyebiliyorum sadece.

Ahu Sungur ayrıldıysa yeni oyuncu bulup sahneleri baştan çekmeleri lazım ki 3 bölüm çekilmiş bile. O yüzden konudaki tarihlere pek ihtimal vermiyorum. Zaten FOX'un bu durumda yeni bir diziye ihtiyacı yok, o yüzden Haziran'a ertelenmeli.