"Çukur - Yamaç Taklitler"

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,192
Puanı
1,060
Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, İrem Altuğ ve Öner Erkan'ın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı,senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'da Yamaç karakterinin yaptığı taklitler bu videoda.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
"İçerde" dizisinde Mert olarak da taklit yapıyordu, burada da yapıyor. Sanırım doğaçlama çıkan şeyler. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şu Cumaliyi niye hala haberi gelmiyor nasıl haberi hala çıkmadı @xBUGRAx @mrt-06 @xemrexxx çalıssınlar öğrensinler bölümde mi öğrenecez nasıl saklıyorlar böyle medyadan :A :A :A
Yakında çıkar kokusu, çekimler başladı haberini aldıktan sonra Cumali'yi de öğreniriz elbet Eylül'e kadar saklayamazlar :A Keşke Nejat olsa :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yakında çıkar kokusu, çekimler başladı haberini aldıktan sonra Cumali'yi de öğreniriz elbet Eylül'e kadar saklayamazlar :A Keşke Nejat olsa :Z
Son sahnede Yamaç Liderliği bırakmıştı Cumaliye bu kadar gizemide düşünürsek Nejat ya da o ayarlarda birisi olması lazım ben Erkan Avcı ve Mestan olacak diye çok korkuyordum ama düşük oyuncu ihtimali bence kalmadı hatta önemli bir başrol oyuncusu olursada şaşırmayacam :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Son sahnede Yamaç Liderliği bırakmıştı Cumaliye bu kadar gizemide düşünürsek Nejat ya da o ayarlarda birisi olması lazım ben Erkan Avcı ve Mestan olacak diye çok korkuyordum ama düşük oyuncu ihtimali bence kalmadı hatta önemli bir başrol oyuncusu olursada şaşırmayacam :A :A :A
Kesinlikle Nejat ayarında biri gelmeli. Erkan Avcı, Mestan, Ufuk Bayraktar falan kesmez beni :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ufuk Bayraktarı daha çok istiyorlar ben tatmin olurum :A Ama Nejat İşler olacak gibi sankı :A

Hem sen tam izleyici bile sayılmazsın bakacan mı düzenli :A :A :A
Bir şey diyemiyorum ama takip etmeye çalışacağım bir şekilde :A Yarı yıl tatilinde bir değerlendirme yaparız :A Foruma girmeyeceğim zaten, kendime 2 dizi falan seçerim :D

Son düzenleme: